Den Haag – Nijmegen 1:0 (kon.) | GA Eagles – Eindhoven 1:3 (kon.) | Heracles – Utrecht 2:1 (kon.)

Heracles právě vstřelil branku!
    Domácí fotbalisté se v samotném závěru dostávají do vedení. Z ničeho nic se míče zmocnil THOMAS BRUNS, který vystřelil, gólman míč vyrazil před domácího hráče, který hlavičkou poslal míč do sítě. V 90. minutě se domácí dostávají do vedení.
    46. Brandley KUWAS - 1:1

46
    Hned první akce druhého poločasu znamená vyrovnání. Míč nadvakrát dostal za brankáře hostujícího celku BRANDLEY KUWAS. Asistence: Justin Hoogma.
    26. Yassin AYOUB - 0:1

26
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Aktivněji hrající hostující celek se dostává do vedení. Domácí brankář dokázal první střelu výborně vrazit. Následně se k míči dostal YASSIN AYOUB, který zkušeně poslal míč do odkryté části branky. Hosté se tak dostávají do vedení.