Brífink s ředitelem Laver Cupu Stevem Zacksem | (kon.) | | | Tisková konference AC Sparta Praha před zápasem EL | (kon.) |
Tisková konference FC Rostov před zápasem EL | (kon.) |
Losování ISF World Schools Championship Football | (kon.) |
Běh - ženy 5 km klasicky, Lahti | Vítěz: E.-G. Jónsdóttirová (ISL) (kon.) | | | Běh - muži 10 km klasicky, Lahti | Vítěz: K. Crnkovič (CRO) (kon.) |
koniec udalosti
Běh na lyžích - muži 10 km klasicky, Lahti
Vítěz: K. Crnkovič (CRO)
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1. Adrian Solano (VEN)
2. Bernardo Baena (VEN)
3. Liviu Dubalari (MDA)
4. Nikolaj Matvejev (KGZ)
5. Thierry Langer (BEL)
6. Stephan Langer (BEL)
7. Anthony Tawk (LBN)
8. Nicolae Gaiduc (MDA)
9. Sveatoslav Mlajutin (MDA)
10. Mansour Bazouni (LBN)
11. Paul Martin Bragiel (COL)
12. Dominic McAleenan (IRL)
13. Carlos Lannes (ARG)
14. Cesar Baena (VEN)
15. Veljko Grbovič (MNE)
16. Jose Chang Calle (ECU)
17. Jan Rossiter (IRL)
18. Jhon Acevedo (COL)
19. Mirko Bulatovič (MNE)
20. Shiva Kumar Bm (IND)
21. Brian Kennedy (IRL)
22. Klaus Rodriguez Jungbluth (ECU)
23. Stephen O'Mara (IRL)
24. Domonkos Matyas Kovacs (HUN)
25. Mark Rajack (TTO)
26. Miljan Radulovič (MNE)
27. Mantas Strolia (LTU)
28. Cristian Bocancea (MDA)
29. alireza Maghdid (IRI)
30. Yasin Shemshaki (IRI)
31. Adam Buki (HUN)
32. Juan Agurto (CHI)
33. Soma Gergely Gyallai (HUN)
34. Leandro Lutz (BRA)
35. Yaghoob Kiashemshaki (IRI)
36. Gints Lusis (LAT)
37. Ljubomir Paparkov (BUL)
38. Deimantas Klisevičius (LTU)
39. Victor Santos (BRA)
40. Jakov Hladika (CRO)
41. Tue Römer (DEN)
42. Janis Snorins (LAT)
43. Kristof Lagler (HUN)
44. Ingmars Briedis (LAT)
45. Yonathan Jesus Fernandez (CHI)
46. Georgios Nakas (GRE)
47. Albert Jonssón (ISL)
48. Brynjar Leo Kristinssón (ISL)
49. Jens Hulgaard (DEN)
50. Azuolas Bajoravičius (LTU)
51. Saevar Birgissón (ISL)
52. Nick Montgomery (AUS)
53. Thibault De Marre (BEL)
54. Seyed Sattar Seyd (IRI)
55. Marko Škender (CRO)
56. Nikolaj Vijačev (BUL)
57. James Clugnet (GBR)
58. Martin Penčev (BUL)
59. Simeon Ognjanov (BUL)
60. Apostolos Angelis (GRE)
61. Tadevos Pogosjan (ARM)
62. Amed Oglago (TUR)
63. Deividas Klisevičius (LTU)
64. Kresimir Crnkovič (CRO)
65. Omer Aycicek (TUR)
66. Acbadrakh Batmunkh (MGL)
67. Amarsanaa Baasansuren (MGL)
1. Adrian Solano (VEN)
2. Bernardo Baena (VEN)
3. Liviu Dubalari (MDA)
4. Nikolaj Matvejev (KGZ)
5. Thierry Langer (BEL)
6. Stephan Langer (BEL)
7. Anthony Tawk (LBN)
8. Nicolae Gaiduc (MDA)
9. Sveatoslav Mlajutin (MDA)
10. Mansour Bazouni (LBN)
11. Paul Martin Bragiel (COL)
12. Dominic McAleenan (IRL)
13. Carlos Lannes (ARG)
14. Cesar Baena (VEN)
15. Veljko Grbovič (MNE)
16. Jose Chang Calle (ECU)
17. Jan Rossiter (IRL)
18. Jhon Acevedo (COL)
19. Mirko Bulatovič (MNE)
20. Shiva Kumar Bm (IND)
21. Brian Kennedy (IRL)
22. Klaus Rodriguez Jungbluth (ECU)
23. Stephen O'Mara (IRL)
24. Domonkos Matyas Kovacs (HUN)
25. Mark Rajack (TTO)
26. Miljan Radulovič (MNE)
27. Mantas Strolia (LTU)
28. Cristian Bocancea (MDA)
29. alireza Maghdid (IRI)
30. Yasin Shemshaki (IRI)
31. Adam Buki (HUN)
32. Juan Agurto (CHI)
33. Soma Gergely Gyallai (HUN)
34. Leandro Lutz (BRA)
35. Yaghoob Kiashemshaki (IRI)
36. Gints Lusis (LAT)
37. Ljubomir Paparkov (BUL)
38. Deimantas Klisevičius (LTU)
