Boston – Nashville 4:1 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 3:2 (1:0 po s.n.) | Carolina – Detroit 4:1 (kon.)
Columbus – Buffalo 3:1 (kon.) | NJ Devils – Winnipeg 3:4 (0:1 po s.n.) | Toronto – Florida 3:2 (kon.)
Montreal – Dallas 4:1 (kon.) | Minnesota – Washington 4:5 (po pr.) | Edmonton – LA Kings 2:1 (kon.)
Vancouver – Anaheim 1:4 (kon.) | San Jose – NY Rangers 5:4 (po pr.)
Toronto Maple Leafs
3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
Florida Panthers
cz Streda 29.03.2017, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

58:52
    Jake Gardiner fauloval v levém rohu obranného pásma a dostal dvě minuty za podražení. Timeout Florida.

53:33
    Alex Petrovic dostal dvě minuty za sekání a Toronto Maple Leafs má obrovskou šanci rozhodnout.

46:56
    William Nylander na levém křídle zbytečně zasáhl vysokou holí do obličeje Jasona Demerse a dostal dvě minuty. Panthers si zahrají další přesilovou hru.

43:21
    Matt Martin dostal dvě minuty za hrubost plus pět minut za bitku, stejně jako na opačné straně Alex Petrovic. Panthers si zahrají přesilovou hru a mohou vyrovnat!

31:07
    Brian Boyle dostal za faul na Jamese Reimera dvě minuty za sekání plus pět minut za bitku, zatímco Colton Sceviour pouze pět minut za bitku, takže Florida si zahraje přesilovou hru!

25:39
    Thomas Vanek dostal dvě minuty za hákování a Maple Leafs mají k dispozici třetí přesilovou hru.

20:06
    Michael Matheson ihned po vhazování dostal dvě minuty za zdržování hry poté, co ve středovém kruhu sevřel puk v rukavici, a Florida jde do čtyř! Přesilová hra 5 na 3 a obrovská šance pro Leafs znovu skórovat!

18:52
    Jaromír Jágr si pomohl na levé straně obranného pásma faulem v čase 1:38, který zbýval odehrát do konce první třetiny, a po poskytnuté výhodě pro Leafs dostal dvě minuty za hákování. Přesilová hra pro Maple Leafs.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 12. Matthews (Hyman, W. Nylander), 15. Komarov (Co. Brown, Kadri), 44. Hyman (Komarov) – 36. R. Smith (Yandle, Demers), 60. Jágr (Barkov, Yandle)

Toronto Maple Leafs: McElhinney (Sparks) – Rielly (A), C. Carrick, Gardiner, N. Zajcev, Hunwick, R. Polák – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Marner – Komarov (A), Kadri, Co. Brown – Hyman, Matthews, W. Nylander – M. Martin, Boyle, Kapanen.
    Florida Panthers: Reimer (32. Berra) – Yandle, Demers, Matheson, Petrovic, Pysyk, Kindl – Huberdeau, Barkov (A), Jágr – J. Jokinen (A), Trocheck, R. Smith – Vanek, Bjugstad, Marchessault – S. Thornton, MacKenzie (C), Sceviour.

Rozhodca: Kevin Pollock, Brian Pochmara. Čároví: Steve Barton, Scott Driscoll

Diváci: 19278