Michalovce – Žilina | 0:1 (kon.) | | | Prešov – Podbrezová | 0:2 (kon.) | | | Senica – Ružomberok | 1:2 (kon.) |
Spiš. N. Ves – Šamorín | 1:3 (kon.) | | | Lipany – Haniska | 3:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Svätý Jur | 2:2 (kon.) |
Nové Mesto n/V – Trnava B | 4:1 (kon.) | | | Pohronie – Lok. Košice | 0:0 (kon.) | | | Košice – Skalica | 1:0 (kon.) |
Nitra – Bardejov | 2:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Sereď | 0:0 (kon.) |
Jablonec – Plzeň | 2:2 (kon.) | | | Bohemians – Slavia | 1:3 (kon.) | | | Slovácko – Karviná | 1:1 (kon.) |
Manchester City – Crystal Palace | 5:0 (kon.) | | | Bournemouth – Stoke City | 2:2 (kon.) | | | Burnley – West Bromwich | 2:2 (kon.) |
Hull City – Sunderland | 0:2 (kon.) | | | Leicester – Watford | 3:0 (kon.) | | | Swansea – Everton | 1:0 (kon.) |
Gijón – Las Palmas | 1:0 (kon.) | | | Atlético Madrid – Eibar | 1:0 (kon.) | | | Barcelona – Villarreal | 4:1 (kon.) |
Granada – Real Madrid | 0:4 (kon.) |
Bayern – Darmstadt | 1:0 (kon.) | | | Dortmund – Hoffenheim | 2:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Augsburg | 1:1 (kon.) |
Ingolstadt – Leverkusen | 1:1 (kon.) | | | Frankfurt – Wolfsburg | 0:2 (kon.) | | | Hertha – Lipsko | 1:4 (kon.) |
Neapol – Cagliari | 3:1 (kon.) | | | Juventus – Turín | 1:1 (kon.) |
Mechelen – Waasland-Beveren | 1:3 (kon.) | | | Kortrijk – Roeselare | 0:3 (kon.) | | | Lierse – St.Gilloise | 2:1 (kon.) |
Lokeren – Mouscron | 2:2 (kon.) | | | Sint-Truiden – Liége | 1:0 (kon.) |
Boavista – Nacional | 2:2 (kon.) | | | Ferreira – Feirense | 0:1 (kon.) | | | Marítimo – Porto | 1:1 (kon.) |
Perm – CSKA Moskva | 0:2 (kon.) | | | Arsenal Tula – Rostov | 1:0 (kon.) | | | S. Moskva – Tomsk | 1:0 (kon.) |
Paríž – Bastia | 5:0 (kon.) | | | Nancy – Monaco | 0:3 (kon.) | | | Lorient – Angers | 1:1 (kon.) |
Lille – Metz | 0:2 (kon.) | | | Toulouse – Caen | 0:1 (kon.) | | | Guingamp – Dijon | 4:0 (kon.) |
Pardubice – Táborsko | 3:0 (kon.) | | | Prostějov – Č. Budějovice | 0:3 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Sokolov | 1:1 (kon.) |
Ostrava – Varnsdorf | 1:0 (kon.) | | | Vlašim – Třinec | 5:0 (kon.) | | | Opava – Vítkovice | 2:1 (kon.) |
Mattersburg – Salzburg | 2:1 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Wolfsberger | 4:0 (kon.) | | | Sturm Graz – St. Pölten | 3:2 (kon.) |
Ried – Admira Wacker Mödling | 1:0 (kon.) |
Gliwice – Śląsk | 2:0 (kon.) | | | Górnik Ł. – Wisła Pł. | 2:3 (kon.) | | | Wisla Kraków – Gdańsk | 0:1 (kon.) |
Chongqing Lifan – Henan Jianye | 2:3 (kon.) |
koniec
Spartak Moskva
1:0
(1:0)
FK Tom Tomsk
84
|
Střídání v týmu FK Tom Tomsk: ze hřiště odchází Dmitrij Sasin, přichází Ruslan Salachutdinov.
|
|
70
|
Střídání v týmu FK Tom Tomsk: ze hřiště odchází Nikita Gvinejskij, přichází Daniil Bolšunov.
|
|
62
|
Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Zé Luís, přichází Luiz Adriano.
|
|
58
|
Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Ivelin Popov, přichází Džano Ananidze.
|
|
46
|
Střídání v týmu FK Tom Tomsk: ze hřiště odchází Mark Karymov, přichází Dimitrij Osipov.
|
Góly:
15. Promes (pen.)
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 15:15.
Rozhodca: Aleksej Suchoj
Diváci: 42070
Karty: 29. Sobolev (TMS), 30. Gvinejskij (TMS), 33. Mitěrev (TMS)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 15:15.
Spartak Moskva:
Rebrov – Ješčenko, Tasci, Džikija, D. Kombarov – Glušakov, Fernando – Promes, I. Popov (58. Ananidze), Zobnin – Luís (62. L. Adriano).
Náhradníci: Pesjakov, Selichov – Ananidze, L. Adriano, Bocchetti, Tigijev, Kutěpov, Samedov, Melgarejo, Timofejev, Leontěv, Maurício.
Tréner:
FK Tom Tomsk: Solosin – Mitěrev, Lučić, Karymov (46. Osipov) – Sasin (84. Salachutdinov), Golyšev, Čuperka, Gvinejskij (70. Bolšunov), Popov – Sobolev, Pugin.
Náhradníci: Melichov – Salachutdinov, Bolšunov, Osipov, Naumenko, Bukačev.
Tréner:
Náhradníci: Pesjakov, Selichov – Ananidze, L. Adriano, Bocchetti, Tigijev, Kutěpov, Samedov, Melgarejo, Timofejev, Leontěv, Maurício.
Tréner:
FK Tom Tomsk: Solosin – Mitěrev, Lučić, Karymov (46. Osipov) – Sasin (84. Salachutdinov), Golyšev, Čuperka, Gvinejskij (70. Bolšunov), Popov – Sobolev, Pugin.
Náhradníci: Melichov – Salachutdinov, Bolšunov, Osipov, Naumenko, Bukačev.
Tréner:
Rozhodca: Aleksej Suchoj
Diváci: 42070
Tomáš Reiner
@ReinyTom