Boston – NY Rangers 1:2 (kon.) | Buffalo – Arizona 6:3 (kon.) | Washington – NJ Devils 1:0 (kon.)
Columbus – Minnesota 1:0 (kon.) | Philadelphia – Florida 2:1 (2:1 po s.n.) | Montreal – Nashville 2:1 (kon.)
Ottawa – Colorado 2:1 (kon.) | Dallas – NY Islanders 4:5 (kon.) | LA Kings – Toronto 3:2 (1:0 po s.n.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Los Angeles Kings.
    Rozhodující samostatný nájezd proměnil ANŽE KOPITAR.

64:30
    Marner s Gardinerem jeli na jediného obránce, prvně jmenovaný přihrál druhému, který střelou do prázdné branky trefil pouze brusli ležícího Doughtyho!

63:10
    Fantasticky vychytal Quick Matthewse! Útočník Toronta mu udělal kličku, jenže zkušený brankář se nedal snadno obelhat.

62:26
    Bozak střílel z levého kruhu do odkryté klece, jenže nepochopitelně selhal!

61:30
    Na druhé straně jel sám na brankáře Andersena Carter, jenže neskóroval!

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny!

54:21
    Brown se dostal ke střele z hranice kruhů, v obrovské příležitosti nedokázal překonat Andersena, který pokus kryl!

50:59
    Brown najel do útočného pásma, předal kotouč Kadrimu, jehož ránu fantasticky vyrazil Quick!

46:05
    Andersen předvedl skvělý zákrok proti střele, kterou vyslal Dowd!
    41:57 Tanner PEARSON - 2:2

41:57
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Marčenko poslal k zemi Pearsona, kotouč pak putoval po ose Toffoli – Martinez před branku, kam si najel právě TANNER PEARSON, který si položil brankáře a poslal puk za něj – 2:2! Asistence: Alec Martinez, Tyler Toffoli.
    40:27 Anže KOPITAR - 1:2

40:27
    Králové snižují na rozdíl jediné branky. ANŽE KOPITAR dostal přihrávku na pravý kruh a o hlavu Zajceva poslal kotouč do sítě – 1:2! Asistence: Drew Doughty, Jake Muzzin.

39:32
    Dvě minuty za hákování dostává Marner (TOR), přesilovku budou mít domácí.

39:01
    Bozak dostal přihrávku před prázdnou branku, ale Quick jej vychytal!

37:26
    McNabb (LAK) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, hosté mají početní výhodu.

35:38
    Do útočného pásma si najel Doughty a tvrdou střelou trefil tyčku!

31:50
    Andersen se blýskl krásným zákrokem po nájezdu Cartera!

29:36
    Andersen se blýskl proti střele Iginly, jenž v obrovské šanci trefil právě torontského brankáře!
    27:20 Nikita ZAJCEV - 0:2

27:20
    Toronto právě vstřelilo branku!
    NIKITA ZAJCEV ihned po vhazování vystřelil od modré čáry a kotouč k překvapení všech zapadl za Quicka – 0:2! Asistence: Brian Boyle.

22:33
    Dvě minuty za podražení dostává Bozak (TOR), takže si hokejisté Kings zahrají přesilovou hru.

07:21
    Dvě minuty za podražení dostává Polák (TOR). Domácí budou mít možnost srovnat, zahrají si přesilovou hru.

03:36
    Kotouč se po střele od modré čáry odrazil přímo před branku Toronta, dostal jej Kempe, který nikým neatakován mohl srovnat, jenže puk poslal vedle!
    02:04 Tyler BOZAK - 0:1

02:04
    Hosté se dostávají do velmi rychlého vedení. Van Riemsdyk převzal kotouč za brankou, přihrál před ní na Marnera, který poslal puk doleva, kam si najel TYLER BOZAK, jemuž se povedlo otevřít skóre – 0:1! Asistence: Mitchell Marner, James van Riemsdyk.

Milan Šplíchal

Góly a asistencie: 41. Kopitar (Doughty, Muzzin), 42. Pearson (Martinez, Toffoli), rozh. náj. Kopitar – 3. Bozak (Marner, J. van Riemsdyk), 28. N. Zajcev (Boyle)