7 66 6
Varvara Lepchenková
1
5 7 3
cz Utorok 04.04.2017, 22:50WTA Charleston - Credit One Charleston Open (antuka) • 1. kolo

6:3
    Lucie Šafářová skvěle zaservírovala na střed dvorce, Varvara Lepchenková dokázala odehrát míček pouze do sítě a česká tenistka se tak po téměř tříhodinové bitvě může radovat z výhry!

40-15
    Bekhend americké hráčky končí v síti, brněnská rodačka má dva mečboly!

5:3
    Varvara Lepchenková z bekhendu zamířila pouze do deblového koridoru a Lucie Šafářová tak zaznamenává brejk a v rozhodující třetí sadě jde do vedení 5:3!

40-30
    České tenistce dvakrát ve výměně pomohla páska, aby následně bekhendem po čáře donutila soupeřku k chybě a vypracovala si brejkbol!

4:3
    Return Varvary Lepchenkové byl příliš dlouhý a Lucie Šafářová se tak ujímá v rozhodujícím třetím setu vedení 4:3.

3:3
    Lucie Šafářová nedokázala zreturnovat míček do dvorce a Varvara Lepchenková tak srovnává stav rozhodujícího třetího setu na 3:3. Na řadu přijde Tildenův gem.

3:2
    Lucie Šafářová zakončuje tento gem povedeným forhendem, jímž donutila soupeřku k chybě a ujímá se v rozhodující třetí sadě vedení 3:2.

2:2
    Lucie Šafářová se dočkala chyby soupeřky z bekhendu a okamžitě si bere ztracené podání zpět!

40-0
    Po nevynucené chybě Lepchenkové z forhendu má Šafářová k dispozici tři brejkboly!

1:2
    Ten Varvara Lepchenková proměňuje vítězným forhendem a jde v rozhodující třetí sadě do vedení 2:1!

40-A
    Po nepřesném bekhendu Šafářové následuje brejkbol pro Lepchenkovou!

1:1
    Forhend Šafářové zastavila síť a Varvara Lepchenková tak srovnává stav rozhodující třetí sady na 1:1.

A-40
    Česká tenistka zahrála soupeřce míček přímo pod nohy a má další brejkbolovou příležitost!

40-30
    Míček z rakety Lepchenkové zamířil až za základní čáru a brněnská rodačka má k dispozici brejkbol!

1:0
    Lucie Šafářová končí tento gem výborným servisem na střed dvorce a jde v rozhodující třetí sadě do vedení 1:0.

6:7
    Lucie Šafářová posílá forhend pouze do zámezí a prohrává tiebreak poměrem 6:8! O postupující do druhého kola v Charlestonu bude muset rozhodnout třetí set.

6-6
    Lucie Šafářová si poradila s hlubinnou defenzivou soupeřky a dočkala se její chyby z bekhendu! Je srovnáno na 6:6.

4-6
    Varvara Lepchenková donutila svou soupeřku k chybě a má k dispozici dva setboly!

2-3
    Americká tenistka přetáhla svůj forhend a Češka si bere ztracený servis zpět!

1-2
    Šafářové nevyšel bekhend po čáře a je zde první minibrejk!

6:6
    Varvara Lepchenková returnovala pouze do autu, Lucie Šafářová tak srovnává na 6:6 a o vítězce druhé sady bude muset rozhodnout zkrácená hra!

5:6
    Varvara Lepchenková ukončuje tento gem vítězným volejem a ve druhé sadě jde do vedení 6:5.

5:5
    Lucii Šafářové opět pomohl úspěšný útok z forhendu, díky němuž srovnává stav druhé sady na 5:5!

15-40
    Bekhendový úder Šafářové byl příliš dlouhý a Varvara Lepchenková má k dispozici dva setboly!

4:5
    Třetí nepovedený return Lucie Šafářové znamená vedení 5:4 pro Varvaru Lepchenkovou!

4:4
    Lucie Šafářová končí tento gem vítězným forhendem a srovnává stav druhé sady na 4:4!

3:4
    A ten Lucie Šafářová využívá parádním vítězným forhendovým returnem z těžké pozice, čímž snižuje stav druhé sady na 3:4!

