Lipt. Mikuláš – B. Bystrica 2:4 (kon.) | Martin – Žilina 0:0 (zruš.) | Zvolen – Nitra 2:3 (po pr.)
Trenčín – Košice 3:0 (kon.) | Nové Zámky – Poprad 4:1 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
4:1 (1:0, 3:1, 0:0)
HK Poprad
Piatok 03.03.2017, 18:00 • Zimný štadión Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 50. kolo

57:54
    Tak toto už je definitívne koniec asi aj pre teoretickú šancu Popradu na vyrovnanie. Samuel Mlynarovič dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

47:18
    Presilovka pre Poprad. Martin Hujsa dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

39:08
    Presilovku získavajú Nové Zámky. Marek Zagrapan si odsedí dve minúty za hákovanie.

27:49
    Presilovku si zahrajú hostia. Murček bol nebezpečne zasiahnutý hokejkou. Andrej Sucharda si odsedí trest za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

24:25
    Zbytočný faul od hráča Nových Zámkov. Jaroslav Svoboda si odsedí dve minúty za hákovanie.

15:15
    Popradčania si to ešte viac zhoršujú. Ivan Guliajev si odsedí dve minúty tiež za podrazenie.

14:17
    Saarinen sa dostával do dobrej šance, ale bol faulovaný. Lubor Pokovič ho odstavil v poslednej možnej chvíli, ale na dve minúty za držanie si sadnúť musí ísť.

07:48
    Bude sa po druhýkrát vylučovať, tentokrát na opačnej strane. Jake Cardwell si odsedí dve minúty za držanie.

02:41
    Presilovka pre Nové Zámky. Michal Murček odchádza na trestnú lavicu za podrazenie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 16. Drtina (Cardwell, Paulovič), 22. McParland (Makovský), 24. Cardwell (Saarinen, Kytnár), 37. Dubec (Maier, Rehák) – 35. Hvila (Troliga)

HC MIKRON Nové Zámky: Lundström – Drtina, Cardwell, Sandgren, Maier, Makovský, Sucharda, Tábi – Saarinen, Kytnár, Paulovič – Hujsa, Novotný, Kučkin – McParland, Svoboda, Čaládi – Dubec, Rehák, Fábry
    HK Poprad: Fokin (24. Šúrek) – Guliajev, Fabian, Davydov, Ibragimov, Suchý, Dinda, Pokovič, Ježek – Henderson, Zagrapan, Lichanec – Kroták, Bjalončík, Matúš Paločko – Štrauch, Mlynarovič, Svitana – Hvila, Murček, Troliga

Rozhodca: Baluška, D. Konc – Výleta, Tvrdoň