Jihlava – Slavia 0:0 (kon.) | Brno – Teplice 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 0:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Karviná 3:3 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
0:0 (0:0)
SK Slavia Praha
cz Nedeľa 19.02.2017, 11:05 • Na Stoupách UMT • Juniorská liga (CZ) • 17. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

FC Vysočina Jihlava: Rakovan – Mišun, Kryštůfek, Záviška, Šerý, Rychetník, Sargsyan, Urdinov, Kolčava, Fiala, Časta
    Náhradníci: Beseda, Pejřimovský, Dujmovič, Kolář

SK Slavia Praha: Otáhal – Jakab, Mareš, Žežulka, Lauricella, Čermák, Bjeloš, Prošek, Kocourek, Alvir, Kodr
    Náhradníci: Sulík, Lauricella, Bílek, Krejdl, Vávra, Schulz, Svítil

Rozhodčí: Dubravský – Caletka, Horák.

Začátek zápasu se nám o pár minut opozdí.

1

3
    Úvod utkání je zatím hodně opatrný, hraje se nám převážně ve středu hrací plochy.

4
    Střela jednoho z hostujících hráčů si cestu mezi tři tyče nenašla.

6
    Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.

7
    Centrovaný míč se dostal k domácím hráčům. Následná střela ale byla zblokovaná.

7
    Další střela hostujících hráčů, která netrefila bránu.

9
    Více ze hry zatím mají hostující hráči. Zatím se ale nedokážou dostat do zakončení.

10
    Hosté teď zahrávali standardní situaci, po které míč skončil opět jen mimo bránu Rakovana.

14
    Obraz hry se nám příliš nezměnil, k vidění je plno nepřesností na obou stranách.

17
    K první střele se teď dostali domácí aktéři, kteří ale Otáhala v bráně Slavie nepřekonali.

20
    Nepřesná přihrávka domácích hráčů.

23
    Jihlavští hráči se snaží dostat dopředu kombinační hrou, zatím se jim to ale příliš nedaří.

26
    Opět se nám začínají množit nepřesnosti na obou stranách.

31
    Máme za sebou prvních třicet minut hry. Zápas je zatím hodně vyrovnaný.

35
    Slavia teď bude zahrávat rohový kop.

38
    Nepřesná přihrávka hráčů Slavie, k míči se tak dostanou domácí aktéři.

41
    Domácí hráči teď zakládají další šanci z vlastní poloviny.

41
    Nepřesně si ale přihráli a o míč přišili.

42
    Hosté je ale hned vzápětí napodobili.

42
    Rychlá kombinační akce hráčů Slavie končí až u připraveného Rakovana.

44
    Další šance hráčů Slavie, tentokráte míč končí mimo bránu.

45

Skončil nám první poločas úvodního kola jarní části Juniorské ligy, ve kterém se proti sobě potkali hráči Jihlavy a Slavie. Po prvních pětačtyřiceti minutách jsme zatím gól neviděli, neboť největší šanci hostí vychytal v prvním poločase domácí gólman Rakovan. Druhý poločas začne přibližně v 12:05.

46

46
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Mišun, přichází Beseda.

49
    V úvodu druhého poločasu jsou lepší hosté, měli teď dvě šance, které dokázal zlikvidovat domácí gólman Rakovan.

53
    Hosté se teď snaží dostat dopředu kombinační hrou.

56
    Na druhé straně teď domácí ze standardní situace prověřili pozornost Otáhala.

59
    Nyní se nám hraje nahoru dolů. Oba týmy hrají hodně aktivně.

60
    Hra je přerušena, jeden z hráčů zůstal ležet na hrací ploše.

63
    Dnešní utkání sleduje 60 diváků.

64
    Slavisté teď zahrávali rohový kop, z kterého ale nic nevytěžili.

67
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Lauricella, přichází Krejdl.

69
    Opět se nám množí nepřesnosti na obou stranách.

74
    Obraz hry se nám zatím příliš nezměnil, hraje se nám nahoru – dolů. Zatím ale bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.

74
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Bjeloš, přichází Vávra.

78
    Slavia vybojovala rohový kop.

79
    Branku ale z něho neohrozila.

81
    Záviška z brejkové situace zakončil nepřesně.

83
    Slavisté teď po rohu minuly branku Rakovana.

83
    Slávisté jsou teď v závěru lepší, snaží se rozhodnout kombinační hrou.

85
    Beseda hlavou minul branku.

86
    Do konce zápasu nám zbývají poslední čtyři minuty, hraje se nám teď převážně ve středu hrací plochy.