LA Kings – Anaheim 4:1 (kon.) | Columbus – NY Islanders 7:0 (kon.) | NJ Devils – NY Rangers 3:4 (po pr.)
Nashville – Washington 5:2 (kon.) | Toronto – Montreal 2:3 (po pr.) | Pittsburgh – Philadelphia 4:2 (kon.)
Colorado – Buffalo 5:3 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.) | Dallas – Boston 3:6 (kon.)
Carolina – Calgary 1:3 (kon.) | NY Rangers – Columbus 2:5 (kon.) | Nashville – Edmonton 5:4 (kon.)
Pittsburgh Penguins
4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
Philadelphia Flyers
cz Nedeľa 26.02.2017, 02:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

58:00
    Dvě minuty za sekání dostává Simmonds, domácí mají další početní výhodu.

55:41
    Gostisbehere dostává dvě minuty za nedovolené bránění, což znamená velkou komplikaci pro hosty.

51:19
    Dvě minuty dostává za faul kolenem Gaunce, hosté mají dobrou příležitost srovnat skóre.

46:34
    Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Jake Guentzel – 2 min., hákování).

39:09
    Na dvě minuty za držení je vyloučen Manning, domácí mají přesilovou hru.

30:50
    Kunitz a Weise dostávají dvě minuty za hrubost, hrát se bude čtyři na čtyři.

27:20
    Dvě minuty za hrubost obdržel Fehr, hosté budou mít početní výhodu, ve které budou mít šanci snížit.

25:08
    Dvě minuty za nedovolené bránění vidí Gostisbehere, domácí mají opět přesilovou hru.

16:25
    Dvě minuty za hákování obdržel Provorov, domácí si zahrají první přesilovou hru.

06:39
    Kunitz je prvním vyloučeným hráčem utkání. Obdržel dvě minuty za hákování, Flyers si zahrají přesilovou hru.

Milan Šplíchal

Góly a asistencie: 12. Crosby (Guentzel), 27. Bonino (Guentzel, Dumoulin), 42. Cullen (Fehr, Kühnhackl), 55. Ruhwedel (Malkin) – 32. Voráček (MacDonald), 47. Gostisbehere (Giroux, B. Schenn)

Pittsburgh Penguins: M. Murray (M.-A. Fleury) – Hainsey, Dumoulin, Cole, J. Schultz, C. Gaunce, Ruhwedel – Hagelin, Crosby (C), Hörnqvist – Kunitz (A), Malkin (A), Kessel – Guentzel, Bonino, S. Wilson – Kühnhackl, Cullen, Fehr.
    Philadelphia Flyers: Neuvirth (S. Mason) – Gostisbehere, Streit (A), MacDonald, Provorov, Manning, Gudas – Simmonds (A), Giroux (C), B. Schenn – Voráček, Couturier, Weise – Read, Cousins, Raffl – Weal, Bellemare, VandeVelde.