Štafeta mužů 4x7,5 km, Hochfilzen | Vítěz: Rusko (kon.) |
Tlačová konferencia FC Spartak Trnava | (kon.) |
Slalom žien, 1. kolo, St. Moritz | Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom žien, 2. kolo, St. Moritz | 1. Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Otepää | Vítěz: S. Nilssonová (SWE) a J. Klæbo (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
MS - štafeta mužů 4x7,5 km, Hochfilzen
Vítěz: Rusko
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Rusko 1:14:15,0 (0+2)
2. Francie +5,8 (0+4)
3. Rakousko +20,1 (0+10)
4. Německo +29,6 (0+8)
5. Itálie +1:30,8 (0+5)
6. Ukrajina +1:41,3 (0+10)
7. USA 1:50,5 (0+8)
8. Norsko +2:22,3 (1+8)
9. Bulharsko +2:50,3 (1+7)
10. Česko +3:10,0 (1+15)
11. Švédsko +3:10,1 (1+11)
12. Slovensko +3:29,0 (0+9)
13. Kanada +3:35,5 (0+10)
14. Kazachstán +3:46,4 (1+12)
15. Japonsko +3:53,1 (0+12)
16. Švýcarsko +4:32,5 (2+12)
17. Rumunsko +5:13,3 (0+12)
18. Slovinsko +5:20,0 (0+14)
19. Bělorusko +5:40,1 (4+12)
20. Finsko +5:53,2 (1+8)
21. Estonsko +6:24,8 (2+12)
22. Lotyšsko +6:52,2 (1+7)
23. Jižní Korea - (0+5)
24. Polsko - (1+8)
25. Litva - (2+11)
26. Velká Británie - (3+8)
Po 8. střelecké položce
1. Anton Šipulin (RUS) 1:08:47,9
2. Martin Fourcade (FRA) +4,2
3. Dominik Landertinger (AUT) +19,4
4. Simon Schempp (GER) +21,3
5. Thomas Bormolini (ITA) +1:12,0
...
10. Michal Šíma (SVK) +3:07,4
11. Michal Krčmář (CZE) +3:08,2
Po 7. střelecké položce
1. Anton Šipulin (RUS) 1:02:26,4
2. Martin Fourcade (FRA) +9,9
3. Dominik Landertinger (AUT) +11,1
4. Simon Schempp (GER) +20,5
5. Dmitro Pidručnij (UKR) +1:05,0
...
10. Michal Šíma (SVK) +2:06,0
11. Michal Krčmář (CZE) +2:39,7
Po 3. předávce
1. Rusko 56:21,9
2. Rakousko +0,5
3. Francie +12,5
4. Německo +13,8
5. Ukrajina +31,1
...
10. Česko +2:00,6
11. Slovensko +2:05.0
Po 6. střelecké položce
1. Anton Babikov (RUS) 50:10,3
2. Simon Eder (AUT) +8,3
3. Simon Desthieux (FRA) +30,0
4. Giuseppe Montello (ITA) +35,4
5. Vladimir Semakov (UKR) +35,7
...
10. Tomáš Hasilla (SVK) +2:11,3
11. Michal Šlesingr (CZE) +2:19,0
Po 5. střelecké položce
1. Anton Babikov (RUS) 43:31,9
2. Simon Eder (AUT) +3,5
3. Giuseppe Montello (ITA) +6,4
4. Vladimir Semakov (UKR) +20,6
5. Simon Desthieux (FRA) +33,6
...
12. Tomáš Hasilla (SVK) +1:51,6
15. Michal Šlesingr (CZE) +2:10,8
Po 2. předávce
1. Francie 37:15,5
2. Itálie +0,4
3. Ukrajina +7,9
4. Rusko +8,7
5. Rakousko +14,1
...
11. Slovensko +1:17,5
16. Česko +1:50,6
Po 4. střelecké položce
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 31:22,1
2. Dominik Windisch (ITA) +4,4
3. Sergej Semjonov (UKR) +4,4
4. Maxim Cvetkov (RUS) +5,9
5. Leif Nordgren (USA) +9,5
...
12. Martin Otčenáš (SVK) +1:12,8
17. Ondřej Moravec (CZE) +1:43,5
Po 3. střelecké položce
1. Benedikt Doll (GER) 24:50,3
2. Leif Nordgren (USA) +0,4
3. Sergej Semjonov (UKR) +2,6
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) +6,1
5. Anton Sinapov (BUL) +7,0
...
