Vítkovice – Bulldogs 8:7 (po pr.) | Chodov – Otrokovice 13:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Ostrava 7:3 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
7:3 (0:1, 2:2, 5:0) Stav série: 1:0
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
cz Sobota 11.03.2017, 19:00Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ • Štvrťfinále

54:53
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Michal Sládek – 2 minuty, Bránění ve hře).

51:06
    Bauer musel řešit těžkou situaci, když proti němu běžel osamocený ostravský hráč, domácí brankář se ale ukázal a připsal si skvělý zákrok!

46:20
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JIŘÍ BOUŠKA. Asistence: Jan Jelínek.

45:57
    Ostrava třetí třetinu vůbec nezvládá, a to znamená, že Mladá Boleslav si dělá co chce! Ještě o přestávce prohrávala o gól, momentálně však už vede o tři! TOMÁŠ NOVÁK se dokázal prosadit z úhlu, když zamířil do horního rohu branky! Asistence: Jakub Gruber.

44:51
    Neuběhlo ještě ani pět minut ze třetí části a domácí se prosazují už potřetí! Celá akce začala u Bauera, jehož výhoz se přes Curneyho a Natova dostal až k RADKU KRAJCIGROVI, který se nemýlil! Asistence: Jan Natov.

42:31
    A ten přichází velmi brzy, necelé dvě minuty po vyrovnání už Mladá Boleslav vede! Druhou branku v krátké době si připisuje TADEÁŠ CHROUST! Asistence: Petr Novotný.

40:45
    Domácí se prosazují v početní výhodě a je srovnáno! Jelínek přihrál volnému TADEÁŠI CHROUSTOVI a ten ze středu hřiště mířil přesně! Asistence: Jan Jelínek.

39:23
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Petr Trulík – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

33:52
    Mladou Boleslav zatím drží nad vodou dvojice hráčů. Stejně jako u první branky nahrával Gruber a přesnou ranou se prezentoval JOSEF PLUHAŘ! Asistence: Jakub Gruber.

28:36
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Hosté si využitou přesilovkou berou dvoubrankové vedení zpět! Kuczera našel rychlým pasem DOMINIKA EICHNERA, jehož rána byla přesná a pro Bauera nechytatelná! Asistence: Šimon Kuczera.

28:19
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Jakub Gruber – 2 minuty, Bránění ve hře).

23:57
    Domácí snižují náskok soupeře na rozdíl jediného gólu! Gruber přesně nahrál JOSEFU PLUHAŘOVI, jehož pokus skončil až v síti! Asistence: Jakub Gruber.

21:22
    Hosté pokračují v dobrém výkonu a navyšují své vedení! Druhý bod v zápase si připisuje DOMINIK KLIMSCHA! Asistence: Šimon Kuczera.

12:26
    Velká branková příležitost i na druhé straně, Curney vzdušným pasem hledal Krajcigra, kterému stačilo jen usměrnit míček za bezmocného brankáře, jenže míček nezasáhl ideálně!

10:28
    Smeták dostal ideální přihrávku na střed a byl sám před brankářem. V rozhodujícím momentě ale prudkou přihrávku minul a ani nevystřelil!

08:15
    Vyloučení v týmu Technology Florbal MB (Jakub Gruber – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

03:54
    Klimscha našel volného MATĚJE SMETÁKA, který se s tím nepáral a poslal míček do horního rohu mladoboleslavské branky! Asistence: Dominik Klimscha.

David Mencl

Góly a asistencie: 24. Pluhař (Gruber), 34. Pluhař (Gruber), 41. Ta. Chroust (Jelínek), 43. Ta. Chroust (Novotný), 45. Krajcigr (Natov), 46. Novák (Gruber), 47. Bouška (Jelínek) – 4. Smeták (Klimscha), 22. Klimscha (Kuczera), 29. Eichner (Kuczera)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Rytych) – Krzyžanek, Jelínek, Novák, Kološ, Gwuźdź, Zakonov – Curney, Natov, Krajcigr – Novotný, Ta. Chroust, To. Chroust – Bína, Bouška, Rožnovják – Pluhař, Gruber, Fojta.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Zbořil, Jiří Šebesta, Kuczera, Lipový, Klečka, Eichner – Hrabal, Malajka, Kubíček – Chvastek, Heczko, Trulík – Hromádka, Klimscha, Šimíček – Sládek, Kezua, Smeták.

Rozhodca: Nábělek, Štengl