Sjezd mužů, Kvitfjell | Vítěz: B. Kline (SLO) (kon.) | | | Kombinace žen, 1. kolo - sjezd, Crans Montana | Vítěz: I. Štuhecová (SLO) (kon.) |
Kombinace žen, 2. kolo - slalom, Crans Montana | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) |
Tisková konference SK Dynamo Č. Budějovice | (kon.) |
Severská kombinace - skoky HS100, Lahti | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) | | | Severská kombinace - běh 10 km, Lahti | Vítěz: J. Rydzek (GER) (kon.) |
Skoky - kvalifikace muži HS100, Lahti | Vítěz: D. Kubacki (POL) (kon.) | | | Skoky - ženy HS100, Lahti | Vítěz: C. Vogtová (GER) (kon.) |
koniec udalosti
SP - kombinace žen, 2. kolo - slalom, Crans-Montana
Vítěz: F. Brignoneová (ITA)
Libor Štěpán
Konečné pořadí
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:56,09
2. Ilka Štuhecová (SLO) +1,01
3. Michaela Kirchgasserová (AUT) +1,16
4. Wendy Holdenerová (SUI) +1,48
5. Maruša Ferková (SLO) +1,93
6. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +2,06
7. Stephanie Brunnerová (AUT) +2,17
8. Lena Dürrová (GER) +2,18
9. Elena Curtoniová (ITA) +2,22
10. Federica Sosiová (ITA) +2,36
11. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +2,37
12. Francesca Marsagliová (ITA) +2,65
13. Romane Miradoliová (FRA) +2,67
14. Maria Therese Tvibergová (NOR) +2,82
15. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,26
16. Ramona Siebenhoferová (AUT) +3,49
17. Joana Hählenová (SUI) +3,92
18. Leona Popovićová (CRO) +3,97
19. Stephanie Venierová (AUT) +3,98
20. Priska Nuferová (SUI) +4,19
21. Corinne Suterová (SUI) +4,72
22. Rahel Koppová (SUI) +5,07
23. Laura Gaucheová (FRA) +5,08
24. Nicol Delagová (ITA) +5,21
25. Marlene Schmotzová (GER) +5,67
26. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +6,53
27. Patrizia Dorschová (GER) +6,62
28. Kateřina Pauláthová (CZE) +6,81
29. Candace Crawfordová (CAN) +7,14
30. Aleksandra Prokopjevová (RUS) +7,90
...
31. Pavla Klicnarová (CZE) +9,86
Barbara Kantorová (SVK) nedokončila 1. kolo
Startovní listina kombinačního slalomu
1. Nicol Delagová (ITA)
2. Leona Popovićová (CRO)
3. Laura Gaucheová (FRA)
4. Lena Dürrová (GER)
5. Maria Therese Tvibergová (NOR)
6. Federica Sosiová (ITA)
7. Michaela Wenigová (GER)
8. Romane Miradoliová (FRA)
9. Wendy Holdenerová (SUI)
10. Nina Ortliebová (AUT)
11. Corinne Suterová (SUI)
12. Francesca Marsagliová (ITA)
13. Stephanie Brunnerová (AUT)
14. Ramona Siebenhoferová (AUT)
15. Jasmine Fluryová (SUI)
16. Joana Hählenová (SUI)
17. Stephanie Venierová (AUT)
18. Ricarda Haaserová (AUT)
19. Elisabeth Kappaurerová (AUT)
20. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
21. Elena Curtoniová (ITA)
22. Maruša Ferková (SLO)
23. Priska Nuferová (SUI)
24. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
25. Michaela Kirchgasserová (AUT)
26. Federica Brignoneová (ITA)
27. Ilka Štuhecová (SLO)
...
28. Rahel Koppová (SUI)
29. Patrizia Dorschová (GER)
30. Jasmina Suterová (SUI)
31. Aleksandra Prokopjevová (RUS)
32. Marlene Schmotzová (GER)
33. Pavla Klicnarová (CZE)
34. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
35. Candace Crawfordová (CAN)
36. Kateřina Pauláthová (CZE)
37. Anne-Sophie Barthetová (FRA)
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:56,09
2. Ilka Štuhecová (SLO) +1,01
3. Michaela Kirchgasserová (AUT) +1,16
4. Wendy Holdenerová (SUI) +1,48
5. Maruša Ferková (SLO) +1,93
6. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +2,06
7. Stephanie Brunnerová (AUT) +2,17
8. Lena Dürrová (GER) +2,18
9. Elena Curtoniová (ITA) +2,22
10. Federica Sosiová (ITA) +2,36
11. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +2,37
12. Francesca Marsagliová (ITA) +2,65
13. Romane Miradoliová (FRA) +2,67
14. Maria Therese Tvibergová (NOR) +2,82
15. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,26
16. Ramona Siebenhoferová (AUT) +3,49
17. Joana Hählenová (SUI) +3,92
18. Leona Popovićová (CRO) +3,97
19. Stephanie Venierová (AUT) +3,98
20. Priska Nuferová (SUI) +4,19
21. Corinne Suterová (SUI) +4,72
22. Rahel Koppová (SUI) +5,07
23. Laura Gaucheová (FRA) +5,08
24. Nicol Delagová (ITA) +5,21
25. Marlene Schmotzová (GER) +5,67
26. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +6,53
27. Patrizia Dorschová (GER) +6,62
28. Kateřina Pauláthová (CZE) +6,81
29. Candace Crawfordová (CAN) +7,14
30. Aleksandra Prokopjevová (RUS) +7,90
...
