Detva – Michalovce 4:1 (kon.)
HK Detva
4:1 (2:1, 0:0, 2:0) Stav série: 3:2
HK DUKLA Ingema Michalovce
Piatok 03.03.2017, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga play-off • Semifinále

59:44
    Pavel Mrňa dostáva v závere zápasu osobný trest 10 + 10. min. čiže trest aj dokonca zápasu.

47:55
    Po góle dve minúty pre Jakuba Žilku za sekanie.

44:21
    Za faul kolenom dostáva dve minúty Patrik Huňady.

38:36
    Takže máme tu aj tresty po šarvátke. Pavel Mrňa dve minúty za krosček a Branislav Srnka dve minúty za údery.

29:09
    Za nedovolené bránenie dostáva dve minúty aj domáci Daniel Gachulinec.

27:58
    Za nedovolené bránenie dostáva Radovan Cútt dve minúty.

19:31
    Za podrazenie v strednom pásme dostáva domáci Frederik Fekiač dve minúty.

10:15
    Domáci brankár Filip Orčík podrazil súpera a dostáva dve minúty, ktoré si odsedí Branislav Srnka.

04:38
    A je tu prvé vylúčenie zápasu. Za podrazenie odchádza na trestnú lavicu Peter Slimák.

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 6. F. Fekiač (Gašpar, Škvaridlo), 10. Žilka (F. Fekiač), 48. Torok, 60. Škvaridlo (Torok) – 17. Cútt (Giľak, Hančák)

HK Detva: Orčík (Škorvánek) – Sládok, F. Fekiač, šimon, Gachulinec, Valjent, Zorvan, Jendroľ – Žilka, Gašpar, Škvaridlo – Torok, Srnka, Říha – V. Fekiač, Huňady, Videlka – Hrušík, Petro, Šedivý – Poliaček.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (Dzúr) – Hančák, Selujanov, Šterbák, Gutwald, Polaček, Slimák, Dolgoš – Giľak, Cútt, Banovský – Lantoš, Drábek, Mrňa – Drotár, Král, Lučnikov – Mráz, Fedorko, Mesaroš.

Rozhodca: Štefík, Snášel – Šefčík, Junek