LA Kings – Anaheim 4:1 (kon.) | Columbus – NY Islanders 7:0 (kon.) | NJ Devils – NY Rangers 3:4 (po pr.)
Nashville – Washington 5:2 (kon.) | Toronto – Montreal 2:3 (po pr.) | Pittsburgh – Philadelphia 4:2 (kon.)
Colorado – Buffalo 5:3 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.) | Dallas – Boston 3:6 (kon.)
Carolina – Calgary 1:3 (kon.) | NY Rangers – Columbus 2:5 (kon.) | Nashville – Edmonton 5:4 (kon.)
Vancouver Canucks
1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
San Jose Sharks
cz Nedeľa 26.02.2017, 04:10 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Zdravím všechny fanoušky hokejového NHL, dnešní program této ligy finišuje. V tomto on-line přenosu se podíváme na zápas mezi Vancouverem Canucks a San Jose Sharks.

Pozice v tabulce: 11. místo v Západní konferenci, 58 bodů, skóre 142:172
    Poslední zápasy: Philadelphia 2:3, Calgary 2:1 po prodloužení, St. Louis 3:4, Pittsburgh 0:4, Buffalo 2:4
    Opory týmu: Bo Horvat (18+22), Henrik Sedin (12+24)
    Zranění: Dorsett, Gudbranson, Rodin, Baertschi, Skille, Stecher, Tanev, Trjamkin, Granlund, Chaput

Pozice v tabulce: 3. místo v Západní konferenci, 77 bodů, skóre 166:144
    Poslední zápasy: Boston 1:2 po prodloužení, Arizona 4:1, Florida 5:6 po prodloužení, New Jersey 4:1, Philadelphia 1:2 po prodloužení
    Opory týmu: Brent Burns (27+37), Marleau (21+13), Joe Pavelski (20+32)

Tomáš Hertl (SJS) (6+9)

Vancouver Canucks: R. Miller (Markström) – Edler (A), Biega, Sbisa, Larsen, B. Hutton, J. Subban – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Eriksson – Burrows, Horvat, Hansen – Boucher, B. Sutter, Megna – LaBate, B. Gaunce, Grenier.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Schlemko (A) – Labanc (C), J. Thornton, Pavelski (A) – Marleau, Couture, Bødker – Tierney, Hertl, J. Ward – M. Karlsson, Haley, Goodrow.

Rozhodčí: Marc Joannette (#25), Brian Pochmara (#16) – Kiel Murchison (#79), Ryan Gibbons (#58).

00:01

00:01
    Hned po úvodním vhazování, které vyhrálo San Jose se ve středním pásmu vytvořila mela o puk, kterou ale vyhrál domácí Vancouver.

00:36
    San Jose má puk pod kontrolou, Vancouver pouze napadá jejich rozehrávku.

00:50
    Burrows vyváží puk za hostující branku, kde se bude snažit puk udržet. To se ovšem nedaří a o puk přichází.

01:18
    Vlasic nahazoval před branku MIllera, jenže jeho nahození branku minulo.

01:39
    Loui Eriksson se ocitnul v první větší příležitosti v dnešním zápase, ale Martina Jonese v brance Sharks nepřekonal.

02:03
    Burns přišel ve vlastním pásmo o puk a málem z toho byl úvodní gól v zápase. Jenže Horvat branku přestřelil.

02:15
    Vancouver se usadil v útočném pásmo, kde se bude snažit udržet. To se zatím daří.

02:32
    Tomáš Hertl poprvé u puku, ale nic nebezpečného pro domácí tým není.

02:59
    Bo Horvat si nepohlídal své postavení a rozhodčí píská ofsajd. Následovat bude vhazování ve středním pásmu.

03:03
    Vancouver je na začátku zápasu více aktivnější, ale San Jose se jim snaží vyrovnat.

03:22
    Domácí hráči musí počkat s rozehrávkou než oba týmy vystřídají, následně si Martin Jones připisuje lehký zákrok lapačkou.

