Ružomberok – Zlaté Moravce | 2:1 (kon.) | | | Trnava – Michalovce | 1:0 (kon.) | | | Žilina – Senica | 3:2 (kon.) |
Poprad – Lipany | 6:1 (kon.) | | | Haniska – R. Sobota | 1:3 (kon.) | | | Martin – Nové Mesto n/V | 0:3 (kon.) |
L. Mikuláš – Sereď | 1:3 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Skalica | 0:4 (kon.) | | | Nitra – Košice | 3:0 (kon.) |
MFK Zvolen – Pohronie | 2:1 (kon.) |
Příbram – Brno | 2:3 (kon.) | | | Liberec – Jablonec | 1:1 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 0:3 (kon.) |
Hr. Králové – Slovácko | 2:1 (kon.) | | | Slavia – Dukla Praha | 2:2 (kon.) |
Manchester City – Leicester | 2:1 (kon.) | | | Bournemouth – Burnley | 2:1 (kon.) | | | Middlesbrough – Southampton | 1:2 (kon.) |
Sunderland – Swansea | 0:2 (kon.) | | | Stoke City – Arsenal | 1:4 (kon.) |
Espanyol – Valencia | 0:1 (kon.) | | | Osasuna – Granada | 2:1 (kon.) |
Leverkusen – Kolín nad Rýnom | 2:2 (kon.) | | | Schalke – Hamburger | 1:1 (kon.) | | | Mainz – Frankfurt | 4:2 (kon.) |
Wolfsburg – Mönchengladbach | 1:1 (kon.) | | | Augsburg – Dortmund | 1:1 (kon.) | | | Brémy – Hoffenheim | 3:5 (kon.) |
Darmstadt – Hertha | 0:2 (kon.) | | | Freiburg – Ingolstadt | 1:1 (kon.) | | | Lipsko – Bayern | 4:5 (kon.) |
Fiorentina – Lazio | 3:2 (kon.) | | | Bergamo – AC Miláno | 1:1 (kon.) |
Waregem – Oostende | 3:1 (kon.) | | | Eupen – Kortrijk | 3:2 (kon.) | | | Roeselare – Lokeren | 2:3 (kon.) |
St.Gilloise – Sint-Truiden | 1:4 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Lierse | 3:2 (kon.) |
Arouca – Tondela | 1:2 (kon.) | | | Benfica – Guimarães | 5:0 (kon.) | | | Feirense – Lisabon | 2:1 (kon.) |
FC Ural – FK Krasnodar | 1:1 (kon.) | | | Perm – S. Moskva | 0:1 (kon.) | | | Samara – Zenit | 1:3 (kon.) |
Lok. Moskva – Orenburg | 4:0 (kon.) |
Pardubice – Třinec | 2:0 (kon.) | | | Prostějov – Žižkov | 2:0 (kon.) | | | Ostrava – Sokolov | 3:0 (kon.) |
Vlašim – Vítkovice | 4:1 (kon.) | | | Opava – Varnsdorf | 4:2 (kon.) | | | Ústí n. L. – Sigma Olomouc | 2:2 (kon.) |
Salzburg – Rapid Viedeň | 1:0 (kon.) | | | Austria – Ried | 3:0 (kon.) | | | Admira Wacker Mödling – Wolfsberger | 3:2 (kon.) |
St. Pölten – Mattersburg | 1:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 3:0 (kon.) |
Jagiellonia – Wisla Kraków | 2:0 (kon.) | | | Śląsk – Ruch Chorzów | 6:0 (kon.) | | | Wisła Pł. – Kraków | 1:1 (kon.) |
Fulham – Reading | 1:1 (kon.) |
Henan Jianye – Šanghaj Šenhua | 0:0 (kon.) |
koniec
RCD Espanyol Barcelona
0:1
(0:0)
Valencia CF
86
|
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Munir.
|
|
85
|
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází José Manuel Jurado, přichází Oscar Melendo.
|
|
72
|
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Hernán Pérez, přichází Felipe Caicedo.
|
|
68
|
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Marc Navarro, přichází Marc Roca.
|
|
67
|
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Fabián Orellana, přichází Carlos Soler.
|
|
48
|
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Ezequiel Garay, přichází Aderlan Santos.
|
Góly:
75. Gayá (Parejo)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 19:14.
Rozhodca: Arraiz D.
Diváci:
Karty: 34. Nani (VAL), 59. Orellana (VAL), 81. Medrán (VAL), 85. Montoya (VAL)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 19:14.
RCD Espanyol Barcelona:
Diego López – Navarro (68. Roca), López, D. Reyes, Aarón – H. Pérez (72. F. Caicedo), V. Sánchez (C), Fuego, Jurado (85. Melendo) – Baptistão, G. Moreno.
Náhradníci: Prieto – V. Álvarez, F. Caicedo, R. Duarte, Melendo, Roca, Á. Vázquez.
Tréner:
Valencia CF: Doménech – Montoya, Garay (48. Santos), Mangala, Gayá – Parejo (C), Medrán – Rodrigo (86. Munir), Orellana (67. Soler), Nani – Zaza.
Náhradníci: Diego Alves – Munir, S. Mina, Latorre, Santos, E. Pérez, Soler.
Tréner:
Náhradníci: Prieto – V. Álvarez, F. Caicedo, R. Duarte, Melendo, Roca, Á. Vázquez.
Tréner:
Valencia CF: Doménech – Montoya, Garay (48. Santos), Mangala, Gayá – Parejo (C), Medrán – Rodrigo (86. Munir), Orellana (67. Soler), Nani – Zaza.
Náhradníci: Diego Alves – Munir, S. Mina, Latorre, Santos, E. Pérez, Soler.
Tréner:
Rozhodca: Arraiz D.
Diváci:
Daniel Bertók