Ružomberok – Zlaté Moravce | 2:1 (kon.) | | | Trnava – Michalovce | 1:0 (kon.) | | | Žilina – Senica | 3:2 (kon.) |
Poprad – Lipany | 6:1 (kon.) | | | Haniska – R. Sobota | 1:3 (kon.) | | | Martin – Nové Mesto n/V | 0:3 (kon.) |
L. Mikuláš – Sereď | 1:3 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Skalica | 0:4 (kon.) | | | Nitra – Košice | 3:0 (kon.) |
MFK Zvolen – Pohronie | 2:1 (kon.) |
Příbram – Brno | 2:3 (kon.) | | | Liberec – Jablonec | 1:1 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 0:3 (kon.) |
Hr. Králové – Slovácko | 2:1 (kon.) | | | Slavia – Dukla Praha | 2:2 (kon.) |
Manchester City – Leicester | 2:1 (kon.) | | | Bournemouth – Burnley | 2:1 (kon.) | | | Middlesbrough – Southampton | 1:2 (kon.) |
Sunderland – Swansea | 0:2 (kon.) | | | Stoke City – Arsenal | 1:4 (kon.) |
Espanyol – Valencia | 0:1 (kon.) | | | Osasuna – Granada | 2:1 (kon.) |
Leverkusen – Kolín nad Rýnom | 2:2 (kon.) | | | Schalke – Hamburger | 1:1 (kon.) | | | Mainz – Frankfurt | 4:2 (kon.) |
Wolfsburg – Mönchengladbach | 1:1 (kon.) | | | Augsburg – Dortmund | 1:1 (kon.) | | | Brémy – Hoffenheim | 3:5 (kon.) |
Darmstadt – Hertha | 0:2 (kon.) | | | Freiburg – Ingolstadt | 1:1 (kon.) | | | Lipsko – Bayern | 4:5 (kon.) |
Fiorentina – Lazio | 3:2 (kon.) | | | Bergamo – AC Miláno | 1:1 (kon.) |
Waregem – Oostende | 3:1 (kon.) | | | Eupen – Kortrijk | 3:2 (kon.) | | | Roeselare – Lokeren | 2:3 (kon.) |
St.Gilloise – Sint-Truiden | 1:4 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Lierse | 3:2 (kon.) |
Arouca – Tondela | 1:2 (kon.) | | | Benfica – Guimarães | 5:0 (kon.) | | | Feirense – Lisabon | 2:1 (kon.) |
FC Ural – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) | | | Perm – S. Moskva | 0:1 (kon.) | | | Samara – Zenit | 1:3 (kon.) |
Lok. Moskva – Orenburg | 4:0 (kon.) |
Pardubice – Třinec | 2:0 (kon.) | | | Prostějov – Žižkov | 2:0 (kon.) | | | Ostrava – Sokolov | 3:0 (kon.) |
Vlašim – Vítkovice | 4:1 (kon.) | | | Opava – Varnsdorf | 4:2 (kon.) | | | Ústí n. L. – Sigma Olomouc | 2:2 (kon.) |
Salzburg – Rapid Viedeň | 1:0 (kon.) | | | Austria – Ried | 3:0 (kon.) | | | Admira Wacker Mödling – Wolfsberger | 3:2 (kon.) |
St. Pölten – Mattersburg | 1:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 3:0 (kon.) |
Jagiellonia – Wisla Kraków | 2:0 (kon.) | | | Śląsk – Ruch Chorzów | 6:0 (kon.) | | | Wisła Pł. – Kraków | 1:1 (kon.) |
Fulham – Reading | 1:1 (kon.) |
Henan Jianye – Šanghaj Šenhua | 0:0 (kon.) |
koniec
FK Haniska
1:3
(1:3)
MŠK Rimavská Sobota
87
|
Žltú kartu dostáva Stankovič (FK Haniska).
|
|
77
|
Žltú kartu dostáva Vasilko (MŠK Rimavská Sobota).
|
|
63
|
Žltú kartu dostáva Kelemen (MŠK Rimavská Sobota).
|
Hľadáme spravodajcu pre tím FK Haniska. Viac informácií tu.
Hľadáme spravodajcu pre tím MŠK Rimavská Sobota. Viac informácií tu.
Góly:
35. Pástor – 38. Mazur (pen.), 42. Kelemen, 45+3. Morháč
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:2.
Rozhodca: Maroš Libiak – Branislav Hrdlička, Roman Poracký
Diváci: 85
Karty: 87. Stankovič (HNS) – 63. Kelemen (RSO), 77. Vasilko (RSO)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:2.
FK Haniska:
Deronja – Laczko, Šalagovič, Macák, Stankovič, Veliu, Stropkay, Pástor (C), Lukáč, Fejerčák, Maník
Náhradníci: Sonoga, Beck, Cuprišin
Tréner:
MŠK Rimavská Sobota: Prošovský – Sekulić, Mazur, Morháč, Lačarak, Ľupták, Kelemen, Kuridze, Fajčík, Petrán (C), Vasilko
Náhradníci: Wurczell, Pascarenco, Uličný, Mikheiev, Balog
Tréner:
Náhradníci: Sonoga, Beck, Cuprišin
Tréner:
MŠK Rimavská Sobota: Prošovský – Sekulić, Mazur, Morháč, Lačarak, Ľupták, Kelemen, Kuridze, Fajčík, Petrán (C), Vasilko
Náhradníci: Wurczell, Pascarenco, Uličný, Mikheiev, Balog
Tréner:
Rozhodca: Maroš Libiak – Branislav Hrdlička, Roman Poracký
Diváci: 85
Viktor Kalinács