2
1 6 6
cz Pondelok 06.03.2017, 07:46Challenger Ču-chaj (tvrdý povrch) • 1. kolo

Děkujeme vám za pozornost. Zároveň přijměte naši omluvu za technické problémy, vinou kterých začal přenos se zpožděním. Věříme, že nám zachováte přízeň. Přejeme úspěšný vstup do nového pracovního týdne, na viděnou. (08:29:34)

Je dobojováno. Jan Šátral vstoupil do utkání proti žebříčkově o šest míst hůře postavenému soupeři výborně, když úvodní set vyhrál s přehledem 6:1. Poté ale českému hráči zcela odešlo první podání, což se na dalším vývoji hrubě podepsalo. Druhé dějství ovládl Jung shodným výsledkem, jakým skončilo to první, ve třetím setu pak od stavu 1:2 ze svého pohledu uhrál pět gemů v řadě a postupuje tak v čínském Ču-chaji do dalšího kola. V tom se utká se čtvrtým nasazeným Italem Vannim.

Konec zápasu

2:6
    Jason Jung hned první mečbol využívá a poráží tak Jana Šátrala ve třech setech.

30-40
    Je to bohužel první varianta.

30-30
    Jung ale reaguje čtvrtým esem. Bude následoval mečbol, nebo brekbol?

30-15
    Čech opět vede.

15-15
    Po další výměně už je srovnáno.

15-0
    Šátral je jen krůček od vyřazení, ještě ale hodlá zabojovat. Na returnu jde do vedení.

2:5
    Konec přestávky, podávat bude Jason Jung.

2:5
    Následuje přestávka a výměna stran.

2:5
    Tentokrát využil Asiat hned svou první možnost a získává již čtvrtou hru v řadě. Za pár okamžiků bude navíc podávat na vítězství v utkání.