Prešov – Skalica | 3:1 (kon.) | | | Detva – Michalovce | 2:6 (kon.) |
Washington – Edmonton | 2:1 (kon.) | | | Florida – Calgary | 2:4 (kon.) | | | Carolina – Ottawa | 3:0 (kon.) |
Dallas – Arizona | 5:2 (kon.) | | | LA Kings – Anaheim | 4:1 (kon.) | | | Columbus – NY Islanders | 7:0 (kon.) |
NJ Devils – NY Rangers | 3:4 (po pr.) | | | Nashville – Washington | 5:2 (kon.) |
Dinamo Minsk – Jaroslavľ | 1:5 (kon.) | | | Helsinki – CSKA Moskva | 3:4 (po pr.) | | | Novgorod – D. Moskva | 4:3 (po pr.) |
Viťaz – Petrohrad | 2:6 (kon.) |
Třinec – Hradec Králové | 4:1 (kon.) | | | Olomouc – Č. Budějovice | 6:4 (kon.) | | | Zlín – Sparta Praha | 3:4 (kon.) |
Kometa Brno – Chomutov | 7:6 (po pr.) | | | K. Vary – Kladno | 3:5 (kon.) | | | Jihlava – HC Litvínov | 3:2 (kon.) |
HC Plzeň – Slavia | 7:1 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 2:0 (kon.) | | | Vítkovice – Pardubice | 1:4 (kon.) |
Havířov – Most | 7:2 (kon.) | | | Kadaň – Litoměřice | 2:3 (po pr.) |
koniec po predl.
HC Torpedo Nižnij Novgorod
4:3
(0:0, 2:2, 1:1 - 1:0)
Stav série: 1:2
Dynamo Moskva
Lukáš Ureš
Góly a asistencie:
21. Daugavinš (Siomin), 23. Norman (Gračov), 59. Norman (Siomin, Daugavinš), 66. McMillan – 27. Podšendjalov (I. Nikulin, Mironov), 33. A. Těreščenko (D. Višněvskij), 52. I. Nikulin (Hietanen)
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
HC Torpedo Nižnij Novgorod:
Proskuriakov (Biriukov) – M. Osipov, Aliajev, Jegoršev, Želdakov, Barancev, Lofquist, Višnevskij – Daugavinš, Siomin, Urakov – A. Potapov (C), Galuzin (A), Norman – Ashton, McMillan, Iľjin – V. Kuľomin, Mozer, Veriajev – Gračov.
Náhradníci:
Tréner:
Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – I. Nikulin (A), Mironov, Kutejkin, Rylov (A), Hietanen, D. Višněvskij, J. Zajcev – Kašpar, A. Těreščenko (C), Karsums – A. Galimov, Cvetkov, Fjodorov – Podšendjalov, Gorovikov, Kokarev – Tarasov, Karpov, Brjukvin.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – I. Nikulin (A), Mironov, Kutejkin, Rylov (A), Hietanen, D. Višněvskij, J. Zajcev – Kašpar, A. Těreščenko (C), Karsums – A. Galimov, Cvetkov, Fjodorov – Podšendjalov, Gorovikov, Kokarev – Tarasov, Karpov, Brjukvin.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Novgorod | 1 | 4 | D. Moskva |
#1 | Utorok 21.02.2017 • 17:30 |
D. Moskva - Novgorod 1:0 koniec po predl. | |
#2 | Štvrtok 23.02.2017 • 15:00 |
D. Moskva - Novgorod 3:2 koniec po predl. | |
#3 | Sobota 25.02.2017 • 15:00 |
Novgorod - D. Moskva 4:3 koniec po predl. | |
#4 | Pondelok 27.02.2017 • 17:00 |
Novgorod - D. Moskva 2:3 koniec po predl. | |
#5 | Streda 01.03.2017 • 17:30 |
D. Moskva - Novgorod 3:1 |
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Viačeslav Kuľomin – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Andrej An. Mironov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Ansel Galimov – 2 min., hrubost).