03:32
    Sbisa se snažil vypálit tvrdou střelu od modré čáry, ovšem bez nějakého většího úspěchu.

03:57
    Vancouver pálí jednu střelu za druhou. Pokud chtějí takhle střílet, měli by si seřídit mířidla.

04:20
    Jeden z domácíhh hráčů poslal puk až k divákům, hra je na chvílí přerušena.

04:27
    Počáteční aktivitu domácích potvrzuje i počet střel, Vancouver jich má pět, San Jose ještě žádnou.

04:50
    Martin Jones má prostě na začátku zápasu dost práce, teď střílel opět Alexander Edler.

05:04
    První test pro domácího brankáře si připravil Barclay Goodrow, tento brankář si připíše první úspěšný zákrok.

05:06
    Joe Pavelski se ocitnul úplně sám před domácí brankou, ale Miller byl proti jeho šanci připravený.

05:37
    V další šanci hostů byl David Schlemko, ale i tohle si domácí brankář pohlídal.

05:52
    Joe Thorton nahazoval před domácí branku, Miller ramenmen vyráží do roho kluziště.

06:15
    První větší tlak hostů končí až nepřesnou rozehrávkou Burnse, který zatím nehraje dobrý zápas.

06:35
    Na druhé straně se odehrává boj o puk, který vyhrávají hosté. Jenže Martin Jones musí být v pozoru, domácí skvěle napadají.

06:53
    Máme tady první komerční přestávku.

07:02
    Hra nám po komerční přestávce pokračuje náporem domácích, který končí až zákrok Jonese.

07:24
    Souhra bratří Sedinů končí u Burnse, který skvěle vložit hokejku do jejich přihrávky.

07:45
    Burrows byl v útočném pásmo sám a proto o puk přišel, San Jose míří do útoku.

08:09
    San Jose se dostává do hry, domácí tým musí být v pozoru, hlavně Ryan Miller.

08:16
    Brent Burns je dnes zjevně při chuti, pálí na domácí branku jednu střelu za druhou.

08:31
    Vancouver se dožaduje trestu pro Thortona za zdržování, ale rozhodčí je proti.

09:14
    Schlemko se vložil do tvrdé střely jednoho z domácích, puk je opět v hledišti.

09:37
    Právě probíhá boj o puk za hostující brankou, vítězem je San Jose, které vyváží puk do středního pásma.

10:01
    Máme před sebou druhou polovinu první třetiny, snad v této části uvidíme první gól v utkání.

10:19
    Miller musel vyjet pro puk mimo brankoviště, málem toho ovšem litoval.

10:34
    Joe Pavelski bojuje jako lev ve středním pásmu, následně naváží puk do útočného pásma.

10:56
    San Jose se drží v útočném pásmu, domácí tým se nemůže osvobodit od tlaku Sharks.

11:19
    Tlak stále pokračuje až do nepodařené střely Schlemka. Oba týmy jdou střídat.

11:41
    Na druhé straně byl v šanci Loui Eriksson, ale střílel nepřesně.

12:03
    Hra je v této části velice rychlá, akce střídá akci, tohle se musí líbit. Vancouver pouze nahazuje a míří střídat.

12:32
    Cotoure nahodil za domácí branku, kde si puk chtěl opět vybojovat, ale neměl podporu vlastních hráčů.

12:55
    Máme tady další komerční přestávku.

13:05
    Jones nadvakrát musel likvidovat střelu jednoho z domácích hráčů, to se podařilo.

13:13
    Vhazovat se bude před domácí brankou, Ryan Miller s obránci musí být v pozoru.

13:20
    San Jose je v poslední době více aktivnějším týmem, ale Miller je zatím skvělý.

13:48
    Konec první třetiny se nám blíží, Vancouver nedokáže založit nějakou kloudnou akci.

14:11
    Naopak San Jose je v poslední době aktivnější a dokáží si vytvořit nebezpečné šance.

14:32
    Thorton se zastavil před modrou čárou a pouze nahodil do útočného pásma, poté míři na střídačku.

