Dukla – Královo Pole 34:20 (kon.) | Lovosice – Karviná 31:29 (kon.) | Plzeň – Jičín 26:23 (kon.)
Zubří – Frýdek-M. 23:19 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
31:29 (17:13) Stav série: 1:0
HC Baník Karviná
cz Sobota 25.03.2017, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů (CZ) • Štvrťfinále

To je ode mne pro dnešek všechno, přeji Vám příjemný zbytek večera a u dalších onlajnů z házené nashledanou. (18:42:29)

A je dobojováno. Do utkání lépe vstoupily domácí Lovosice, které v prvních minutách jasně přehrávaly svého soupeře. Poté se hra ovšem vyrovnala a byli jsme svědky vyrovnaného utkání. Nicméně i přesto se zdálo, že mají Lovosice utkání ve svých rukou, ale Karviná se nenechala a stáhla náskok soupeře na minimum. V závěru však měli více sil a štěstí domácí borci, kteří nakonec vyhráli v poměru 31:29.

HK FCC Město Lovosice – HCB Karviná 31:29 (17:13)
    Nejvíce branek: Motl 8, Bouček 5/1, Malý 4 – Monczka 9/2, Hanisch 5, Frančík 3. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/2. Vyloučení: 3:2.

Konec zápasu. (31:29)
    60
    Libor Hanisch ještě vykřesal naději pro svůj tým, do konce zápasů však zbývá už jen 20 vteřin. (31:29)
    59
    A zdá se, že si jdou domácí pro vítězství. Po rychlém protiútoku se prosazuje Jiří Bouček. (31:28)
    58
    Velmi důležitý gól dává nyní Václav Klimt! Hostům se krátí čas. (30:28)
    57
    Marek monczka je dnes k nezastavení. Jeho další gól znamená snížení stavu na 29:28. (29:28)
    57
    Domácí celek odskakuje na dvoubrankové vedení zásluhou Jiřího Motla. (29:27)
    56
    Lovosice si vzápětí berou vedení zpět, gól střílí Pavel Chroustvovský. (28:27)
    56
    A je vyrovnáno! Marek Monczka, který hraje dnes skvělé utkání, se prosazuje z levé strany. (27:27)
    56
    Michal Vaněk si z pravé strany naskočil a nekompromisní pumelicí snižuje na rozdíl jediné branky. (27:26)

55
    V týmu Lovosic je vyloučen Pavel Chroustovský. (27:24)
    54
    Ze sedmimetrového hodu se prudkou ranou prosazuje Jiří Bouček. (27:24)
    54
    Za Karvinou se nyní prosazuje po individuální akci Alexander Radčenko. (26:24)
    53
    Dominik Miko se tvrdou ranou do horní poloviny branky prosazuje a domácí mají tříbrankový náskok. (26:23)
    53
    Jiří Motl si v krátkém časovém úseku připisuje další gól. (25:23)
    52
    S. Mlotek ihned koriguje skóre. (24:23)
    51
    Jiří Motl zvyšuje náskok Lovosic na 2 branky. (24:21)

47
    Kraviná v poslendích minutách zabrala a zápas značně zdramatizovala. Lovosice nyní vedou o pouhý 1 gól. (22:21)

44
    D. Solák dostává dvouminutový trest. Lovosice si zahrají dvojnásobnou přesilovku. (21:16)

44
    Václav Franc se ze sedmimetrového hodu neprosazuje. (21:16)

Domácí Lovosice budou rozehrávat sedmimetrový hod. (21:16)
    43
    Krásnou střelou do pravého růžku se prosazuje Václav Klimt. (21:16)

42
    Marek Monczka se tentokrát ze sedmimetrového hodu neprosazuje. (20:16)

41
    P. Mokroš je vyloučen. (20:16)
    40
    Václav Klimt se prosazuje z rychlého protiútoku. (20:16)
    40
    Marek Monczka se prosazuje i podruhé. Stav utkání je 19:16. (19:16)

39
    Sedmimetrový hod pro Karvinou. (19:15)

39
    Další vyloučení an straně Lovosic. Tentokrát jde ze hry Jiří Motl. (19:15)
    38
    Marek Monczka se postavil k sedmimetrovému hodu a střelou okolo hlavy brankáře skóruje. (19:15)

37
    Sedmimetrový hod pro Karvinou. (19:14)

37
    Dominik Miko dostává dvouminutový trest. (19:14)

37
    Artur Adamík si připisuje další zákrok. Na druhé straně se však vyznamenal i Petr Mokroš (KAR). (19:14)
    35
    V pádu se dokázal prosadit Václav Franc a Lovosice tak vedou o 5 branek. (19:14)

34
    Artur Dalík (LOV) si připisuje excelentní zákrok. (18:14)
    32
    Dominik Solák dává 14. branku Karviné. (18:14)
    31
    Úplně sám se před brankářem objevil Václav Franc a zkušeně zakončuje. (18:13)

31
    Začal druhý poločas. (17:13)

Druhá půle začne přibližně v 17:53.

Po první poločase jsou spokojenějším celkem domácí Lovosice. Borci v černém vlétli do utkání jako uragán a vedli dokonce o 7 branek. Konec poločasu patřil spíše hostům, nicméně i přes to budou domácí vstupovat do druhé poloviny utkání se slibným náskokem 17:13.

