Mexiko – Izrael 2:6 (kon.) | KĽDR – Turecko 11:3 (kon.) | Čína – Nový Zéland 5:2 (kon.)
Mexiko
2:6 (0:0, 0:4, 2:2)
Izrael
cz Streda 05.04.2017, 03:00 • Paradice Ice Skating Rink Botany Downs, Auckland • Majstrovstvá sveta - 2. Divízia, sk. B • 2. kolo

59:27
    Luis David Gonzalez (MEX) ještě v poslední minutě zápasu inkasuje trest za hákování, na výsledku to ale už nic nezmění.

57:59
    Vernyy se dostal do velké šance, po rychlé kličce ale nedokázal kotouč usměrnit do odkryté části branky!

57:43
    Při střídání de la Vega sekl Vinitzkiho, který se po protihráči ohnal, a tak oba dva putují na dvě minuty na trestnou lavici.

55:54
    Izrael právě vstřelil branku!
    Další využitá početní výhoda Izraele znamená znovu vedení o čtyři branky! Kozhevnikov nahrál na modrou čáru Kozevnikovovi, jehož povedenou střelu tečoval mimo dosah brankáře DANIEL MAZOUR! Asistence: Michael Kozevnikov a Evgeni Kozhevnikov.

55:06
    Šance Mexika na dobrý výsledek jsou zřejmě definitivně pryč, za sekání je totiž potrestán Antonio Najera (MEX).

52:16
    Tak nakonec branka platí! ILYA SPEKTOR se dostal za obranu a po rychlé kličce podle všeho dotlačil puk za brankovou čáru! Asistence: Elie Klein.

52:16
    Izraelci dostali puk do sítě, arbitři si ale nejsou vůbec jistí, a tak ke konzultaci ještě přivolávají brankového rozhodčího!

51:44
    Mexiko právě vstřelilo branku!
    Je tu další mexická branka a zřejmě to bude ještě hodně zajímavé! Po přihrávce Sierry dostal kotouč do sítě HECTOR MAJUL! Asistence: Santiago Sierra.

50:27
    V době, kdy už byl Izrael v plném počtu, si Mexičané vytvořili tlak, ze kterého vytěžili snížení! Colas po modré čáře nahrál Ugartemu, který místo střely zvolil chytrou přihrávku na CARLOSE GOMEZE, pro kterého už nebyl problém trefit zcela odkrytou branku! Asistence: Fernando Ugarte a Miguel Colas.

47:55
    Znovu je tu menší trest, tentokrát pro izraelského hráče. Za krosček si odsedí dvě minuty Itay Ben Tov (ISR).

45:28
    Izrael bude mít dlouhou dvojnásobnou přesilovku! Za podražení je vyloučen Richard Albrecht (MEX), trest za brankáře odsedí Rubio.

45:11
    Další komplikace pro Mexiko, za hrubost je totiž vyloučen Luis Alberto de la Vega (MEX).

40:01
    Trenéři Mexika do třetí třetiny vystřídali brankáře, zápas tedy dochytá Richard Albrecht.

39:13
    Izrael bleskurychle využívá i druhou přesilovku a vede už o čtyři góly! Klein po buly poslal puk na Spivaka, který ihned po modré čáře nahrál MICHAELU KOZEVNIKOVOVI, který tvrdou ranou z první prostřelil de Albu! Asistence: Daniel Spivak a Elie Klein.

39:09
    Daniel Pineyro (MEX) poměrně tvrdě zastavil u mantinelu protihráče, Mexiko se tak bude muset zase bránit v oslabení.

38:46
    Ve velké šanci byl Vernyy, jenže proti přesouvajícímu se de Albovi neuspěl!

37:01
    Tentokrát si početní výhodu zahrají Izraelci, za podražení si odpočine Gustavo Martinez (MEX)

34:09
    Artem Vernyy (ISR) je potrestán za faul kolenem a Mexiko má ideální možnost na snížení.

33:10
    V Aucklandu se dějí věci, Izrael se během pouhých dvou minut a jednadvaceti vteřin prosazuje potřetí a odskakuje Mexiku do poměrně pohodlného náskoku. Po spolupráci celého útoku dokázal rozvlnit síť DANIEL MAZOUR! Asistence: Roey Aharonovich a Artem Vernyy.

32:51
    A je to už o dva góly! Klein našel dobře postaveného ILYU SPEKTORA, který přidává druhý izraelský gól! Asistence: Elie Klein.

30:49
    Izrael se trochu překvapivě dostává do vedení, když využil první přesilovku v zápase. Puk si vzal ROEY AHARONOVICH a po samostatné akci otevřel v polovině zápasu skóre! Bez asistence.

29:55
    Vyloučení v týmu Mexiko (Santiago Sierra – 2 min., nedovolené bránění).

21:57
    A je tu další trest pro Izrael. Za špatné střídání si půjde sednout na trestnou lavici Ori Kafri (ISR).

19:58
    Elie Klein (ISR) musí na trestnou lavici za podražení.

18:24
    Po menší chybě v izraelské rozehrávce byl na brankovišti osamocený Rubio, prudkou přihrávku ale netrefil ideálně, a tak měl brankář lehkou úlohu.

08:38
    Vyloučení v týmu Izrael (Yuval Rosenthal – 2 min., sekání).

David Mencl

Góly a asistencie: 51. Gomez (Ugarte, Colas), 52. Majul (Sierra) – 31. R. Aharonovich, 33. Spektor (Klein), 34. Mazour (R. Aharonovich, Vernyy), 40. Kozevnikov (Spivak, Klein), 53. Spektor (Klein), 56. Mazour (Kozevnikov, Kozhevnikov)

Mexiko: de Alba (41. Albrecht) – de la Vega, Ugarte, Pineyro, Padilla, Colas, Pierce, Martínez – Majul, Gomez, Gonzalez – Sierra, Kelo, Rubio – Bermejo, Najera, Pérez – Tommasi, Cuevas.
    Izrael: Gokhberg (Tichon) – Kafri, Spivak, Vinitzki, Kozevnikov, Maaravi, T. Aharonovich, Rosenthal – R. Aharonovich, Mazour, Vernyy – Klein, Spektor, Kapulkin – Kozhevnikov, Krivobriukhov, Sherf – Greenberg, Ben Tov.

Rozhodca: Kosaka (JPN) – Čae (KOR), Haslemore (NZL)