Naděžda Orenburg – ZVVZ USK Praha 57:70 (kon.)
Naděžda Orenburg
57:70 (24:13, 37:34, 45:48)
ZVVZ USK Praha
cz Streda 15.03.2017, 15:00Euroliga - ženy • Play-off

Děkuji, že jste spolu se mnou utkání sledovali a u dalších on-line přenosů se těším zase na počtenou! (16:45:47)
    Basketbalistky USK Praha slaví postup do Final Four ženské Euroligy.

Nejvíce bodů: Natalia Žedikovová 10b – Candice Dupreeová 21b

Je dobojováno! Hráčky ZVVZ USK Praha vítězí na půdě Naděždy Orenburg 70:57, sérii vyhrály 2:1 na zápasy a postupují do Final Four Euroligy. Domácí Naděžda přitom vedla v úvodu utkání 15:2, ovšem od druhé čtvrtiny začaly dominovat svěřenkyně trenérky Natálie Hejkové, které nakonec dovedly zápas k zasloužené výhře.

Konec zápasu. (57:70)

39:28
    Přesto se ještě trefuje Kia Vaughnová. V hale nyní panuje naprosté ticho. (57:70)

39:18
    Hostující hráčky získaly míč a nemusejí nikam pospíchat. (57:68)

38:57
    Ještě oddechový čas pro domácí. Teď už by se ale musel stát zázrak, aby hráčky Orenburgu ještě vysoké manko umazaly. (57:68)

38:57
    Srbská basketbalistka nezaváhala. USK vede o 11 bodů! (57:68)

38:57
    Sonja Petrovićová střílí další koš s faulem a myslím, že definitivně posouvá USK do Final Four! (57:67)

38:20
    A Candice Dupreeová proměnila i šestku! (57:65)

38:20
    Dupreeová však umlčela domácí publikum košem s faulem! (57:64)

37:58
    Žedikovová dostává Naděždu do hry úspěšným tříbodovým pokusem! Dvě minuty do konce. (57:62)

37:35
    Xargayová při útočném doskoku podle rozhodčích faulovala. Rozehrávají domácí. (54:62)

36:46
    Oddechový čas Orenburgu. (54:62)

36:44
    Jenže střelou z výskoku zvyšuje na rozdíl 8 bodů Sonja Petrovićová! (54:62)

36:25
    Další body na své konto připisuje domácí Williamsová. (54:60)

36:02
    Právě Steinbergaová skončila na hrací ploše a rozhodčí raději přerušili hru. Lotyšská basketbalistka se ale rychle oklepala a už je připravena pokračovat ve hře. (52:60)

Martin Augustin

Naděžda Orenburg: Williamsová, Mitchellová, Ouvinaová, Žedikovová, Šilovová, Beglevová, Sapovová, Zahuiová, Petrušinovová, Maigaová, Anojkinovová
    ZVVZ USK Praha: Vaughnová, Dupreeová, Petrovićová, Elhotová, Hanušová, Burgrová, Palauová, Xargayová, Vyoralová, Mainclová, Voráčková, Steinbergaová
    Štvrtiny: 24:13, 13:21, 8:14, 12:22