A-40
    Po úderu soupeřky do sítě má Šafářová k dispozici již čtvrtý brejkbol v tomto gemu!

40-0
    Po forhendu soupeřky do sítě má Šafářová k dispozici tři brejkboly!

2:4
    Lucie Šafářová díky dalšímu povedenému servisu v gemu vítězí čistou hrou a snižuje na 2:4.

1:4
    Lucie Šafářová z forhendu zahrála těsně do autu a Varvara Lepchenková tak navyšuje své vedení ve druhé sadě na 4:1.

1:3
    Lucie Šafářová končí tento gem esem a snižuje stav druhé sady na 1:3.

0:3
    Lucie Šafářová returnovala pouze do zámezí a Varvara Lepchenková tak ve druhé sadě vede již 3:0!

A-40
    Česká tenistka se prezentovala výbornou defenzivou a dočkala se chyby soupeřky z forhendu! Je zde brejkbol pro Šafářovou.

0:2
    Lucie Šafářová zaznamenává ve velmi nevhodný moment dvojchybu, ztrácí servis a ve druhé sadě prohrává 0:2.

40-A
    Američanka zaznamenala další vítězný úder na čáru a má druhý brejkbol v tomto gemu!

40-A
    Lepchenková si vítězným bekhendem přímo na čáru vypracovává brejkbol!

0:1
    Varvara Lepchenková končí úvodní gem druhé sady vynikajícím servisem a ujímá se vedení 1:0.

7:5
    Lucie Šafářová agresivním forhendem donutila soupeřku k chybě a v úvodním setu tak po velkém boji vítězí 7:5!

A-40
    Míček z rakety americké tenistky zastavila síť a Češka má tak k dispozici první setbol!

40-40
    A druhý Šafářová odvrací esem!

15-40
    Česká tenistka zahrála příliš dlouhý bekhend a nabízí tak své soupeřce dva brejkboly!

6:5
    Varvara Lepchenková ve velmi nevhodný moment zaznamenává svou druhou dvojchybu a potřetí v tomto setu přichází o svůj servis!

40-15
    Lepchenková chybuje z bekhendu a nabízí své soupeřce dva brejkboly!

5:5
    Lucie Šafářová zahrála forhend pouze do deblového koridoru a podruhé v tomto setu přichází o svůj servis! Je srovnáno na 5:5.

0-40
    Šafářová opět z bekhendu trefila pouze síť a bude čelit třem brejkbolům!

5:4
    Varvara Lepchenková končí tento gem povedeným servisem a snižuje na 4:5!

5:3
    Lucie Šafářová končí tento gem vítězným forhendem a v úvodní sadě jde do vedení 5:3.

4:3
    Varvara Lepchenková úspěšně zaútočila do bekhendu soupeřky a již prohrává pouze 3:4!

4:2
    Míček z bekhendu Šafářové doplachtil mimo dvorec a Varvara Lepchenková snižuje stav úvodní sady na 2:4!

0-40
    Američanka si parádním vítězným bekhendem po čáře vypracovává tři brejkboly!

4:1
    Varvara Lepchenková se snažila být agresivní z forhendu, ale nakonec trefila síť. Podruhé tak přichází o svůj servis a prohrává již 1:4.

A-40
    Česká tenistka ale bude mít třetí příležitost v tomto gemu, soupeřka nevynuceně chybovala z bekhendu.

A-40
    Šafářová si parádním vítězným forhendem vypracovává druhý brejkbol v tomto gemu!

40-30
    Forhend americké tenistky byl příliš dlouhý a Češka tak má k dispozici další brejkbol!

3:1
    Míček z forhendu Varvary Lepchenkové doplachtil těsně do autu a Lucie Šafářová tak zvyšuje své vedení na 3:1.

2:1
    Tentokrát do sítě z bekhendu zahrála Šafářová a Varvara Lepchenková tak snižuje na 1:2.

2:0
    Lucie Šafářová končí tento gem esem, potvrzuje brejk a ujímá se vedení 2:0!

1:0
    Varvara Lepchenková potřetí v tomto gemu poslala míček až za základní čáru a Lucie Šafářová tak hned na úvod zápasu získává podání své soupeřky!