SP - kombinace žen, 1. kolo - SuperG,Crans-Montana | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | SuperG mužů, Kvitfjell | Vítěz: P. Fill (ITA) (kon.) |
SP - kombinace žen, 2.kolo - slalom, Crans-Montana | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Jarná klasika: Kuurne-Brusel-Kuurne | Sagan (kon.) |
Výběr Soupeřů 2017 - Extraliga žen (Čtvrtfinále) | (kon.) |
Běh - týmový sprint mužů a žen, Lahti | Vítězové: Rusko (muži) a Norsko (ženy) (kon.) |
Severská kombinace - družstva, skoky HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) | | | Severská kombinace - družstva, běh 4x5 km, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Závod smíšených družstev, HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Ženy - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: R. Mulder (NED) (kon.) |
Ženy - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: K. Verbij (NED) (kon.) |
koniec udalosti
Severská kombinace - družstva, skoky HS100, Lahti
Vítěz: Německo
Jan Vojkůvka
Pořadí po skoku
1. Německo
2. Japonsko +0:44
3. Francie +0:44
4. Rakousko +1:05
5. Norsko +1:07
6. Finsko +1:26
7. USA +1:42
8. Česko +1:47
9. Rusko +1:50
10. Estonsko +2:02
11. Itálie +2:06
Startovní listina
1-1. Han Hendrik Piho (EST)
2.-1 Timofej Borisov (RUS)
3-1. Ben Berend (USA)
4-1. Ondřej Pažout (CZE)
5-1. Armin Bauer (ITA)
6-1. Francois Braud (FRA)
7-1. Eero Hirvonen (FIN)
8-1. Hideaki Nagai (JPN)
9-1. Magnus Krog (NOR)
10-1. Paul Gerstgraser (AUT)
11-1. Björn Kircheisen (GER)
1-2. Kail Piho (EST)
2-2. Erněst Jachin (RUS)
3-2. Ben Loomis (USA)
4-2. Jan Vytrval (CZE)
5-2. Lukas Runggaldier (ITA)
6-2. Antoine Gerard (FRA)
7-2. Hannu Manninen (FIN)
8-2. Takehiro Watanabe (JPN)
9-2. Mikko Kokslien (NOR)
10-2. Bernhard Gruber (AUT)
11-2. Fabian Riessle (GER)
1-3. Karl-August Tiirmaa (EST)
2-3. Vjačeslav Barkov (RUS)
3-3. Taylor Fletcher (USA)
4-3. Miroslav Dvořák (CZE)
5-3. Alessandro Pittin (ITA)
6-3. Laurent Muhlethaler (FRA)
7-3. Leevi Mutru (FIN)
8-3. Jošito Watabe (JPN)
9-3. Magnus Hovdal Moan (NOR)
10-3. Philipp Orter (AUT)
11-3. Eric Frenzel (GER)
1-4. Kristjan Ilves (EST)
2-4. Samir Mastijev (RUS)
3-4. Bryan Fletcher (USA)
4-4. Tomáš Portyk (CZE)
5-4. Samuel Costa (ITA)
6-4. Maxime Laheurte (FRA)
7-4. Ilkka Herola (FIN)
8-4. Akito Watabe (JPN)
9-4. Jörgen Graabak (NOR)
10-4. Mario Seidl (AUT)
11-4. Johannes Rydzek (GER)
1. Německo
2. Japonsko +0:44
3. Francie +0:44
4. Rakousko +1:05
5. Norsko +1:07
6. Finsko +1:26
7. USA +1:42
8. Česko +1:47
9. Rusko +1:50
10. Estonsko +2:02
11. Itálie +2:06
Startovní listina
1-1. Han Hendrik Piho (EST)
2.-1 Timofej Borisov (RUS)
3-1. Ben Berend (USA)
4-1. Ondřej Pažout (CZE)
5-1. Armin Bauer (ITA)
6-1. Francois Braud (FRA)
7-1. Eero Hirvonen (FIN)
8-1. Hideaki Nagai (JPN)
9-1. Magnus Krog (NOR)
10-1. Paul Gerstgraser (AUT)
11-1. Björn Kircheisen (GER)
1-2. Kail Piho (EST)
2-2. Erněst Jachin (RUS)
3-2. Ben Loomis (USA)
4-2. Jan Vytrval (CZE)
5-2. Lukas Runggaldier (ITA)
6-2. Antoine Gerard (FRA)
7-2. Hannu Manninen (FIN)
8-2. Takehiro Watanabe (JPN)
9-2. Mikko Kokslien (NOR)
10-2. Bernhard Gruber (AUT)
11-2. Fabian Riessle (GER)
1-3. Karl-August Tiirmaa (EST)
2-3. Vjačeslav Barkov (RUS)
3-3. Taylor Fletcher (USA)
4-3. Miroslav Dvořák (CZE)
5-3. Alessandro Pittin (ITA)
6-3. Laurent Muhlethaler (FRA)
7-3. Leevi Mutru (FIN)
8-3. Jošito Watabe (JPN)
9-3. Magnus Hovdal Moan (NOR)
10-3. Philipp Orter (AUT)
11-3. Eric Frenzel (GER)
1-4. Kristjan Ilves (EST)
2-4. Samir Mastijev (RUS)
3-4. Bryan Fletcher (USA)
4-4. Tomáš Portyk (CZE)
5-4. Samuel Costa (ITA)
6-4. Maxime Laheurte (FRA)
7-4. Ilkka Herola (FIN)
8-4. Akito Watabe (JPN)
9-4. Jörgen Graabak (NOR)
10-4. Mario Seidl (AUT)
11-4. Johannes Rydzek (GER)
1. Německo
2. Japonsko +0:44
3. Francie +0:44
4. Rakousko +1:05
5. Norsko +1:07
6. Finsko +1:26
7. USA +1:42
8. Česko +1:47
9. Rusko +1:50
10. Estonsko +2:02
11. Itálie +2:06
1. Německo 375,3
2. Japonsko 347,0
3. Francie 346,2
4. Rakousko 337,1
5. Norsko 333,2
6. Rusko 326,7
7. Česko 324,0
8. USA 322,0