14:53
    Tomáš Hertl zavezl puk do útočného pásma a byl z toho pěkné problém pro domácí obranu.

15:18
    Sbisa vystřelil tvrdou střelu od modré, Jones nevěděl, kde je puk. Vše musel vyřešit až hostující obránce.

15:43
    Henrik na Daniela, poté si zahrál i Burrows, který tuto akci zakončil střelou mimo hostující branku.

16:08
    Hraje se bez přerušení, což je vždycky dobré, když hra není rozkouskovaná.

16:34
    Burrows nadvakrát ve velké příležitosti, ale Martin Jones i nadále drží čisté konto. Následuje komerční přestávka.

16:45
    San Jose uklidňuje hru a čeká až oba týmy dostřídají, poté ovšem přichází přerušení hry.

17:07
    Zdá se, že první třetina bude bez branek. Máme ovšem ještě něco málo přes dvě minuty, stav se může kdykoliv změnit.

17:36
    Vancouver se marně snaží dobýt útočné pásmo, ale domácí obrana je v této části hry výborná.

18:01
    San Jose se udrželo v útočném pásmo a následně vyslalo na Millera tvrdou střelu, Miller připraven.

18:27
    Na druhé straně byl Daniel Sedin, ale ani ten nedal úvodní gól v zápase. Jeho střela míří vedle hostující branky.

18:51
    Nahození jednoho z domácích hráčů končí na horní části branky, hra je opět přerušena.

19:01
    Hlasatel ohlásil poslední minut první třetiny.

19:07
    Žádný tým nechce na konci třetiny inkasovat gól, a proto takhle vypadá hra obou týmů.

19:30
    Henrik na Daniela a zpátky, Jones byl proti této souhře připraven a puk vyrazil mimo brankoviště.

19:53
    Schlemko na konci třetiny ještě vystřelil z voleje, ovšem bez úspěchu.

20:00

Další třetina začne přibližně v 5:01.

Máme za sebou první třetinu dnešního utkání mezi Canucks a Sharks, ve které jsme neviděli úvodní gól v zápase. Oba týmy mají šance, ale ty nedokážou proměnit. Oba brankáři jsou zatím hlavními postavami svých týmů.

Střely na branku: 13 – 7
    První třetina je bez branek, stav utkání je 0:0.

20:01

20:10
    Druhé dějství nám začalo, Vancouver začalo tam, kde skončilo. Takže velkým náporem na hostující obranu.

20:36
    Vancouver mohlo mít k dispozici buly v útočném pásmu, ovšem Hertl přesprintoval domácího hráče, proto se Icing nepíská.

21:13
    Martin Jones nám právě předvedl něco podobného jako Ryan Miller. Snažil se rozehrát mimo brankoviště, ale málem se to vymstilo.

21:39
    Hra má i ve druhé třetině spád a dokáže se hrát bez nějakého většího přerušení.

21:56
    Sbisa se snažil vyhodit do středního pásma, to se povedlo až na druhý pokus tohoto obránce.

22:14
    Schlemko bojuje za vlastní brankou o puk a je úspěšný, San Jose může založit novou útočnou akci.

22:36
    Horvat upadnul po souboji s jedním z hostujících hráčů. Vancouver se dožadoval přesilovky, ale ta nepřichází.

23:10
    Joel Ward se snažil prosadit přes dva hráče, ale to se nepodařilo.

23:31
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Joel Ward si ve středním pásmu vzal puk pod svou správu, překonal modrou čáru a v útočném pásmu přihrával na volného Chrise Tierneyho. Jenže jeho střela byla zblokována. K odraženému puku se dostal TOMÁŠ HERTL, která až na druhý pokus poslal puk za záda Ryana Millera. Asistence: Chris Tierney, Joel Ward.
    23:31 Tomáš HERTL - 0:1

24:24
    San Jose je momentálně pod velkým tlakem, hráči hostů nemůžou ani vystřídat.

24:41
    Vysbozovení přichází až z hokejky Thortona, který vyhodil do středního pásma. San Jose míří střídat.