31. Pavla Klicnarová (CZE) +9,86
Barbara Kantorová (SVK) nedokončila 1. kolo
Startovní listina kombinačního slalomu
1. Nicol Delagová (ITA)
2. Leona Popovićová (CRO)
3. Laura Gaucheová (FRA)
4. Lena Dürrová (GER)
5. Maria Therese Tvibergová (NOR)
6. Federica Sosiová (ITA)
7. Michaela Wenigová (GER)
8. Romane Miradoliová (FRA)
9. Wendy Holdenerová (SUI)
10. Nina Ortliebová (AUT)
11. Corinne Suterová (SUI)
12. Francesca Marsagliová (ITA)
13. Stephanie Brunnerová (AUT)
14. Ramona Siebenhoferová (AUT)
15. Jasmine Fluryová (SUI)
16. Joana Hählenová (SUI)
17. Stephanie Venierová (AUT)
18. Ricarda Haaserová (AUT)
19. Elisabeth Kappaurerová (AUT)
20. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
21. Elena Curtoniová (ITA)
22. Maruša Ferková (SLO)
23. Priska Nuferová (SUI)
24. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
25. Michaela Kirchgasserová (AUT)
26. Federica Brignoneová (ITA)
27. Ilka Štuhecová (SLO)
...
28. Rahel Koppová (SUI)
29. Patrizia Dorschová (GER)
30. Jasmina Suterová (SUI)
31. Aleksandra Prokopjevová (RUS)
32. Marlene Schmotzová (GER)
33. Pavla Klicnarová (CZE)
34. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
35. Candace Crawfordová (CAN)
36. Kateřina Pauláthová (CZE)
37. Anne-Sophie Barthetová (FRA)
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1 203 bodů
2. Lara Gutová (SUI) 1 023 b.
3. Ilka Štuhecová (SLO) 865 b.
4. Sofia Goggiaová (ITA) 789 b.
5. Tessa Worleyová (FRA) 712 b.
6. Tina Weiratherová (LIE) 590 b.
7. Wendy Holdenerová (SUI) 588 b.
8. Veronika Velez-Zuzulová (SVK) 515 b.
9. Nina Løsethová (NOR) 499 b.
10. Federica Brignoneová (ITA) 469 b.
...
12. Petra Vlhová (SVK) 431 b.
19. Šárka Strachová (CZE) 282 b.
70. Ester Ledecká (CZE) 61 b.
101. Martina Dubovská (CZE) 13 b.
122. Kateřina Pauláthová (CZE) 3 b.
Po 27 z 37 závodů.
1. Ilka Štuhecová (SLO) 180 bodů
2. Federica Brignoneová (ITA) 140 b.
3. Michaela Kirchgasserová (AUT) 105 b.
4. Wendy Holdenerová (SUI) 100 b.
5. Michelle Gisinová (SUI) 80 b.
6. Maruša Ferková (SLO) 67 b.
7. Sofia Goggiaová (ITA) 60 b.
8. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) 50 b.
9. Stephanie Brunnerová (AUT) 36 b.
9. Denise Feierabendová (SUI) 36 b.
...
43. Kateřina Pauláthová (CZE) 3 b.
Po 2 ze 3 závodů.
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:56,09
2. Ilka Štuhecová (SLO) +1,01
3. Michaela Kirchgasserová (AUT) +1,16
4. Wendy Holdenerová (SUI) +1,48
5. Maruša Ferková (SLO) +1,93
6. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +2,06
7. Stephanie Brunnerová (AUT) +2,17
8. Lena Dürrová (GER) +2,18
9. Elena Curtoniová (ITA) +2,22
10. Federica Sosiová (ITA) +2,36
11. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +2,37
12. Francesca Marsagliová (ITA) +2,65
13. Romane Miradoliová (FRA) +2,67
14. Maria Therese Tvibergová (NOR) +2,82
15. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,26
16. Ramona Siebenhoferová (AUT) +3,49
17. Joana Hählenová (SUI) +3,92
18. Leona Popovićová (CRO) +3,97
19. Stephanie Venierová (AUT) +3,98
20. Priska Nuferová (SUI) +4,19
21. Corinne Suterová (SUI) +4,72
22. Rahel Koppová (SUI) +5,07
23. Laura Gaucheová (FRA) +5,08
24. Nicol Delagová (ITA) +5,21
25. Marlene Schmotzová (GER) +5,67
26. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) +6,53
27. Patrizia Dorschová (GER) +6,62
28. Kateřina Pauláthová (CZE) +6,81
29. Candace Crawfordová (CAN) +7,14
30. Aleksandra Prokopjevová (RUS) +7,90
...
