Naděžda Orenburg – ZVVZ USK Praha 80:57 (kon.)
Naděžda Orenburg
80:57 (18:12, 41:30, 61:42)
ZVVZ USK Praha
cz Utorok 07.03.2017, 15:00Euroliga - ženy • Play-off

Tým USK Praha prohrává tento první zápas 57:80. Odvetný duel se hraje v pátek v České republice. I jeho průběh můžete sledovat na onlajnech. Děkuji za pozornost a přeji pěkný den. (16:35:33)

Konec zápasu. (80:57)

39:30
    Už se pravděpodobně nic nestane. (80:57)

39:07
    Necelá minuta hry do konce čtvrté čtvrtiny a prosazuje se Vyoralová. (80:57)

38:42
    Steinbergaová dává koš za dva body, hráčky USK Praha kosmeticky upravují výsledek. (80:55)

38:21
    Šilovaová dává koš za tři body, domácí hráčky jsou jednoznačně lepší. (80:53)

38:00
    Palauová minula koš z dobré střelecké pozice. (77:53)

37:45
    Po krásné akci získávají domácí hráčky další tři body, tentokrát uspěla svým dalekonosným pokusem Ouvinaová, (77:53)

37:05
    Stejnou mincí odpovídá také domácí tým, tři body dává Zhediková. (74:53)

36:50
    Hanušová to vzala na sebe, dostala se do zakončení, její pokus za tři body je přesný. (71:53)

36:34
    Anoikinaová znovu dostala pod košem hodně prostoru, který dokázala proměnit. (71:50)

36:03
    Aktivně hrající Anoikinaová dává další koš domácích. Orenburg pokračuje v aktivní hře a míří za jednoznačnou výhrou. (69:50)

35:37
    Beglovaová faulovala, následný trestný hod proměnila Petrovicová. (67:50)

35:31
    Po dlouhé době plné nepřesností a nepovedených akcí se znovu přepisuje skóre. Míč vybojovala Vyoralová, která akci založila a Petrovicová zakončovala. (67:49)

32:11
    Na rozdíl dvaceti bodů upravuje domácí Anoikinaová. (67:47)

31:54
    Hanušová proměnila jeden ze dvou trestných hodů. (65:47)

31:36
    Zahuiová dává koš za dva body, následně však faulovala, dva trestné hody pro český celek. (65:46)