24:59
    Vancouver zažívá sérii vyhození, takže i vhazování před jeho brankou. Domácí obrana musí být v pozoru.

25:11
    Schlemko nahazoval od modré čáry na domácí branku, Miller měl potíže, ale vyřešil.

25:13
    San Jose hraje ve druhé periodě s naprostým přehledem, Vancouver zatím hraje doslova druhé housle.

25:37
    Loui Eriksson si nepohlídal své postavení při přejezdu do útočného pásma, a proto je pískán ofsajd.

25:51
    Šance pro Vancouver! Burrows hledal zadovkou volného Bo Horvata, který byl úplně sám před brankou. Jeho střela mířiřla do prostora, kde byl Martin Jones.

26:01
    Na druhé straně musí být v pozoru opět Ryan Miller, protože na ledě je ostrostřelec Burns a první střelec dnešního utkání, Tomáš Hertl.

26:30
    Brent Burns vyhrál závod o zakázané uvolnění, hra se opět stěhuje před domácí branku.

26:39
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Patrick Marleau – 2 min., hákování).

26:39
    Máme před sebou komerční přestávku.

26:40
    Máme tady první přesilovou hru v dnešním utkání. Tuto výhodu má domácí celek, který může vyrovnat dnešní zápas. Uvidíme, zda se to povede.

26:45
    Vancouver se ihned na začátku této výhody usadil v útočném pásmu, Jones si připisuje první úspěšný zákrok.

26:58
    San Jose se ihned po vhazování osvobozuje a míří na střídačky. Joel Ward byl tím, kdo vyhodil až k Millerovi.

27:22
    Vancouver opět v útočném pásmu, ale žádná střela zatím nepřichází.

27:42
    Brandon Sutter trefuje v přesilové hře levou tyčku hostující branky.

28:11
    Tato přesilovka je výborný, San Jose nedokáže vyhodit, zároveň nemůže střídat.

28:39

28:46
    Tak tohle byla opravdu vynikající přesilovka, která postrádala pouze branku.

29:08
    Na druhé straně byl v šanci Barclay Goodrow, ale Millerovu branku z voleje netrefil.

29:23
    Zápas se nám za malou chvíli přesune do své druhé poloviny. San Jose i nadále vede v Rogers Aréně nad domácím Vancouverem 1:0.

29:48
    Ryan Miller si připsal výborný zákrok lapačkou proti střele jednoho z hostujích hráčů.

30:04
    San Jose se tlačí za druhou brankou v zápase, domácí obrana zatím říká jasné ne.

30:25
    Hosté drží i nadále útočné pásmo, ale Vancouver je v obraně, tak dobrý, že hosté nedokáží vystřelit.

30:50
    Canucks pouze nahazují do hostujícího pásmo a míří střídat, to samé dělají i hosté.

31:02
    Logan Couture si nepohlídal své postavení a rozhodčí píská ofsajd. Po komerční přestávce se bude pokračovat.
    Tomáš Hertl je zatím jediný střelec dnešního utkání! Kdo se přidá?

31:34
    Horvat hledal přízemní přihrávkou volného Burrowse, ovšem ten byl na jeho přihrávku krátký.

32:02
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Máme tady vyrovnaní! Vancouver se dostal skvělou kombinací do útočného pásma. Na první pohled to vypadlo, že se San Jose ubrání, ale Burnsovo vyhození zachytil Henrik Sedin, který poté přihrál svému bratrovi. DANIEL SEDIN si zpracoval puk, rozhlédnul se a chladnokrevně zakončil za záda Martina Jonese. Asistence: Henrik Sedin.
    32:02 Daniel SEDIN - 1:1

32:49
    Vancouver tento gól dozajista určitě nabudí. San Jose zatím neví, jak na výborné bruslaře z Canucks vyzrát.

33:22
    Další střela domácích, která vystrašila hostujícího brankáře Martina Jonese.

33:45
    Edler si vzal puk ve vlastním pásmo a snažil se ho vyvézt. Ovšem jeho výlet konči na modré čáře.

