Sebastian Ofner
Sebastian Ofner (Q)
1
6 3 1
cz Utorok 25.04.2017, 11:10 • Court 1 - Francavilla al Mare (ITA) • Challenger Francavilla (antuka) • 1. kolo

Sebastian Ofner po brejku uprostřed setu v závěru první sady nedokázal využít dva setboly, třetí už ale ano. V závěru druhé sady se karta obrátila. Václav Šafránek neproměnil po brejku uprostřed druhé sady dva setboly v řadě, třetí při výhodě už ale využil. Zápas tedy musel jít do rozhodujícího třetího setu, ve kterém český tenista nedovolil soupeři udržet podání a postoupil do 2. kola po setech 4:6, 6:3 a 6:1. (12:54:30)

Konec zápasu

6:1
    Neskutečná jízda v rozhodujícím třetím setu končí! Václav Šafránek po si vzal po ztraceném podání k nule čistou hrou servis zpět a vítězí po setech 4:6, 6:3 a 6:1! Fantastické střetnutí.

40-0
    Václav Šafránek chce po ztraceném podání revanš a má k dispozici hned tři brejkboly a zároveň již mečboly!

30-0
    Sebastian Ofner má na podání opět velké problémy, čehož Václav Šafránek využívá a je dva míče od vítězství!

15-0
    Kanár dnes určitě nezazpívá, ale Václav Šafránek stále vede 5:1 a nyní navíc získal míč při podání soupeře.

5:1
    Václav Šafránek své podání naprosto lacině odevzdal svému soupeře, který získal brejk čistou hrou!

0-40
    Sebastian Ofner získal tři míče v řadě a má tři brejkboly!

0-30
    Sebastian Ofner získává druhý míč v řadě. Ve hře jsou brejkboly, kterým se Václav Šafránek bude snažit zamezit.

0-15
    Sebastian Ofner neskládá zbraně a při podání soupeře získává bod. Václav Šafránek nyní nesmí polevit.

5:0
    Konec přestávky, podávat bude Václav Šafránek.

5:0
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:0
    Václav Šafránek po velkém souboji nakonec získal celkově šestý gem v řadě a ve třetím setu vede již 5:0! Český tenista jde podávat na vítězství v zápase! Zazpívá kanár?

A-40
    Skvěle! Václav Šafránek dokázal předvést fantastický return a poté míč získal. Český tenista má k dispozici brejkbol!

40-40
    Rakouský tenista musel jít znovu přes druhé podání a Václav Šafránek toho tentokrát po skvělém returnu dokázal využít.

40-A
    Sebastian Ofner musel jít v důležitou chvíli přes druhé podání, Václav Šafránek toho ovšem nedokázal využít. Další gembol.

40-40
    Václav Šafránek se rozhodl evidentně, že svému soupeře nepovolí ani jeden gem a nedělí mu kanára. Shoda.

30-40
    Sebastian Ofner má po třech uhraných míčích v řadě gembol, po kterém může v rozhodující sadě získat první gem.

30-30
    Rakouský tenista má na podání problémy, nyní ovšem delší výměnu dokázal zvládnout a vyrovnal stav gemu na 30-30.