13. Martin Otčenáš (SVK) +56,1
20. Ondřej Moravec (CZE) +1:34,8
Po 1. předávce
1. Německo 18:29,2
2. Francie +5,4
3. Bulharsko +12,2
4. USA +12,4
5. Ukrajina +13,9
...
13. Slovensko +39,8
21. Česko +1:30,6
Po 2. střelecké položce
1. Artěm Prima (UKR) 12:49,9
2. Erik Lesser (GER) +0,7
3. Krasimir Anev (BUL) +2,3
4. Lowell Bailey (USA) +2,7
5. Jean-Guillaume Beatrix (FRA) +,3,2
...
13. Matej Kazár (SVK) +21,7
23. Tomáš Krupčík (CZE) +56,6
Po 1. střelecké položce
1. Andrejs Rastorgujevs (LAT) 6:15,5
2. Erik Lesser (GER) +6,3
3. Ole Einar Bjørndalen (NOR) +6,7
4. Daniel Mesotitsch (AUT) +8,2
5. Vladimir Čepelin (BLR) +9,7
...
16. Tomáš Krupčík (CZE) +16,9
19. Matej Kazár (SVK) +22,4
Startovní listina
1. Německo (Lesser, Doll, Peiffer, Schempp)
2. Rusko (Volkov, Cvetkov, Babikov, Šipulin)
3. Norsko (Bjørndalen, Svendsen, T. Bø, J. Bø)
4. Ukrajina (Pryma, Semenov, Semakov, Pidručnyj)
5. Francie (Beatrix, Fillon Maillet, Desthieux, M. Fourcade)
6. Rakousko (Mesotitsch, Eberhard, Eder, Landetinger)
7. Česko (Krupčík, Moravec, Šlesingr, Krčmář)
8. Itálie (Hofer, Windisch, Montello, Bormolini)
9. Bulharsko (Anev, Sinapov, Kletčerov, Iliev)
10. Švýcarsko (Finello, Weger, Dolder, Wiestner)
11. Kanada (C. Gow, S. Gow, Davies, Green)
12. Kazachstán (Savickij, Podkorytov, Braun, Pantov)
13. Slovinsko (Dovžan, Bauer, Tršan, Oblak)
14. Slovensko (Kazár, Otčenáš, Hasilla, Šíma)
15. Estonsko (Zakhna, Koiv, Lessing, Ermits)
16. Švédsko (Stenersen, Nelin, Samuelsson, Lindström)
17. Bělorusko (Čepelin, Varabej, Abašev, Bocharnikov)
18. USA (Bailey, Nordgren, Burke, Doherty)
19. Finsko (Loukkaanhuhta, Gronman, Hiidensalo, Seppälä)
20. Polsko (Sczurek, Guzik, Nedza-Kubiniec, Penar)
21. Rumunsko (Buta, Pop, Puchianu, Faur)
22. Japonsko (Tačizaki, Kobonoki, Nagai, Ozaki)
23. Litva (Kaukenas, Dombrovski, Strolia, Suslavičius)
24. Lotyšsko (Rastorgujevs, Lusa, Patrijuks, Bričis)
25. Korea (J. Kim, Lee, Y. Kim, Heo)
26. Velká Británie (Dixon, Laponder, Fountain, Gleave)
1. Rusko 1:14:15,0 (0+2)
2. Francie +5,8 (0+4)
3. Rakousko +20,1 (0+10)
4. Německo +29,6 (0+8)
5. Itálie +1:30,8 (0+5)
6. Ukrajina +1:41,3 (0+10)
7. USA 1:50,5 (0+8)
8. Norsko +2:22,3 (1+8)
9. Bulharsko +2:50,3 (1+7)
10. Česko +3:10,0 (1+15)
11. Švédsko +3:10,1 (1+11)
12. Slovensko +3:29,0 (0+9)
13. Kanada +3:35,5 (0+10)
14. Kazachstán +3:46,4 (1+12)
15. Japonsko +3:53,1 (0+12)
16. Švýcarsko +4:32,5 (2+12)
17. Rumunsko +5:13,3 (0+12)
18. Slovinsko +5:20,0 (0+14)
19. Bělorusko +5:40,1 (4+12)
20. Finsko +5:53,2 (1+8)
21. Estonsko +6:24,8 (2+12)
22. Lotyšsko +6:52,2 (1+7)
23. Jižní Korea - (0+5)
24. Polsko - (1+8)
25. Litva - (2+11)
26. Velká Británie - (3+8)
Po 8. střelecké položce
1. Anton Šipulin (RUS) 1:08:47,9
2. Martin Fourcade (FRA) +4,2
3. Dominik Landertinger (AUT) +19,4
4. Simon Schempp (GER) +21,3
5. Thomas Bormolini (ITA) +1:12,0
...