31. Pavla Klicnarová (CZE) +9,86
Barbara Kantorová (SVK) nedokončila 1. kolo
Slovenka Barbara Kantorová nedokončila již první část závodu.
1. Federica Brignoneová (ITA) 1:56,09
2. Ilka Štuhecová (SLO) +1,01
3. Michaela Kirchgasserová (AUT) +1,16
4. Wendy Holdenerová (SUI) +1,48
5. Maruša Ferková (SLO) +1,93
6. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +2,06
7. Stephanie Brunnerová (AUT) +2,17
8. Lena Dürrová (GER) +2,18
9. Elena Curtoniová (ITA) +2,22
10. Federica Sosiová (ITA) +2,36
1. Wendy Holdenerová (SUI) 1:57,57
2. Maruša Ferková (SLO) +0,45
3. Stephanie Brunnerová (AUT) +0,69
4. Lena Dürrová (GER) +0,70
5. Elena Curtoniová (ITA) +0,74
6. Federica Sosiová (ITA) +0,88
7. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +0,89
8. Francesca Marsagliová (ITA) +1,17
9. Romane Miradoliová (FRA) +1,19
10. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,34
1. Wendy Holdenerová (SUI) 1:57,57
2. Stephanie Brunnerová (AUT) +0,69
3. Lena Dürrová (GER) +0,70
4. Federica Sosiová (ITA) +0,88
5. Francesca Marsagliová (ITA) +1,17
6. Romane Miradoliová (FRA) +1,19
7. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,34
8. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2,01
9. Leona Popovićová (CRO) +2,49
10. Corinne Suterová (SUI) +3,24
1. Nicol Delagová (ITA)
2. Leona Popovićová (CRO)
3. Laura Gaucheová (FRA)
4. Lena Dürrová (GER)
5. Maria Therese Tvibergová (NOR)
6. Federica Sosiová (ITA)
7. Michaela Wenigová (GER)
8. Romane Miradoliová (FRA)
9. Wendy Holdenerová (SUI)
10. Nina Ortliebová (AUT)
11. Corinne Suterová (SUI)
12. Francesca Marsagliová (ITA)
13. Stephanie Brunnerová (AUT)
14. Ramona Siebenhoferová (AUT)
15. Jasmine Fluryová (SUI)
16. Joana Hählenová (SUI)
17. Stephanie Venierová (AUT)
18. Ricarda Haaserová (AUT)
19. Elisabeth Kappaurerová (AUT)
20. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
21. Elena Curtoniová (ITA)
22. Maruša Ferková (SLO)
23. Priska Nuferová (SUI)
24. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
25. Michaela Kirchgasserová (AUT)
26. Federica Brignoneová (ITA)
27. Ilka Štuhecová (SLO)
...
28. Rahel Koppová (SUI)
29. Patrizia Dorschová (GER)
30. Jasmina Suterová (SUI)
31. Aleksandra Prokopjevová (RUS)
32. Marlene Schmotzová (GER)
33. Pavla Klicnarová (CZE)
34. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
35. Candace Crawfordová (CAN)
36. Kateřina Pauláthová (CZE)
37. Anne-Sophie Barthetová (FRA)
1. Ilka Štuhecová (SLO) 1:10,50
2. Federica Brignoneová (ITA) +0,52
3. Michaela Kirchgasserová (AUT) +0,69
4. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +1,14
5. Priska Nuferová (SUI) +1,15
6. Maruša Ferková (SLO) +1,21
7. Viktoria Rebensburgová (GER) +1,23
8. Elena Curtoniová (ITA) +1,27
9. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,39
10. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +1,50
11. Ricarda Haaserová (AUT) +1,54
12. Stephanie Venierová (AUT) +1,62
13. Joana Hählenová (SUI) +1,67
14. Jasmine Fluryová (SUI) +1,79
15. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,84
16. Stephanie Brunnerová (AUT) +2,14
17. Francesca Marsagliová (ITA) +2,22
18. Corinne Suterová (SUI) +2,29
19. Nina Ortliebová (AUT) +2,45
19. Wendy Holdenerová (SUI) +2,45
21. Romane Miradoliová (FRA) +2,50
22. Tiffany Gauthierová (FRA) +2,51
23. Michaela Wenigová (GER) +2,52
24. Federica Sosiová (ITA) +2,63
25. Maria Therese Tvibergová (NOR) +2,79
26. Lena Dürrová (GER) +2,88
27. Laura Gaucheová (FRA) +2,93
28. Leona Popovićová (CRO) +2,96
29. Tina Weiratherová (LIE) +2,99
30. Nicol Delagová (ITA) +3,17
...
37. Pavla Klicnarová (CZE) +3,75
40. Kateřina Pauláthová (CZE) +4,10
Barbara Kantorová (SVK) nedokončila