Taneční páry - krátký program, Helsinki | Vítěz: T. Virtueová, S. Moir (CAN) (kon.) | | | Ženy - volné jízdy, Helsinki | Vítěz: J. Medveděvová (RUS) (kon.) |
koniec udalosti
Taneční páry - krátký program, Helsinki
Vítěz: T. Virtueová, S. Moir (CAN)
Jan Vojkůvka
Pořadí
1. Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN) 82,05
2. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA) 76,89
3. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 76,53
4. Madison Chocková, Evan Bates (USA) 76,25
5. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA) 74,88
6. Kaitlyn Weaverová, Andrew Poje (CAN) 74,84
7. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA) 73,70
8. Jekatěrina Bobrovová, Dmitrij Solovjev (RUS) 73,54
9. Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN) 72,83
10. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS) 69,07
11. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA) 67,56
12. Isabella Tobiasová, Ilja Tkačenko (ISR) 66,27
13. Laurence Fournierová Beaudryová, Nikolaj Sorensen (DEN) 66,05
14. Alexandra Nazarovová, Maxim Nikitin (UKR) 63,86
15. Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyriev (POL) 63,37
16. Olivia Smartová, Adria Diaz (ESP) 60,93
17. Alisa Agafonová, Alper Ucar (TUR) 60,80
18. Š'-jüe Wang, Sin-jü Liou (CHN) 60,77
19. Yura Minová, Alexander Gamelin (KOR) 57,47
20. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER) 57,10
...
21. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA) 56,43
22. Lilah Fearová, Lewis Gibson (GBR) 54,82
23. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN) 54,68
24. Cecilia Törnová, Jussiville Partanen (FIN) 52,22
25. Tina Garabedjanová, Simon Proulx-Senecal (ARM) 51,39
26. Nicole Kuzmichová, Alexandr Sinicyn (CZE) 51,02
27. Viktoria Kavaljovová, Jurij Bjeljajev (BLR) 49,73
28. Lorenza Alessandriniová, Pierre Souquet (FRA) 49,51
29. Olga Jakušinová, Andrej Něvskij (LAT) 48,26
30. Taylor Tranová, Saulius Ambrulevicius (LTU) 46,14
31. Anastasia Galjetová, Avidan Brown (AZE) 45,58
32. Tatjana Kozmavaová, Alexej Šumskij (GEO) 42,71
Startovní listina
Anastasia Galjetová, Avidan Brown (AZE)
Lilah Fearová, Lewis Gibson (GBR)
Cecilia Törnová, Jussiville Partanen (FIN)
Tatjana Kozmavaová, Alexej Šumskij (GEO)
Olivia Smartová, Adria Diaz (ESP)
Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER)
Taylor Tranová, Saulius Ambrulevicius (LTU)
Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA)
Kana Muramotová, Chris Reed (JPN)
Nicole Kuzmichová, Alexandr Sinicyn (CZE)
Yura Minová, Alexander Gamelin (KOR)
Tina Garabedjanová, Simon Proulx-Senecal (ARM)
Viktoria Kavaljovová, Jurij Bjeljajev (BLR)
Olga Jakušinová, Andrej Něvskij (LAT)
Lorenza Alessandriniová, Pierre Souquet (FRA)
Alisa Agafonová, Alper Ucar (TUR)
Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyriev (POL)
Š'-jüe Wang, Sin-jü Liou (CHN)
Laurence Fournierová Beaudryová, Nikolaj Sorensen (DEN)
Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN)
Alexandra Nazarovová, Maxim Nikitin (UKR)
Isabella Tobiasová, Ilja Tkačenko (ISR)
Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS)
Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA)
Jekatěrina Bobrovová, Dmitrij Solovjev (RUS)
Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN)
Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA)
Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA)
Kaitlyn Weaverová, Andrew Poje (CAN)
Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA)
Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA)
Madison Chocková, Evan Bates (USA)
1. Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN) 82,05
2. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA) 76,89
3. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 76,53
4. Madison Chocková, Evan Bates (USA) 76,25
5. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA) 74,88
6. Kaitlyn Weaverová, Andrew Poje (CAN) 74,84
7. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA) 73,70
8. Jekatěrina Bobrovová, Dmitrij Solovjev (RUS) 73,54
9. Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN) 72,83
10. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS) 69,07
11. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA) 67,56
12. Isabella Tobiasová, Ilja Tkačenko (ISR) 66,27
13. Laurence Fournierová Beaudryová, Nikolaj Sorensen (DEN) 66,05
14. Alexandra Nazarovová, Maxim Nikitin (UKR) 63,86
15. Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyriev (POL) 63,37
16. Olivia Smartová, Adria Diaz (ESP) 60,93
17. Alisa Agafonová, Alper Ucar (TUR) 60,80
18. Š'-jüe Wang, Sin-jü Liou (CHN) 60,77
19. Yura Minová, Alexander Gamelin (KOR) 57,47
20. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER) 57,10
...
21. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA) 56,43
22. Lilah Fearová, Lewis Gibson (GBR) 54,82
23. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN) 54,68
24. Cecilia Törnová, Jussiville Partanen (FIN) 52,22
25. Tina Garabedjanová, Simon Proulx-Senecal (ARM) 51,39
26. Nicole Kuzmichová, Alexandr Sinicyn (CZE) 51,02
27. Viktoria Kavaljovová, Jurij Bjeljajev (BLR) 49,73
28. Lorenza Alessandriniová, Pierre Souquet (FRA) 49,51
29. Olga Jakušinová, Andrej Něvskij (LAT) 48,26
30. Taylor Tranová, Saulius Ambrulevicius (LTU) 46,14
31. Anastasia Galjetová, Avidan Brown (AZE) 45,58
32. Tatjana Kozmavaová, Alexej Šumskij (GEO) 42,71
Startovní listina
Anastasia Galjetová, Avidan Brown (AZE)
Lilah Fearová, Lewis Gibson (GBR)
Cecilia Törnová, Jussiville Partanen (FIN)
Tatjana Kozmavaová, Alexej Šumskij (GEO)
Olivia Smartová, Adria Diaz (ESP)
Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER)
Taylor Tranová, Saulius Ambrulevicius (LTU)
Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA)
Kana Muramotová, Chris Reed (JPN)
Nicole Kuzmichová, Alexandr Sinicyn (CZE)
Yura Minová, Alexander Gamelin (KOR)
Tina Garabedjanová, Simon Proulx-Senecal (ARM)
Viktoria Kavaljovová, Jurij Bjeljajev (BLR)
Olga Jakušinová, Andrej Něvskij (LAT)
Lorenza Alessandriniová, Pierre Souquet (FRA)
Alisa Agafonová, Alper Ucar (TUR)
Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyriev (POL)
Š'-jüe Wang, Sin-jü Liou (CHN)
Laurence Fournierová Beaudryová, Nikolaj Sorensen (DEN)
Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN)
Alexandra Nazarovová, Maxim Nikitin (UKR)
Isabella Tobiasová, Ilja Tkačenko (ISR)
Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS)
Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA)
Jekatěrina Bobrovová, Dmitrij Solovjev (RUS)
Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN)
Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA)
Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA)
Kaitlyn Weaverová, Andrew Poje (CAN)
Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA)
Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA)
Madison Chocková, Evan Bates (USA)
Krátké tance představují bruslení předepsaných vzorců stop v souladu s jejich splněním na předepsanou hudbu, rytmus a tempo. Během povinných tanců se rozhodčí zaměřují zejména na přesnost jednotlivých prvků tance, položení tance na ploše v souladu s pravidly, bruslařskou techniku, přesnost v rytmu hudby, styl bruslení, unisono a interpretaci tance.
Boduje se technika i samotný projev, ze kterého vzniká výsledná známka. Podobně jako v ostatních disciplínách se tak rozhodčí zaměřují hned na dva základní typy hodnocení, ačkoliv u tanečních párů se nejedná přímo o striktní dodržení přesného provedení skoků, tak případné chyby v technické části jízdy se projevují samozřejmě i na hodnocení celkové jízdy.