10. Michal Šíma (SVK) +3:07,4
11. Michal Krčmář (CZE) +3:08,2
Po 7. střelecké položce
1. Anton Šipulin (RUS) 1:02:26,4
2. Martin Fourcade (FRA) +9,9
3. Dominik Landertinger (AUT) +11,1
4. Simon Schempp (GER) +20,5
5. Dmitro Pidručnij (UKR) +1:05,0
...
10. Michal Šíma (SVK) +2:06,0
11. Michal Krčmář (CZE) +2:39,7
Po 3. předávce
1. Rusko 56:21,9
2. Rakousko +0,5
3. Francie +12,5
4. Německo +13,8
5. Ukrajina +31,1
...
10. Česko +2:00,6
11. Slovensko +2:05.0
Po 6. střelecké položce
1. Anton Babikov (RUS) 50:10,3
2. Simon Eder (AUT) +8,3
3. Simon Desthieux (FRA) +30,0
4. Giuseppe Montello (ITA) +35,4
5. Vladimir Semakov (UKR) +35,7
...
10. Tomáš Hasilla (SVK) +2:11,3
11. Michal Šlesingr (CZE) +2:19,0
Po 5. střelecké položce
1. Anton Babikov (RUS) 43:31,9
2. Simon Eder (AUT) +3,5
3. Giuseppe Montello (ITA) +6,4
4. Vladimir Semakov (UKR) +20,6
5. Simon Desthieux (FRA) +33,6
...
12. Tomáš Hasilla (SVK) +1:51,6
15. Michal Šlesingr (CZE) +2:10,8
Po 2. předávce
1. Francie 37:15,5
2. Itálie +0,4
3. Ukrajina +7,9
4. Rusko +8,7
5. Rakousko +14,1
...
11. Slovensko +1:17,5
16. Česko +1:50,6
Po 4. střelecké položce
1. Quentin Fillon Maillet (FRA) 31:22,1
2. Dominik Windisch (ITA) +4,4
3. Sergej Semjonov (UKR) +4,4
4. Maxim Cvetkov (RUS) +5,9
5. Leif Nordgren (USA) +9,5
...
12. Martin Otčenáš (SVK) +1:12,8
17. Ondřej Moravec (CZE) +1:43,5
Po 3. střelecké položce
1. Benedikt Doll (GER) 24:50,3
2. Leif Nordgren (USA) +0,4
3. Sergej Semjonov (UKR) +2,6
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) +6,1
5. Anton Sinapov (BUL) +7,0
...
13. Martin Otčenáš (SVK) +56,1
20. Ondřej Moravec (CZE) +1:34,8
Po 1. předávce
1. Německo 18:29,2
2. Francie +5,4
3. Bulharsko +12,2
4. USA +12,4
5. Ukrajina +13,9
...
13. Slovensko +39,8
21. Česko +1:30,6
Po 2. střelecké položce
1. Artěm Prima (UKR) 12:49,9
2. Erik Lesser (GER) +0,7
3. Krasimir Anev (BUL) +2,3
4. Lowell Bailey (USA) +2,7
5. Jean-Guillaume Beatrix (FRA) +,3,2
...
13. Matej Kazár (SVK) +21,7
23. Tomáš Krupčík (CZE) +56,6
Po 1. střelecké položce
1. Andrejs Rastorgujevs (LAT) 6:15,5
2. Erik Lesser (GER) +6,3
3. Ole Einar Bjørndalen (NOR) +6,7
4. Daniel Mesotitsch (AUT) +8,2
5. Vladimir Čepelin (BLR) +9,7
...