33:58
    Hostující Karlsson se ocitnul na ledě a nezvedal se. Rozhodčí tedy přerušil hru. Mezitím na druhé straně se domácí Burrows dotíral na lídra San Jose, Brenta Burnse. To se ovšem nelíbilo Michaealovi Haleymu, který domácího hráče poslal na led.

33:58
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Micheal Haley – 2 min., napadení).

34:30
    San Jose mohlo skórovat ve vlastním oslabení, ale domácí obrana skvěle zareagovala.

35:01
    Vancouver pokračuje ve skvěle přesilové hře z dřívějška. Martin Jones má práce nad hlavu.

35:17
    Vancouver i nadále drží útočné pásmo, kde s přehledem kombinuje po celé jeho šíři. Zatím ovšem bez střely.

35:38
    Střela přichází až teď, ale Jones byl v brance Sharks připraven zasáhnout.

35:58

36:18
    Konec druhé třetiny je skoro za dveřmi, stav je i nadále stejný, 1:1.

36:35
    Schlemko se snažil rychle vypálit, ale Miller si s tímto pokus hlavu nelámal a puk pokryl. Máme tady další komerční přestávku.

36:40
    Vancouver se bude snažit vstřelit rozdílový gól do konce druhé třetiny, a proto takhle hra vypadá.

37:10
    Jenže teď se domácí musí bránit proti Pavelskimu, který si z domácí obrany dělá dobrý den.

37:20
    Brent Burns si s problémy zpracoval puk a poté i vystřelil. Jeho střela ale domácí branku netrefila.

37:40
    Burns ztratil hokejku a Vancouver mohl jít do brejkové šance. Jenže v obrana Sharks si i tak poradila s grácií.

38:10
    Vancouver kombinuje v útočném pásmu, snaží se nějak ohrozit hostující branku, zatím bez úspěchu.

38:37
    Na druhé straně musí být v pozoru Ryan Miller. Tomáš Hertl byl o puku a snažil se zakončovat.

39:01
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

39:05
    Tak přece jenom jsme se dočkali třetí branky v dnešní zápase. PATRICK MARLEAU se dostal na levé straně ledu k odraženému puku, který následně poslal za zída bezmocného Ryana Millera. San Jose se tedy ujímá před koncem druhé třetiny vedení 2:1. Asistence: David Schlemko, Chris Tierney.
    39:05 Patrick MARLEAU - 1:2

39:23
    San Jose se tlačí opět do útoku, ale ten nemá dlouhého trvání. Canucks vyvážejí puk do středního pásma.

39:47
    Akce domácích musí začít až ve vlastním pásmu, ale San Jose skvěle napadá a zabraňuje rozehrávce.

40:00

Další třetina začne přibližně v 6:03.

Máme za sebou druhé dějství dnešního zápasu. San Jose vyhrálo tuto část rozdílem jedné branky. Jako první se ve druhé periodě trefil český útočník Tomáš Hertl, poté ovšem přišlo vyrovnání z hokejky Daniela Sedina. Jenže San jose i přesto strhlo vedení na svou stranu. Patrick Marleau se 55 sekund před koncem třetiny prosadil a poslal svůj tým do vedení.

Střely na branku: 16 – 30
    San Jose vede po druhé třetině 2:1!

40:01

40:30
    Vancouver má dvacet minut na vyrovnání nebo dokonce obrat v dnešním zápase. Zatím to je pouze o gól, takže stále hratelný výsledek.

40:57
    Patrick Marleau mohl přidat svůj druhý gól, ale proti byla Millerova tyčka.

41:15
    Souhra bratří Sedinů končí v rohu kluziště, kde si puk bere pod svou správu Schlemko.

41:40
    Začátek poslední třetiny se opět hraje bez většího přerušeování, hra není rozkouskovaná.

42:02
    Hra je přerušena kvůli bitce mezi Josephem LaBatem a Brendenem Dillonen. Bitka byla velice vyrovnaná, proto skončila remízou.

