Třinec – Hradec Králové 4:1 (kon.) | Olomouc – Č. Budějovice 6:4 (kon.) | Zlín – Sparta Praha 3:4 (kon.)
Kometa Brno – Chomutov 7:6 (po pr.) | K. Vary – Kladno 3:5 (kon.) | Jihlava – HC Litvínov 3:2 (kon.)
HC Plzeň – Slavia 7:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 1:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
HC Litvínov
cz Sobota 25.02.2017, 15:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 44. kolo

37:39
    Jihlava navíc bude hrát přesilovou hru a bleskově tak může otočit vedení na svojí stranu. Při dalším domácím tlaku do branky se provinil Dominik Havlík podražením.

Na vyloučení: 2-2.

32:40
    První vyloučení druhé třetiny. Z několika hodně hraničních zákroků na obou stranách si sudí vybral faul Vojtěcha Maštery, kterého posílá ven za podražení.

Na vyloučení: 2-1.

05:14
    Dvouminutovou přesilovku si zahrají také hosté. Tomáš Mejzlík v obranném pásmu podrazil soupeře a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 1-1.

00:56
    Při střele Hrabaně od modré sekl Martin Havelka soupeře přímo před brankou a jde ven na dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 38. Maštera (Čermák, Pospíchal), 56. Maštera (Čermák, Váňa), 59. Pospíchal (Heinrich, Maštera) – 34. Havelka (Myšák, Dufek), 58. Dufek (Franc, Myšák)

HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Váňa, Pospíchal, Hrabaň, Pražák, Huňáček, Kadlec – Maštera, Heinrich, Čermák – Kraučuk, Mejzlík, Peschout – Ondráček, Adam, Geier. Trenér: Patrik Augusta
    HC Litvínov: Š. Havlík (Kožnar) – Machač, Březák, Urbánek, Franc, D. Havlík, Myšák, Dvořák – Kučera, Jícha, Vébr – Dufek, Horák, Havelka – Brzek, Bárdoš, Pecka. Trenér: Robert Reichel

Rozhodca: Honza – Klouda, Urubčík