Boston – Nashville 4:1 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 3:2 (1:0 po s.n.) | Carolina – Detroit 4:1 (kon.)
Columbus – Buffalo 3:1 (kon.) | NJ Devils – Winnipeg 3:4 (0:1 po s.n.) | Toronto – Florida 3:2 (kon.)
Montreal – Dallas 4:1 (kon.) | Minnesota – Washington 4:5 (po pr.) | Edmonton – LA Kings 2:1 (kon.)
Vancouver – Anaheim 1:4 (kon.) | San Jose – NY Rangers 5:4 (po pr.)
Boston Bruins
4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
Nashville Predators
cz Streda 29.03.2017, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

58:35
    Také Colton Sissons se zapojil do obrovské šarvátky a dostal menší dvouminutový trest za vysokou hůl.

58:35
    Vernon Fiddler dostal dvě plus dvě minuty za hrubost a ještě k tomu jako bonus osobní trest za nesportovní chování. Trestné minuty stále naskakují.

58:35
    Cody McLeod dostal ještě jeden desetiminutový osobní trest plus trest do konce utkání.

58:35
    Cody McLeod dostal pět minut za bitku plus deset minut osobní trest za nesportovní chování.

58:35
    Vyloučení na straně Bostonu. Kevan Miller dostal za bitku 5 minut, zatímco Noel Acciari osobní desetiminutový trest.

46:43
    Třetí řesilová hra Predators v řadě je u konce poté, co Ryan Johansen dostal dvě minuty za držení.

45:35
    Drew Stafford dostal dvě minuty za hákování a Nashville si v dnešním zápase zahraje třetí přesilovou hru.

27:01
    Brandon Carlo fauloval Callea Järnkroka a dostal dvě minuty za hrubost. Druhá přesilová hra pro Predators.

07:43
    Torey Krug zbytečně fauloval v levém rohu útočného pásma Mattiase Ekholma a dostal dvě minuty za napadení. Přesilová hra Bruins je u konce a 47 sekund se bude hrát ve hře 4 na 4.

06:29
    David Pastrňák si z levého křídla krásně sjel před bránu a po rychlém zamíchaní s pukem na přední tyči puk mezi Pekka Rinneho do sítě neprotlačil! Byl ovšem faulován, takže Boston si po úvodní brance zahraje první přesilovou hru. Anthony Bitetto dostal dvě minuty za držení.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 3. Bergeron (Chára, Marchand), 14. Krejčí (Pastrňák, Stafford), 56. Acciari (Riley Nash), 59. Backes (D. Moore) – 52. C. Smith (Josi, Ellis)

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Chára (C), Carlo, Krug, McQuaid, Liles, K. Miller – Marchand, Bergeron (A), Backes (A) – Stafford, Krejčí, Pastrňák – Vatrano, Spooner, J. Hayes – D. Moore, Riley Nash, Acciari.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (A), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Bitetto, Irwin – Forsberg, Johansen, Arvidsson – C. Wilson, Sissons, C. Smith – Fiala, Järnkrok, Neal (A) – McLeod, Fiddler, Watson.

Rozhodca: Wes McCauley, Ghislain Hebert. Čároví: Michel Cormier, Scott Cherrey

Diváci: 17565