42:08
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Joseph LaBate – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brenden Dillon – 5 min., bitka).

42:13
    San Jose je zatím více aktivnější, Burns chce napravit svůj pošramocený výkon z předchozích třetin.

42:42
    Biega se snažil vyvézt puk do bezpečí, to se ovšem moc nepovedlo a Canucks se stále brání.

43:08
    Braun kontroluje puk za vlastní brankou, čeká na střídání obou týmu, aby mohl založit další akci svého týmu.

43:34
    Miller kontroloval toto nahození jednoho z hostů, které letělo ze středního pásma mimo jeho branku.

44:01
    Hertl přihrál volnému spoluhráči, jenže Ward nedokázal puk zpracovat, a proto o něj i přišel.

44:26
    Opět se hraje bez přerušení, dnešní zápas je prostě radost sledovat.

44:43
    San Jose vyhrálo v letošní sezóně 24 zápasů, když tento tým vedl po druhé třetině.

44:51
    Marleau se stal terčem tvrdého hitu Reida Bouchera, hra je přerušena.

45:01
    Ryan Miller si přpsal zákrokem betonem u střely jednoho z hostujících hráčů.

45:24
    Schlemko je snad nejlepší obránce hostů v dnešním zápase, je doslova všude.

45:43
    San Jose se snaží udržet v útočném pásmu, ale to se nedaří. Puk poté končí v ochranné síti nad domácí brankou.

46:01
    Larsen vyvezl puk z obranného pásma, do toho útočného. Poté přihrál volnému spoluhráči, který bez přípravy pálil.

46:03
    Máme tady první komerční přestávku v této třetině.

46:28
    Vancouver se i nadále snaží vyrovnat, ale zatím se domácí nedokáží dostat do střeleckých příležitostí.

46:50
    Vancouver vyhazuje přes všechny tři čáry a rozhodčí píská zakázané uvolnění.

46:59
    Reid Boucher se dostal k odraženému puku a prověřil pozornost Martina Jonese v bráně San Jose.

47:08
    V další střelecké příležitosti byl Hutton, ale ani ten netrefil hostující branku.

47:20
    Vancouver teď dostal svého soupeře pod velký tlak. V další šanci byl Eriksson, ale ani tento švédský forvard nedal gól.

47:36
    Sharks se delší dobu nepodívali do útoku, jenom stále brání útoky domácího týmu, které se stupňují.

48:08
    Pavelski pouze nahodil do útočného pásma a když viděl, že nebude mít podporu, tak zamířil na střídačku.

48:30
    Vlasic zastavil domácí vyhození a následně poslal tvrdou střelu na branku Millera. Tento brankář byl připraven.

48:40
    Zřejmě jsem to zakřiknul, ale San Jose si drží výhodu pásma a zaměstnávají domácí obranu s Millerem.

49:08
    Sharks jsou ve vlastním pásmu, kde si vyměnují puky s celkovým přehledem. Canucks pouze bruslí ve středním pásmu.

49:41
    Puk míří na druhou stranu, San Jose výborně napadá a znepříjemňuje rozehrávku domácímu celku.

50:01
    Máme tady posledních deset minut dnešního zápasu. Uvidíme, zda-li tento výsledek bude svítit i na konci zápasu.

50:12
    Sutter se nepohodnul s domácím hráčem, a proto Vancouver přišel o výhodu v držení puku.

50:38
    Naopak musí se vrátit, protože Hertl byl v další šanci, ze které mohl dát svůj druhý gól v zápase.

51:05
    Teď jsme mohli vidět další závod o zakázané uvolnění, to se pískat nebude. Domácí hráč přesprintoval oba hráče.

51:31
    Tak to byla velice pěkná inviduální akce tohoto dánského forvarda. MIKKEL BØDKER vystihnul rozehrávku domácího celku ve středním pásmu, překonal modrou čáru a z pravého kruhu propálil Ryana Millera v brance Canucks. San Jose tedy vede v Rogers Aréně už o dvě branky a je blízko k zisku dvou bodů. Bez asistence.
    51:31 Mikkel BØDKER - 1:3

51:50

52:13
    Vancouver čeká v následujících minutách těžká šichta. Domácí tým musí za sedm minut vstřelit aspoň dvě branky.