Největšími jejich soupeři budou Italové Anna Cappelliniová s Lucou Lanottem, Rusové Jekatěrina Bobrovová s Dmitrijem Solovjevem a samozřejmě Američané Maia a Alex Shibutaniovi či Madison Chocková s Evanem Batesem. Promluvit do bojů o medaile chtějí i Kanaďané Weaverová s Pojem.
Anastasia Galjetová, Avidan Brown (AZE)
Lilah Fearová, Lewis Gibson (GBR)
Cecilia Törnová, Jussiville Partanen (FIN)
Tatjana Kozmavaová, Alexej Šumskij (GEO)
Olivia Smartová, Adria Diaz (ESP)
Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER)
Taylor Tranová, Saulius Ambrulevicius (LTU)
Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA)
Kana Muramotová, Chris Reed (JPN)
Nicole Kuzmichová, Alexandr Sinicyn (CZE)
Yura Min, Alexander Gamelin (KOR)
Tina Garabedjanová, Simon Proulx-Senecal (ARM)
Viktoria Kavaljovová, Jurij Bjeljajev (BLR)
Olga Jakušinová, Andrej Něvskij (LAT)
Lorenza Alessandriniová, Pierre Souquet (FRA)
Alisa Agafonová, Alper Ucar (TUR)
Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyriev (POL)
Š'-jüe Wang, Sin-jü Liou (CHN)
Laurence Fournierová Beaudryová, Nikolaj Sorensen (DEN)
Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN)
Alexandra Nazarovová, Maxim Nikitin (UKR)
Isabella Tobiasová, Ilja Tkačenko (ISR)
Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS)
Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA)
Jekatěrina Bobrovová, Dmitrij Solovjev (RUS)
Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN)
Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA)
Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA)
Kaitlyn Weaverová, Andrew Poje (CAN)
Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA)
Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA)
Madison Chocková, Evan Bates (USA)
Olivia Smartová, Adria Diaz (ESP)
Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER)
Taylor Tranová, Saulius Ambrulevicius (LTU)
Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA)
1. Olivia Smartová, Adria Diaz (ESP) 60,93
2. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER) 57,10
3. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA) 56,43
4. Lilah Fearová, Lewis Gibson (GBR) 54,82
5. Cecilia Törnová, Jussiville Partanen (FIN) 52,22
6. Taylor Tranová, Saulius Ambrulevicius (LTU) 46,14
7. Anastasia Galjetová, Avidan Brown (AZE) 45,58
8. Tatjana Kozmavaová, Alexej Šumskij (GEO) 42,71
Viktoria Kavaljovová, Jurij Bjeljajev (BLR)
Olga Jakušinová, Andrej Něvskij (LAT)
Lorenza Alessandriniová, Pierre Souquet (FRA)
Alisa Agafonová, Alper Ucar (TUR)
Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyriev (POL)
1. Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyriev (POL) 63,37
2. Olivia Smartová, Adria Diaz (ESP) 60,93
3. Alisa Agafonová, Alper Ucar (TUR) 60,80
4. Yura Minová, Alexander Gamelin (KOR) 57,47
5. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER) 57,10
6. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA) 56,43
7. Lilah Fearová, Lewis Gibson (GBR) 54,82
8. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN) 54,68
9. Cecilia Törnová, Jussiville Partanen (FIN) 52,22
10. Tina Garabedjanová, Simon Proulx-Senecal (ARM) 51,39
11. Nicole Kuzmichová, Alexandr Sinicyn (CZE) 51,02
12. Viktoria Kavaljovová, Jurij Bjeljajev (BLR) 49,73
13. Lorenza Alessandriniová, Pierre Souquet (FRA) 49,51
14. Olga Jakušinová, Andrej Něvskij (LAT) 48,26
15. Taylor Tranová, Saulius Ambrulevicius (LTU) 46,14
16. Anastasia Galjetová, Avidan Brown (AZE) 45,58
17. Tatjana Kozmavaová, Alexej Šumskij (GEO) 42,71
Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS)
Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA)
Jekatěrina Bobrovová, Dmitrij Solovjev (RUS)
Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN)
Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA)
1. Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN) 82,05
2. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA) 73,70
3. Jekatěrina Bobrovová, Dmitrij Solovjev (RUS) 73,54
4. Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN) 72,83
5. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS) 69,07
6. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA) 67,56
7. Isabella Tobiasová, Ilja Tkačenko (ISR) 66,27
8. Laurence Fournierová Beaudryová, Nikolaj Sorensen (DEN) 66,05
9. Alexandra Nazarovová, Maxim Nikitin (UKR) 63,86
10. Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyriev (POL) 63,37
11. Olivia Smartová, Adria Diaz (ESP) 60,93
12. Alisa Agafonová, Alper Ucar (TUR) 60,80
13. Š'-jüe Wang, Sin-jü Liou (CHN) 60,77
14. Yura Minová, Alexander Gamelin (KOR) 57,47
15. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER) 57,10
...
16. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA) 56,43
17. Lilah Fearová, Lewis Gibson (GBR) 54,82
18. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN) 54,68
19. Cecilia Törnová, Jussiville Partanen (FIN) 52,22
20. Tina Garabedjanová, Simon Proulx-Senecal (ARM) 51,39
21. Nicole Kuzmichová, Alexandr Sinicyn (CZE) 51,02
22. Viktoria Kavaljovová, Jurij Bjeljajev (BLR) 49,73
23. Lorenza Alessandriniová, Pierre Souquet (FRA) 49,51
24. Olga Jakušinová, Andrej Něvskij (LAT) 48,26
25. Taylor Tranová, Saulius Ambrulevicius (LTU) 46,14
26. Anastasia Galjetová, Avidan Brown (AZE) 45,58
27. Tatjana Kozmavaová, Alexej Šumskij (GEO) 42,71
Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA)
Kaitlyn Weaverová, Andrew Poje (CAN)
Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA)
Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA)
Madison Chocková, Evan Bates (USA)
1. Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN) 82,05
2. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA) 76,89
3. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 76,53
4. Madison Chocková, Evan Bates (USA) 76,25
5. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA) 74,88
6. Kaitlyn Weaverová, Andrew Poje (CAN) 74,84
7. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA) 73,70
8. Jekatěrina Bobrovová, Dmitrij Solovjev (RUS) 73,54
9. Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN) 72,83
10. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS) 69,07
11. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA) 67,56
12. Isabella Tobiasová, Ilja Tkačenko (ISR) 66,27
13. Laurence Fournierová Beaudryová, Nikolaj Sorensen (DEN) 66,05
14. Alexandra Nazarovová, Maxim Nikitin (UKR) 63,86
15. Natalia Kaliszeková, Maksym Spodyriev (POL) 63,37
16. Olivia Smartová, Adria Diaz (ESP) 60,93
17. Alisa Agafonová, Alper Ucar (TUR) 60,80
18. Š'-jüe Wang, Sin-jü Liou (CHN) 60,77
19. Yura Minová, Alexander Gamelin (KOR) 57,47
20. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER) 57,10
...
21. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA) 56,43
22. Lilah Fearová, Lewis Gibson (GBR) 54,82
23. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN) 54,68
24. Cecilia Törnová, Jussiville Partanen (FIN) 52,22
25. Tina Garabedjanová, Simon Proulx-Senecal (ARM) 51,39
26. Nicole Kuzmichová, Alexandr Sinicyn (CZE) 51,02
27. Viktoria Kavaljovová, Jurij Bjeljajev (BLR) 49,73
28. Lorenza Alessandriniová, Pierre Souquet (FRA) 49,51
29. Olga Jakušinová, Andrej Něvskij (LAT) 48,26
30. Taylor Tranová, Saulius Ambrulevicius (LTU) 46,14
31. Anastasia Galjetová, Avidan Brown (AZE) 45,58
32. Tatjana Kozmavaová, Alexej Šumskij (GEO) 42,71