Sociedad – Granada 2:1 (kon.) | Real Madrid – Valencia 2:1 (kon.) | Las Palmas – Atlético Madrid 0:5 (kon.)
Espanyol – Barcelona 0:3 (kon.)
UD Las Palmas
0:5 (0:3)
Atlético Madrid
Sobota 29.04.2017, 18:30 • Estadio de Gran Canaria • Španielska LaLiga • 35. kolo

Atlético Madrid ovládlo toto stretnutie a o svojo víťazstve rozhodlo v úvodných minútach, keď sa presadili trikrát. V druhom polčase výsledok hostia len podčiarkli. (20:21:12)

90+2
    90+1. Fernando Torres (ATM) - 0:5

90+1
    Atlético dalo gól!
    FERNANDO TORRES len potvrdzuje dominanciu hostí v tomto stretnutí, pretože dostal center zľava a na päťke zabudnutý nemal problém skórovať.

90
    Nadstavujú sa 2 minúty.

89
    Žltú kartu dostáva Thomas Partey (Atlético Madrid).

88
    Mateo García padá na poliacej čiare po jemnom kontakte s protihráčom.

86
    Atlético Madrid sa drží s loptou v strede poľa, domáci napádajú už len z povinnosti a najradšej by sa videli v šatniach.

85
    Jesé sa dostal k strele spoza šestnástky, ale nedokázal trafiť priestor troch žrdí a tak lopta skončila mimo brány.

84
    Roque Mesa sa dostal k zakončeniu, ale Filip Luís ho zráža na ďalší roh.

83
    Jesé síce nasadil cez Hernándeza až do šestnástky, ale tam ho obranca Atlética zastavil aj za cenu rohu.

82
    Prihrávka na krídlo Correu nenašla, pretože ho veľmi dobre zastavil Bigas. Odkopávať od brány môže Varas.

81
    Prihrávky v strede poľa do nekonečna pokračujú. Hra sa v posledných minútach nemení a vyzerá rovnako. Už je aj ťažko niečo nové napísať.

80
    Začalo posledných desať minút riadnej hracej doby. Pri lopte sú aktuálne futbalisti Las Palmasu.

79
    Center aj na domácej strane, tiež bol ale odvrátený. Každému na štadióne už je jasné, že víťazstvo ide do Madridu. Je potrebné už len dohrať.

77
    Filipe Luís poslal center zľava, kde ho však domáci odvrátili a následne sa futbalisti Atlética previnili faulom.