52:45
    Horvat neměl podporu svého celku, proto o puk v útočném pásmu přišel a musí se vrátit zpátky do obrany.

53:08
    Joe Thorton byl seslán k zemi jedním z domácích hráčů, domácí publikum tleská tomuto hitu.

53:44
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Daniel Sedin – 2 min., hákování).

53:59
    Vancouver začíná toto oslabení výborně, skvěle se brání nájezdům hostujícího celku.

54:20
    San Jose hlásí využitou přesilovku! Joe Pavelski oslovil na levém kruhu volného LOGANA COUTUREHO, který svou šancí nepohrdnul a prostřelil bezmocného Millera. Asistence: Brent Burns, Joe Pavelski.
    54:20 Logan COUTURE - 1:4

54:20

55:01
    Do konce zápasu zbývá pět minut a zdá se, že už je rozhodnuto. San Jose si hlídá náskok tří bránek a nikde nespěchá.

55:39
    Nebo ne? San Jose se i nadále tlačí do útočného pásma. Ovšem poté přichází špatná přihrávka Thortona, vhazovat se bude před hostující brankou.

56:01
    Pavelski opět nemá podporu svých spoluhráčů, kteří radši míří na střídačku. Proto tento hráč pouze nahazuje za domácí branku.

56:30
    Vancouver nehraje vůbec dobře poslední dvě třetiny a to se rozhodně odráží na průběžném výsledku.

56:52
    Loui Eriksson se snažil tento osud změnit, ale bez úspěchu. Jeho střela letí úplně mimo branku.

57:17
    Konec dnešního zápasu je za dveřmi, ale ještě nás čeká jedna komerční přestávka.

57:30
    Canucks se ubránili hostujicímu ataku a můžou zamířít do útočného pásma.

57:59
    Tomáš Hertl dnes hraje výborný zápas, hraje výborně jak dopředu, tak dozadu.

58:12
    Ryan Miller se polepšil z předchozích třetin a při jeho rozehrávce si dal pozor na dotírající soupeře.

58:32
    Zápas se už bude zřejmě dohrávat, ani jeden tým se nemá k útočení a vůbec ke vstřelní další branky.

59:01
    Ohlášena poslední minuta dnešního zápasu.

59:10
    Vancouver se i přes nepříznivý výsledek snaží o další gól, ale vypadá to bledě.

59:36
    Útok domácích skončil už ve středním pásmu, kde byl skvěle zastaven hostující obranou.

Máme tady konec dnešního zápasu a celého programu dnešní NHL San Jose si po brankách Hertla, Marleaua, Bødkera a Logana Coutureho odváží z Vancouveru výhru 4:1. Za domácí tým se trefil v čase 32:02 Daniel Sedin. San Jose byl dnes lepším týmem, jak v obraně, tak v útoku. Potvrdil to i hostující brankář Martin Jones, který potvrdil, že v Rogers Aréně se mu celkově daří.

Tomáš Hertl (SJS) 1+0, 2 střely, čas na ledě 18:33

Z mého pohledu to bude zřejmě všechno. Doufám, že jste si tento zápas užili stejně jako já. Jan Mládek se s vámi loučí, přeje Vám krásnou neděli a u dalšího on-line přenosu, třeba právě z NHL zase někdy na počtenou. (06:51:36)
    San Jose si odváží z Vancouveru výhru 4:1.

Jan Mládek

Góly a asistencie: 33. D. Sedin (H. Sedin) – 24. Hertl (Tierney, J. Ward), 40. Marleau (Schlemko, Tierney), 52. Bødker, 55. Couture (Burns, Pavelski)

Rozhodca: Marc Joannette (#25), Brian Pochmara (#16) – Kiel Murchison (#79), Ryan Gibbons (#58)