Omsk – Vladivostok 2:1 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – Red Star Kunlun 4:2 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 2:5 (kon.)

Avangard právě vstřelil branku!
    Domácí nakonec vítězí! Z velkého náporu vytěžili gól, kterým ve 106. minutě rozhodují. Výborně to udělal Anton Burdasov, který si vyjel s kotoučem zpoza branky a předložil ho volnému ALEXANDROVI KUČERJAVENKOVI, jenž nedal z mezikruží Bobkovovi šanci. Asistence: Anton Burdasov.
    27:22 Maxim KAZAKOV - 1:1

27:22
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Po nevyužité dvojnásobné početní výhodě hosté přeci jen srovnávají stav! Zemčjonok si všiml u modré čáry připraveného MAXIMA KAZAKOVA, který mohutným nápřahem a dělovou ranou těsně nad ledem prostřeluje Dominika Furcha. Asistence: Arťom Zemčjonok.
    09:38 Jonas AHNELÖV - 1:0

09:38
    Domácí hráči se před polovinou první třetiny dostávají do vedení! Od pravého mantinelu našel Vladimír Sobotka mezi kruhy najetého JONASE AHNELÖVA, který se šikovnou stahovačkou zbavil clonícího obránce a poté přesnou střelou k pravé tyčce překonal Bobkova v bráně Admiralu. Asistence: Vladimír Sobotka, Erik Gustafsson.

Martin Augustin

Radomír Fukala

Góly a asistencie: 10. Ahnelöv (Sobotka, Gustafsson), 106. Kučeriavenko (Burdasov) – 28. Kazakov (Zemčjonok)

Avangard Omsk: Furch (D. Kostin) – Medvedev (C), Martynov, Gustafsson, Ahnelöv, Grigorjev, Menšikov, Děrvuk, Orlov – Perežogin (A), Sobotka, Lemťugov – Michejev, Zubov (A), Pjanov – Burdasov, Chochriakov, Kučeriavenko – Juňkov, Pestuško, Booth.
    Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Mnacjan, Blum, Volčenkov (A), Morrisonn, Zemčjonok, Bartulis (C), Koněv, Kurašov – Krasnoslobodcev, Kazakov, Sabolič – Alexandrov, Fisenko (A), Wright – Alexejev, Sajustov, Žafiarov – M. Plotnikov, Sigarjov, I. Ivanov.

Rozhodca: Beljajev, Sidorenko – Bersenjov, Judin