NJ Devils – Philadelphia 6:2 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 2:4 (kon.) | Washington – Nashville 1:2 (po pr.)
Columbus – Florida 2:1 (kon.) | Carolina – Minnesota 3:1 (kon.) | Tampa Bay – Toronto 0:5 (kon.)
Ottawa – Chicago 1:2 (kon.) | Edmonton – Boston 7:4 (kon.) | Arizona – Detroit 4:5 (0:1 po s.n.)
Vancouver – Dallas 2:4 (kon.) | LA Kings – Buffalo 2:0 (kon.) | San Jose – St. Louis 1:4 (kon.)
Tampa Bay Lightning
0:5 (0:1, 0:4, 0:0)
Toronto Maple Leafs
cz Piatok 17.03.2017, 00:30 • Amalie Arena, Tampa • NHL

59:13
    Victor Hedman dostal v poslední minutě dvě minuty za držení a Toronto si ještě zahraje ve čtyřech proti třem.

58:39
    Luke Witkowski byl zezadu tvrdě naražen na mantinel Jamesem van Riemsdykem, který dostal dvě minuty za krosček, zatímco domácí hokejista za hrubost. Hra 4 na 4.

45:49
    Nazem Kadri dostal dvojnásobný trest za hrubost a krosček, přičemž druhý trest odpyká Mitchell Marner, zatímco Yanni Gourde dostal pouze dvě minuty za hrubost, což znamená, že Tampa si zahraje pátou přesilovou hru v řadě!

43:00
    Leo Komarov v blízkosti pravé tyče narazil ve snaze zakončit do Petera Budaje a dostal dvě minuty za nedovolené bránění brankáře. Lightning mají další šanci vstřelit gól.

38:37
    Matt Hunwich dostal dvě minuty za vysokou hůl a Lightning si zahrají přesilovou hru 5 na 3, která potrvá minutu a 11 sekund!

37:47
    Nikita Zajcev fauloval před svou bránou, kde čistil prostor, a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

27:41
    Brayden Point nabral na levém křídle velkou rychlost a ve středním pásmu ho zezadu podrazil vpádu Brian Boyle, dlouholetá opora Tampy Bay Lightning.

25:02
    Luke Witkowski před střídačkami tvrdě narazil na mantinel krosčekem Lea Komarova a navíc hodně nepříjemně do obličeje. Následovaly ovšem dvě minuty za faul loktem.

06:09
    Ondřej Palát předvedl bekčeking, po kterém se dopustil faulu a dostal dvě minuty za podražení. Toronto Maple Leafs si po krátké reklamní přestávce zahraje první přesilovou hru. Šance otevřít skóre.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 10. R. Polák (Bozak), 23. Rielly (Kadri, Marčenko), 23. M. Martin (Hunwick, Sošnikov), 27. Co. Brown (Komarov, W. Nylander), 36. J. van Riemsdyk (Rielly, Marner)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (27. Budaj) – Hedman, Dotchin, Garrison, Strålman (A), Coburn (A), Šustr, Witkowski – Palát (A), Point, Kučerov – Killorn, Gourde, Drouin – Froese, Erne, J.T. Brown – McKegg, Dumont.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Gardiner, N. Zajcev, Rielly, Marčenko, Hunwick (A), R. Polák – Hyman, Matthews, W. Nylander – Komarov (A), Kadri, Co. Brown – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Marner – M. Martin, Boyle, Sošnikov.

Rozhodca: Steve Kozari, Ian Walsh. Čároví: Mark Shewchyk, Tony Sericolo

Diváci: 19092