Philadelphia – NY Islanders 6:3 (kon.) | Carolina – Columbus 2:1 (po pr.) | Montreal – Florida 6:2 (kon.)
Tampa Bay – Detroit 5:3 (kon.) | Boston – Dallas 2:0 (kon.) | Nashville – Toronto 1:3 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 4:3 (po pr.) | Minnesota – Ottawa 5:1 (kon.) | Edmonton – San Jose 3:2 (kon.)
Montreal Canadiens
6:2 (3:0, 0:1, 3:1)
Florida Panthers
cz Piatok 31.03.2017, 01:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

31:15
    Steve Ott zamířil do kabin poté, co dostal dvě minuty za hrubost plus osobní trest za nesportovní chování. Trest za něj na trestné lavici odsedí Alexandr Radulov. Florida má k dispozici další přesilovou hru.

31:15
    Shawn Thornton se na levé straně obranného pásma pustil do Alexeje Jemelina, který ho u hrazení levým loktem udeřil nepříjemně do oblasti hlavy loktem levé ruky! Alexej Jemelin dostal dvě minuty za faul loktem, zatímco Shawn Thornton za hrubost.

27:43
    Shea Weber se v pravém kruhu pro vhazování nedostal do zakončení a poté u hrazení v útočném pásmu zbytečně fauloval. Florida si zahraje přesilovou hru 5 na 3! Dvě minuty sekání pro Shea Webera.

27:04
    Jonathan Marchessault a Max Pacioretty se do sebe pustili po přerušení hry v levém rohu útočného pásma Montrealu a oba dva usedli na trestnou lavici. Domácí útočník dostal dvě plus dvě minuty za hrubost a držení, zatímco Marchessault za stejné provinění pouze dvě minuty. Florida si zahraje první přesilovou hru.

23:39
    Brendan Gallagher si v pravém rohu útočného pásma skvěle pokryl puk a u hrazení byl faulován a Mark Pysyk dostal dvě minuty za podražení. První přesilová hra dnešního zápasu pro Montreal Canadiens.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 8. Byron (Gallagher, Beaulieu), 11. Plekanec (Gallagher, Jemelin), 14. Byron (Beaulieu, Gallagher), 44. Pacioretty (Radulov), 53. Gallagher (Davidson, Plekanec), 57. Danault (Radulov) – 31. R. Smith (J. Jokinen), 49. Matheson (Trocheck, Pysyk)

Montreal Canadiens: Price (Lindgren) – Markov, S. Weber (A), Davidson, Petry, Beaulieu, Jemelin – Pacioretty (C), Danault, Radulov – Byron, Plekanec, Gallagher (A) – Galchenyuk, A. Shaw, Lehkonen – King, Ott, Martinsen.
    Florida Panthers: Berra (Wilcox) – Yandle, Demers, Matheson, Petrovic, Pysyk, Kindl – Huberdeau (A), Malgin, Jágr – J. Jokinen (A), Trocheck, R. Smith – Vanek, Bjugstad, Marchessault – S. Thornton, MacKenzie (C), Sceviour.

Rozhodca: Brad Watson, Frederick L'Ecuyer. Čároví: Kiel Murchison, Matt MacPherson

Diváci: 21288