SuperG žen, Crans-Montana | Vítěz: I. Štuhecová (SLO) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kvitfjell | Vítěz: K. Jansrud (NOR) (kon.) |
Klasika: Omloop Het Nieuwsbald | 1. Greg Van Avermaet (kon.) |
Běh - skiatlon žen 15 km, Lahti | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) | | | Běh - skiatlon mužů 30 km, Lahti | Vítěz: S. Ustjugov (RUS) (kon.) |
Skoky - muži HS100, Lahti | Vítěz: S.Kraft (AUT) (kon.) |
Ženy - 500 metrů (1. kolo) | Vítěz: Nao Kodairaová (JPN) (kon.) | | | Muži - 500 metrů (1. kolo) | Vítěz: Ronald Mulder (NED) (kon.) |
Ženy - 1000 metrů (1. kolo) | Vítěz: N. Kodairaová (JPN) (kon.) | | | Muži - 1000 metrů (1. kolo) | Vítěz: K. Nuis (NED) (kon.) |
koniec udalosti
Ženy - 1000 metrů (1. kolo)
Vítěz: N. Kodairaová (JPN)
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1. jízda
Roxanne Dufterová (GER)
Naděžda Asejevová (RUS)
2. jízda
Žuej-ning Tchien (CHN)
Yvonne Daldossiová (ITA)
3. jízda
Jekatěrina Ajdovová (KAZ)
Judith Dannhauerová (GER)
4. jízda
Chua-wej Li (CHN)
Francesca Bettroneová (ITA)
5. jízda
Sugar Toddová (USA)
Alexandra Ianculescuová (ROU)
6. jízda
Anice Dasová (NED)
Martine Ripsrudová (NOR)
7 jízda
Nan Sun (CHN)
Gabriele Hirschbichlerová (GER)
8. jízda
Olga Fatkulinová (RUS)
Erina Kamijaová (JPN)
9. jízda
Jerica Tandimanová (USA)
Sanneke de Neelingová (NED)
10. jízda
Natalia Czerwonková (POL)
Maki Cujiová (JPN)
11. jízda
Vanessa Herzogová (AUT)
Hege Bokková (NOR)
12. jízda
Jorien ter Morsová (NED)
Jekatěrina Šichovová (RUS)
13. jízda
Karolína Erbanová (CZE)
Nao Kodairaová (JPN)
14. jízda
Heather McLeanová (CAN)
Heather Bergsmaová (USA)
1. jízda
Roxanne Dufterová (GER)
Naděžda Asejevová (RUS)
2. jízda
Žuej-ning Tchien (CHN)
Yvonne Daldossiová (ITA)
3. jízda
Jekatěrina Ajdovová (KAZ)
Judith Dannhauerová (GER)
4. jízda
Chua-wej Li (CHN)
Francesca Bettroneová (ITA)
5. jízda
Sugar Toddová (USA)
Alexandra Ianculescuová (ROU)
6. jízda
Anice Dasová (NED)
Martine Ripsrudová (NOR)
7 jízda
Nan Sun (CHN)
Gabriele Hirschbichlerová (GER)
8. jízda
Olga Fatkulinová (RUS)
Erina Kamijaová (JPN)
9. jízda
Jerica Tandimanová (USA)
Sanneke de Neelingová (NED)
10. jízda
Natalia Czerwonková (POL)
Maki Cujiová (JPN)
11. jízda
Vanessa Herzogová (AUT)
Hege Bokková (NOR)
12. jízda
Jorien ter Morsová (NED)
Jekatěrina Šichovová (RUS)
13. jízda
Karolína Erbanová (CZE)
Nao Kodairaová (JPN)
14. jízda
Heather McLeanová (CAN)
Heather Bergsmaová (USA)
1. Nao Kodairaová (JPN)
2. Heather Bergsmaová (USA) +0,69
3. Jorien ter Morsová (NED) +0,81
4. Karolína Erbanová (CZE) +0,82
5. Hege Bokková (NOR) +1,41
6. Vanessa Herzogová (AUT) +1,96
7. Maki Cujiová (JPN) +2,07
8. Jekatěrina Ajdovová (KAZ) +2,08
9. Olga Fatkulinová (RUS) +2,22
10. Jekatěrina Šichovová (RUS) +2,34
1. Nao Kodairová (JPN) 1:12,51
2. Jorien ter Morsová (NED) 1:12,53
3. Heather Bergsmaová (USA) 1:12,94
4. Karolína Erbanová (CZE) 1:13,53
5. Hege Bokková (NOR) 1:13,96
6. Jekatěrina Šichovová (RUS) 1:14,46