39. Victor Santos (BRA)
40. Jakov Hladika (CRO)
41. Tue Römer (DEN)
42. Janis Snorins (LAT)
43. Kristof Lagler (HUN)
44. Ingmars Briedis (LAT)
45. Yonathan Jesus Fernandez (CHI)
46. Georgios Nakas (GRE)
47. Albert Jonssón (ISL)
48. Brynjar Leo Kristinssón (ISL)
49. Jens Hulgaard (DEN)
50. Azuolas Bajoravičius (LTU)
51. Saevar Birgissón (ISL)
52. Nick Montgomery (AUS)
53. Thibault De Marre (BEL)
54. Seyed Sattar Seyd (IRI)
55. Marko Škender (CRO)
56. Nikolaj Vijačev (BUL)
57. James Clugnet (GBR)
58. Martin Penčev (BUL)
59. Simeon Ognjanov (BUL)
60. Apostolos Angelis (GRE)
61. Tadevos Pogosjan (ARM)
62. Amed Oglago (TUR)
63. Deividas Klisevičius (LTU)
64. Kresimir Crnkovič (CRO)
65. Omer Aycicek (TUR)
66. Acbadrakh Batmunkh (MGL)
67. Amarsanaa Baasansuren (MGL)
1. Adrian Solano (VEN)
2. Bernardo Baena (VEN)
3. Liviu Dubalari (MDA)
4. Nikolaj Matvejev (KGZ)
5. Thierry Langer (BEL)
6. Stephan Langer (BEL)
7. Anthony Tawk (LBN)
8. Nicolae Gaiduc (MDA)
9. Sveatoslav Mlajutin (MDA)
10. Mansour Bazouni (LBN)
11. Paul Martin Bragiel (COL)
12. Dominic McAleenan (IRL)
13. Carlos Lannes (ARG)
14. Cesar Baena (VEN)
15. Veljko Grbovič (MNE)
16. Jose Chang Calle (ECU)
17. Jan Rossiter (IRL)
18. Jhon Acevedo (COL)
19. Mirko Bulatovič (MNE)
20. Shiva Kumar Bm (IND)
21. Brian Kennedy (IRL)
22. Klaus Rodriguez Jungbluth (ECU)
23. Stephen O'Mara (IRL)
24. Domonkos Matyas Kovacs (HUN)
25. Mark Rajack (TTO)
26. Miljan Radulovič (MNE)
27. Mantas Strolia (LTU)
28. Cristian Bocancea (MDA)
29. alireza Maghdid (IRI)
30. Yasin Shemshaki (IRI)
31. Adam Buki (HUN)
32. Juan Agurto (CHI)
33. Soma Gergely Gyallai (HUN)
34. Leandro Lutz (BRA)
35. Yaghoob Kiashemshaki (IRI)
36. Gints Lusis (LAT)
37. Ljubomir Paparkov (BUL)
38. Deimantas Klisevičius (LTU)
39. Victor Santos (BRA)
40. Jakov Hladika (CRO)
41. Tue Römer (DEN)
42. Janis Snorins (LAT)
43. Kristof Lagler (HUN)
44. Ingmars Briedis (LAT)
45. Yonathan Jesus Fernandez (CHI)
46. Georgios Nakas (GRE)
47. Albert Jonssón (ISL)
48. Brynjar Leo Kristinssón (ISL)
49. Jens Hulgaard (DEN)
50. Azuolas Bajoravičius (LTU)
51. Saevar Birgissón (ISL)
52. Nick Montgomery (AUS)
53. Thibault De Marre (BEL)
54. Seyed Sattar Seyd (IRI)
55. Marko Škender (CRO)
56. Nikolaj Vijačev (BUL)
57. James Clugnet (GBR)
58. Martin Penčev (BUL)
59. Simeon Ognjanov (BUL)
60. Apostolos Angelis (GRE)
61. Tadevos Pogosjan (ARM)
62. Amed Oglago (TUR)
63. Deividas Klisevičius (LTU)
64. Kresimir Crnkovič (CRO)
65. Omer Aycicek (TUR)
66. Acbadrakh Batmunkh (MGL)
67. Amarsanaa Baasansuren (MGL)
1. Clugnet (GBR)
2. Birgisson (ISL) +3,1
3. Seyd (IRI) +8,4
4. De Marre (BEL) +11,3
5. Batmunkh (MGL) +11,9
1. Clugnet (GBR)
2. Birgissón (ISL) +21,2
3. Crnkovič (CRO) +23,6
4. De Marre (BEL) +25,7
5. Batmunkh (MGL) +28,8
1. Clugnet (GBR)
2. Crnkovič (CRO) +3,6
3. Birgissón (ISL) +31,0
4. Batmunkh (MGL) +33,5
4. Klisevičius (LTU) +33,5
1. Kresimir Crnkovič (CRO) 26:21,5
2. Deividas Klisevičius (LTU) +55,6
3. Achbadrakh Batmunkh (MGL) +1:05,5
4. Seyes Sattar Seyd (IRI) +1:20,0
5. thibault de Marre (BEL) +1:20,1
5. Jens Hulgaard (DEN) +1:20,1
7. Tue Römer (DEN) +1:24,1
8. James Clugnet (GBR) +1:25,0
9. Omer Aycicek (TUR) +1:35,8
10. Apostolos Angelis (GRE) +1:37,0
---
11. Tadevos Pogosjan (ARM) +1:40,0
12. Azuolas Bajoravičius (LTU) +1:42,3