Washington – Dallas 2:4 (kon.) | Ottawa – Boston 4:2 (kon.) | Tampa Bay – NY Rangers 0:1 (po pr.)
Winnipeg – San Jose 2:3 (kon.)
Washington Capitals
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Dallas Stars
cz Utorok 07.03.2017, 01:30 • Verizon Center, Washington • NHL

40:29
    Patrik Nemeth krátce po začátku třetí třetiny dostal dvě minuty za držení a Stars si říkají o velké problémy.

29:24
    Nicklas Bäckström chtěl v pravém rohu útočného pásma vybojovat puk, jenže ve své snaze podrazil Adama Cracknella, který rychle dojížděl situaci. Hra bude pokračovat 26 sekund ve hře 4 na 4 a poté začne zkrácená přesilová hra Dallasu.

27:50
    Cody Eakin se nedokázal prosadit a poté v blízkosti levé tyče krosčekem atakoval v rychlosti Philippa Grubauera, následovaly dvě minuty za nedovolené bránění brankáře.

17:50
    Brett Ritchie dostal dvě minuty za držení a Capitals dohrají úvodní třetinu v početní převahu v početní převaze za předpokladu, že se jim ovšem nepodaří využít.

14:09
    Rozehrávající Curtis McKenzie byl v pravém rohu obranného pásma podražen a Dallas si v dnešním zápase zahraje první přesilovou hru. Kevin Shattenkirk dostal menší trest za podražení.

04:17
    Cody Eakin dostal menší trest za krosček a Washington si zahraje v dnešním zápase první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 36. Bäckström (Shattenkirk, Orpik), 53. Oshie (Alzner, Bäckström) – 2. D. Shore (Sharp, Johns), 25. Faksa, 26. Spezza (Ja. Benn, Seguin), 59. Sharp

Washington Capitals: Holtby (26. Grubauer) – Alzner, Carlson, Orlov, Niskanen, Orpik (A), Shattenkirk – Ovečkin (C), Bäckström (A), Oshie – Ma. Johansson, Kuzněcov, Williams – Connolly, Eller, J. Vrána – Winnik, Beagle, T. Wilson.
    Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Lindell, Klingberg, Hamhuis, Johns, Nemeth, Oleksiak – Ja. Benn (C), Spezza (A), Seguin – McKenzie, Faksa, Sharp (A) – Eakin, Elie, B. Ritchie – Cracknell, D. Shore, Hemský.

Rozhodca: Brad Watson, Pierre Lambert. Čároví: Ryan Galloway, Pierre Racicot

Diváci: 18506