Sjezd mužů, Kvitfjell | Vítěz: B. Kline (SLO) (kon.) | | | Kombinace žen, 1. kolo - sjezd, Crans Montana | Vítěz: I. Štuhecová (SLO) (kon.) |
Kombinace žen, 2. kolo - slalom, Crans Montana | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) |
Tisková konference SK Dynamo Č. Budějovice | (kon.) |
Severská kombinace - skoky HS100, Lahti | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) | | | Severská kombinace - běh 10 km, Lahti | Vítěz: J. Rydzek (GER) (kon.) |
Skoky - kvalifikace muži HS100, Lahti | Vítěz: D. Kubacki (POL) (kon.) | | | Skoky - ženy HS100, Lahti | Vítěz: C. Vogtová (GER) (kon.) |
koniec udalosti
Skoky na lyžích - kvalifikace muži HS100, Lahti
Vítěz: D. Kubacki (POL)
Komentáre nie sú k dispozíci.
Postupující do hlavního závodu
1. Dawid Kubacki (POL) 129,2
2. Piotr Żyła (POL) 126,5
3. Janne Ahonen (FIN) 126,2
4. Jevgenij Klimov (RUS) 125,3
5. Stephan Leyhe (GER) 125,3
6. Taku Takeuči (JPN) 123,4
7. Alexej Romašov (RUS) 122,8
8. Johann André Forfang (NOR) 122,2
9. Robert Johansson (NOR) 121,9
10. Ville Larinto (FIN) 120,5
11. Jakub Janda (CZE) 120,0
12. Viktor Polášek (CZE) 119,5
13. Daiki Ito (JPN) 119,3
14. Roman Koudelka (CZE) 118,6
15. Cene Prevc (SLO) 118,3
16. Gregor Schlierenzauer (AUT) 118,1
17. Noriaki Kasai (JPN) 117,2
18. Simon Ammann (SUI) 117,2
19. Richard Freitag (GER) 116,5
20. Davide Bresadola (ITA) 116,4
21. Killian Peier (SUI) 116,4
22. Tomáš Vančura (CZ115,1E)
23. Kevin Bickner (USA) 115,0
24. Andreas Stjernen (NOR) 113,2
25. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN) 113,2
26. Alex Insam (ITA) 111,8
27. Gregor Deschwanden (SUI) 110,0
28. Dmitrij Vasiljev (RUS) 109,6
29. Jarkko Määttä (FIN) 109,3
30. Michael Glasder (USA) 108,9
31. Děnis Kornilov (RUS) 108,7
32. Kento Sakujama (JPN) 108,5
33. Vincent Descombes Sevoie (FRA) 108,4
34. Antti Aalto (FIN) 107,8
35. Andreas Schuler (SUI) 106,3
36. Vladimir Zografski (BUL) 102,5
37. Sebastian Colloredo (ITA) 102,3
38. Paul Brasme (FRA) 101,8
39. Jernej Damjan (SLO) 100,8
40. Kaarel Nurmsalu (EST) 99,4
předkvalifikovaná desítka
57. Peter Prevc (SLO)
58. Markus Eisenbichler (GER)
59. Manuel Fettner (AUT)
60. Michael Hayböck (AUT)
61. Andreas Wellinger (GER)
62. Maciej Kot (POL)
63. Domen Prevc (SLO)
64. Daniel-André Tande (NOR)
65. Stefan Kraft (AUT)
66. Kamil Stoch (POL)
Startovní listina
1. Antti Aalto (FIN)
2. Vladimir Zografski (BUL)
3. Andreas Schuler (SUI)
4. Joshua Maurer (CAN)
5. Sorin Iulian Pitea (ROU)
6. William Rhoads (USA)
7. Alexej Korolev (KAZ)
8. Casey Larson (USA)
9. Nikolaj Karpenko (KAZ)
10. Killian Peier (SUI)
11. Kristaps Nežborts (LAT)
12. Roman Nogin (KAZ)
13. Artti Aigro (EST)
14. Alex Insam (ITA)
15. Artur Sarkisiani (GEO)
16. Fatih Arda Ipcioglu (TUR)
17. Vitalij Kaliničenko (UKR)
18. Martti Nõmme (EST)
19. Paul Brasme (FRA)
20. Stěpan Pasičnyk (UKR)
21. Ilja Kratov (KAZ)
22. Nicolae Sorin Mitrofan (ROU)
23. Kaarel Nurmsalu (EST)
24. Michael Glasder (USA)
25. Davide Bresadola (ITA)
26. Gregor Deschwanden (SUI)
27. Kento Sakujama (JPN)
28. Dmitrij Vasiljev (RUS)
29. Ville Larinto (FIN)
30. Alexej Romašov (RUS)
31. Tomáš Vančura (CZE)
32. Viktor Polášek (CZE)
33. Janne Ahonen (FIN)
34. Jarkko Määttä (FIN)
35. Sebastian Colloredo (ITA)
36. Kevin Bickner (USA)
37. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
38. Johann André Forfang (NOR)
39. Cene Prevc (SLO)
40. Děnis Kornilov (RUS)
41. Jakub Janda (CZE)
42. Gregor Schlierenzauer (AUT)
43. Simon Ammann (SUI)
44. Jernej Damjan (SLO)
45. Taku Takeuči (JPN)
46. Roman Koudelka (CZE)
47. Noriaki Kasai (JPN)
48. Daiki Ito (JPN)
49. Robert Johansson (NOR)
50. Stephan Leyhe (GER)
51. Dawid Kubacki (POL)
52. Jevgenij Klimov (RUS)
53. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
54. Andreas Stjernen (NOR)
55. Richard Freitag (GER)
56. Piotr Żyła (POL)
57. Peter Prevc (SLO)
58. Markus Eisenbichler (GER)
59. Manuel Fettner (AUT)
60. Michael Hayböck (AUT)
61. Andreas Wellinger (GER)
62. Maciej Kot (POL)
63. Domen Prevc (SLO)
64. Daniel-André Tande (NOR)
65. Stefan Kraft (AUT)
66. Kamil Stoch (POL)
1. Dawid Kubacki (POL) 129,2
2. Piotr Żyła (POL) 126,5
3. Janne Ahonen (FIN) 126,2
4. Jevgenij Klimov (RUS) 125,3
5. Stephan Leyhe (GER) 125,3
6. Taku Takeuči (JPN) 123,4
7. Alexej Romašov (RUS) 122,8
8. Johann André Forfang (NOR) 122,2
9. Robert Johansson (NOR) 121,9
10. Ville Larinto (FIN) 120,5
11. Jakub Janda (CZE) 120,0
12. Viktor Polášek (CZE) 119,5
13. Daiki Ito (JPN) 119,3
14. Roman Koudelka (CZE) 118,6
15. Cene Prevc (SLO) 118,3
16. Gregor Schlierenzauer (AUT) 118,1
17. Noriaki Kasai (JPN) 117,2
18. Simon Ammann (SUI) 117,2
19. Richard Freitag (GER) 116,5
20. Davide Bresadola (ITA) 116,4
21. Killian Peier (SUI) 116,4
22. Tomáš Vančura (CZ115,1E)
23. Kevin Bickner (USA) 115,0
24. Andreas Stjernen (NOR) 113,2
25. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN) 113,2
26. Alex Insam (ITA) 111,8
27. Gregor Deschwanden (SUI) 110,0
28. Dmitrij Vasiljev (RUS) 109,6
29. Jarkko Määttä (FIN) 109,3
30. Michael Glasder (USA) 108,9
31. Děnis Kornilov (RUS) 108,7
32. Kento Sakujama (JPN) 108,5
33. Vincent Descombes Sevoie (FRA) 108,4
34. Antti Aalto (FIN) 107,8
35. Andreas Schuler (SUI) 106,3
36. Vladimir Zografski (BUL) 102,5
37. Sebastian Colloredo (ITA) 102,3
38. Paul Brasme (FRA) 101,8
39. Jernej Damjan (SLO) 100,8
40. Kaarel Nurmsalu (EST) 99,4
předkvalifikovaná desítka
57. Peter Prevc (SLO)
58. Markus Eisenbichler (GER)
59. Manuel Fettner (AUT)
60. Michael Hayböck (AUT)
61. Andreas Wellinger (GER)
62. Maciej Kot (POL)
63. Domen Prevc (SLO)
64. Daniel-André Tande (NOR)
65. Stefan Kraft (AUT)
66. Kamil Stoch (POL)
Startovní listina
1. Antti Aalto (FIN)
2. Vladimir Zografski (BUL)
3. Andreas Schuler (SUI)
4. Joshua Maurer (CAN)
5. Sorin Iulian Pitea (ROU)
6. William Rhoads (USA)
7. Alexej Korolev (KAZ)
8. Casey Larson (USA)
9. Nikolaj Karpenko (KAZ)
10. Killian Peier (SUI)
11. Kristaps Nežborts (LAT)
12. Roman Nogin (KAZ)
13. Artti Aigro (EST)
14. Alex Insam (ITA)
15. Artur Sarkisiani (GEO)
16. Fatih Arda Ipcioglu (TUR)
17. Vitalij Kaliničenko (UKR)
18. Martti Nõmme (EST)
19. Paul Brasme (FRA)
20. Stěpan Pasičnyk (UKR)
21. Ilja Kratov (KAZ)
22. Nicolae Sorin Mitrofan (ROU)
23. Kaarel Nurmsalu (EST)
24. Michael Glasder (USA)
25. Davide Bresadola (ITA)
26. Gregor Deschwanden (SUI)
27. Kento Sakujama (JPN)
28. Dmitrij Vasiljev (RUS)
29. Ville Larinto (FIN)
30. Alexej Romašov (RUS)
31. Tomáš Vančura (CZE)
32. Viktor Polášek (CZE)
33. Janne Ahonen (FIN)
34. Jarkko Määttä (FIN)
35. Sebastian Colloredo (ITA)
36. Kevin Bickner (USA)
37. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
38. Johann André Forfang (NOR)
39. Cene Prevc (SLO)
40. Děnis Kornilov (RUS)
41. Jakub Janda (CZE)
42. Gregor Schlierenzauer (AUT)
43. Simon Ammann (SUI)
44. Jernej Damjan (SLO)
45. Taku Takeuči (JPN)
46. Roman Koudelka (CZE)
47. Noriaki Kasai (JPN)
48. Daiki Ito (JPN)
49. Robert Johansson (NOR)
50. Stephan Leyhe (GER)
51. Dawid Kubacki (POL)
52. Jevgenij Klimov (RUS)
53. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
54. Andreas Stjernen (NOR)
55. Richard Freitag (GER)
56. Piotr Żyła (POL)
57. Peter Prevc (SLO)
58. Markus Eisenbichler (GER)
59. Manuel Fettner (AUT)
60. Michael Hayböck (AUT)
61. Andreas Wellinger (GER)
62. Maciej Kot (POL)
63. Domen Prevc (SLO)
64. Daniel-André Tande (NOR)
65. Stefan Kraft (AUT)
66. Kamil Stoch (POL)
Jan Mládek