Kladno – Jihlava 3:0 (kon.) | Chomutov – Olomouc 0:2 (kon.) | HC Litvínov – Zlín 2:3 (kon.)
Sparta Praha – Vítkovice 4:3 (kon.) | Hradec Králové – Liberec 1:5 (kon.) | Slavia – Kometa Brno 2:7 (kon.)
Č. Budějovice – Třinec 1:6 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 8:3 (kon.)
HC Litvínov
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Berani Zlín
cz Streda 01.03.2017, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 45. kolo

Konec zápasu. (19:37:44)

51:07
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Opět je zde rychlé snížení, autorem branky JAN DUFEK. Asistence: Josef Jícha.

50:13
    Zlín právě vstřelil branku!
    Berani zase vedou o dvě branky, vsítil ji LUKÁŠ HORVÁTH. Asistence: Michal Gago a Jan Mikulec.

45:28

43:28
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Jenáček – 2 min., podražení).

40:01

40:00

39:16
    Domácí ještě před přestávkou snižují, prosadil se MARTIN HAVELKA. Asistence: Jakub Březák.

37:25
    Hosté jdou do dvoubrankového vedení, autorem branky je PETR STRMISKA. Asistence: Filip Stiksa.

30:09
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Horák – 2 min., podražení).

24:50
    Zlín se dlouhému oslabení ubránil.

20:01

20:00

19:50
    Ještě není konec třetiny! Deset vteřin před sirénou inkasuje pětiminutový trest a osobní trest do konce utkání Štěpán Fryšara (Zlín) za sekání! Za to mu asi spoluhráči moc nepoděkují...

Vyloučení v týmu PSG Zlín (Fryšara – 5 min., sekání + osobní trest do konce utkání, sekání).

17:20

15:20
    Prvním, kdo putuje na trestnou lavici ze Zlínských, je Jan Dluhoš. Provinil se hákováním.

05:47
    Bleskurychle využitá přesilová hra znamená vedení Beranů! Autorem branky je JAN VÁCLAVEK. Asistence: Petr Procházka a Petr Miko.

05:40
    Druhým vyloučeným za Litvínov je dnes Jícha, menší trest dostává za podražení.

03:05
    Úvodní oslabení domácí hráči přečkali, Havelka se vrací na led.

Jakub Kudláč

Góly a asistencie: 40. Havelka (Březák), 52. Dufek (Jícha) – 6. Václavek (Procházka, Miko), 38. Strmiska (Stiksa), 51. Horváth (Gago, Mikulec)

HC Litvínov: Havlík (Kožnar) – Urbánek, Franc, Havlík, Březák, Brzek, Myšák – Kučera, Dufek, Vébr, Bárdoš, Fencl, Horák, Jícha, Dufek, Havelka
    Berani Zlín: Huf (Šimonů) – Dluhoš, Jenáček, Váňa, Procházka, Padrnos, Gazda, Kolařík – Kotek, Fryšara, Hefka, Miko, Václavek, Mikulec, Gago, Karafiát, Strmiska, Stiksa, Horváth

Rozhodca: Bejček – Lhotský, Svoboda