30
    První poločas skončil. (17:13)

30
    Oddechový čas pro hosty. (17:13)
    30
    Další branku domácích vsítil Jiří Motl, Lovosice tak stále drží čtyřbrankový náskok. (17:13)
    30
    Daniel Křistek si připisuje první branku dnešního utkání. (16:13)
    29
    Jiří Motl se rozběhl snad z půlky hřiště, prorazil vše, co bylo před ním a prudkou ranou skóruje. (16:12)
    29
    Krásná individuální akce v podání Marka Monczky znamená snížení stavu na 15:12. (15:12)
    28
    Konečně domácí prolomili střelecký půst posledních minut. Prosazuje se Lukáš Malý. (15:11)
    27
    Lukáš Frančík se vzápětí prosazuje znovu. Lovosice teď nehrají vůbec dobře a doplácí na zbytečné chyby. (14:11)
    26
    Lukáš Frančík snižuje náskok domácích na pouhé 4 góly. (14:10)
    26
    A kdo jiný by měl skórovat než Marek Monczka, který se prosadil z rychlého protiútoku. Karviná stahuje. (14:9)

24
    Alexander Radčenko (KAR) dostává žlutou kartu. (14:8)
    23
    Marek Monczka se v posledních minutách parádně rozstřílel a momentálně táhne svůj tým! (14:8)
    22
    Na druhé straně se prosazuje opět Jiří Bouček, když jeho tvrdá střela propadla brankáři do brány. (14:7)
    22
    Marek Monczka trefil pravý růžek. (13:7)
    21
    Dominik Miko předvedl krásnou individuální akci a domácí vedou již o 7 gólů. (13:6)
    20
    Jiří Bouček z rychlého protiútoku dává Lovosicím opět náskok šesti gólů. (12:6)
    20
    Libor Hanisch se prosazuje tvrdou střelou do pravého víka. (11:6)

19
    Jiří Motl (LOV) dostává žlutou kartu. (11:5)
    18
    Pavel Chroustovský přidává další gól domácích, tentokrát se prosadil z pravého křídla. (11:5)

17
    Oddechový čas pro domácí. (10:5)
    17
    Marek Monczka se dostal do úniku a podstřelem překonává domácího brankáře. (10:5)
    16
    Jiří Motl zvyšuje náskok svého týmu! (9:4)
    15
    Lukáš Malý se opět prosazuje a skóre utkání je již 9:4 pro domácí. (9:4)
    15
    Zatím nejlepší hráč Karviné Libor Hanisch si připisuje další branku. (8:4)
    14
    Bleskový útok Lovosic zakončuje Lukáš Malý. (8:3)
    12
    Jiří Motl přidává další gól Lovosic, které zatím excelují. (7:3)
    12
    Krásnou kombinaci Karviné zakončuje z levého křídla Libor Hanisch. (6:3)

11
    Oddechový čas pro hosty. (6:2)
    11
    A opět velmi rychlý protiútok, kdy se tváří v tvář brankáči prosadil Václav Franc. (6:2)
    11
    Lovosice se dostaly do rychlého protiútoku, který tvrdou ranou zakončuje Pavel Chroustovský. (5:2)
    10
    Václav Klimt vstřílí další gól svého týmu. (4:2)
    9
    Kontaktní gól vstřílí z levé strany Lukáš Frančík. (3:2)
    9
    Libor Hanisch se ocitl sám před brankářem a neomylně skóruje. (3:1)

8
    I další útok Karviné byl neúspěšný. To je mizerný vstup do utkání v podání hostujícího celku. (3:0)

7
    Domácíu gólmanovi teď pomohla branková konstrukce! (3:0)
    6
    Krásným obstřelem se prezentoval Pavel Chroustovský a domácí vedou již 3:0. (2:0)
    5
    Jiří Bouček přidává hned vzápětí další gól Lovosic. (1:0)
    5
    Prvním střelcem dnešního utkání se stává Lukáš Malý (LOV). (1:0)

4
    První žlutou kartu utkání dostává Václav Franc (LOV). (0:0)

3
    Jsou za námi první 3 minuty a zatím ani jeden z týmů nebyl schopen skórovat. Brankáři na obou stranách si připsali krásné zákroky. (0:0)

2
    První útok Karviné byl neúspěšný, na řadě jsou domácí, kteří mají černé dresy. (0:0)

1
    První útočnou akci v tomto utkání budou mít hosté hrající v zeleném. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

HK FCC Město Lovosice: Hrdlička, Adamík, Koňařík – Franc, Landa, Havel, Sýkora, J. Motl, Bouček, Jelínek, Chroustovský, Klimt, Semerád, Miko, Malý, Konárik.

HCB Karviná: Mokroš, Witkowski – Vaněk, Monczka, Borys, Hanisch, Plaček, Radčenko, Drzyzga, Wozniak, S. Mlotek, Piwko, Frančík, Ji. Užek, Křístek, Solák..

HCB Karviná
    Hosté v základní části vyhráli 12 utkání a získali tak 24 bodů. Do play-off jdou tak z 5. pozice. Za 22 odehraných kol inkasovali hráči Karviné o 40 gólů více, než jejich soupeř, pokud tedy budou chtít postoupit, musí lépe zavřít svou bránu.

Domácí borci získali v základní části 29 bodů za 14 výher a 1 remízu a celkově skončili na 4. místě. Dali by se tedy počítat za mírné favority tohoto utkání, nicméně v play-off může být vše jinak, každý jde do vyřazovacích bojů s čistým štítem.

Krásný sobotní podvečer přeji všem fanouškům české házené. Dnes se společně podíváme na zápas mezi HK FCC Město Lovosice a HCB Karviná. Jmenuji se Martin Primus a támto zápasem vás provedu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.