16. Tomáš Krupčík (CZE) +16,9
19. Matej Kazár (SVK) +22,4
Startovní listina
1. Německo (Lesser, Doll, Peiffer, Schempp)
2. Rusko (Volkov, Cvetkov, Babikov, Šipulin)
3. Norsko (Bjørndalen, Svendsen, T. Bø, J. Bø)
4. Ukrajina (Pryma, Semenov, Semakov, Pidručnyj)
5. Francie (Beatrix, Fillon Maillet, Desthieux, M. Fourcade)
6. Rakousko (Mesotitsch, Eberhard, Eder, Landetinger)
7. Česko (Krupčík, Moravec, Šlesingr, Krčmář)
8. Itálie (Hofer, Windisch, Montello, Bormolini)
9. Bulharsko (Anev, Sinapov, Kletčerov, Iliev)
10. Švýcarsko (Finello, Weger, Dolder, Wiestner)
11. Kanada (C. Gow, S. Gow, Davies, Green)
12. Kazachstán (Savickij, Podkorytov, Braun, Pantov)
13. Slovinsko (Dovžan, Bauer, Tršan, Oblak)
14. Slovensko (Kazár, Otčenáš, Hasilla, Šíma)
15. Estonsko (Zakhna, Koiv, Lessing, Ermits)
16. Švédsko (Stenersen, Nelin, Samuelsson, Lindström)
17. Bělorusko (Čepelin, Varabej, Abašev, Bocharnikov)
18. USA (Bailey, Nordgren, Burke, Doherty)
19. Finsko (Loukkaanhuhta, Gronman, Hiidensalo, Seppälä)
20. Polsko (Sczurek, Guzik, Nedza-Kubiniec, Penar)
21. Rumunsko (Buta, Pop, Puchianu, Faur)
22. Japonsko (Tačizaki, Kobonoki, Nagai, Ozaki)
23. Litva (Kaukenas, Dombrovski, Strolia, Suslavičius)
24. Lotyšsko (Rastorgujevs, Lusa, Patrijuks, Bričis)
25. Korea (J. Kim, Lee, Y. Kim, Heo)
26. Velká Británie (Dixon, Laponder, Fountain, Gleave)
1. Německo (Lesser, Doll, Peiffer, Schempp)
2. Rusko (Volkov, Cvetkov, Babikov, Šipulin)
3. Norsko (Bjørndalen, Svendsen, T. Bø, J. Bø)
4. Ukrajina (Pryma, Semenov, Semakov, Pidručnyj)
5. Francie (Beatrix, Fillon Maillet, Desthieux, M. Fourcade)
6. Rakousko (Mesotitsch, Eberhard, Eder, Landetinger)
7. Česko (Krupčík, Moravec, Šlesingr, Krčmář)
8. Itálie (Hofer, Windisch, Montello, Bormolini)
9. Bulharsko (Anev, Sinapov, Kletčerov, Iliev)
10. Švýcarsko (Finello, Weger, Dolder, Wiestner)
11. Kanada (C. Gow, S. Gow, Davies, Green)
12. Kazachstán (Savickij, Podkorytov, Braun, Pantov)
13. Slovinsko (Dovžan, Bauer, Tršan, Oblak)
14. Slovensko (Kazár, Otčenáš, Hasilla, Šíma)
15. Estonsko (Zakhna, Koiv, Lessing, Ermits)
16. Švédsko (Stenersen, Nelin, Samuelsson, Lindström)
17. Bělorusko (Čepelin, Varabej, Abašev, Bocharnikov)
18. USA (Bailey, Nordgren, Burke, Doherty)
19. Finsko (Loukkaanhuhta, Gronman, Hiidensalo, Seppälä)
20. Polsko (Sczurek, Guzik, Nedza-Kubiniec, Penar)
21. Rumunsko (Buta, Pop, Puchianu, Faur)
22. Japonsko (Tačizaki, Kobonoki, Nagai, Ozaki)
23. Litva (Kaukenas, Dombrovski, Strolia, Suslavičius)
24. Lotyšsko (Rastorgujevs, Lusa, Patrijuks, Bričis)
25. Korea (J. Kim, Lee, Y. Kim, Heo)
26. Velká Británie (Dixon, Laponder, Fountain, Gleave)
1. Lotyšsko
2. Německo +6,3
3. Norsko +6,7
4. Rakousko +8,2
5. Bělorusko +9,7
16. Česko +16,9
19. Slovensko +22,4
1. Ukrajina
2. Německo +0,7
3. Bulharsko +2,3
4. USA +2,7
5. Francie +3,2
13. slovensko +21,7
23. Česko +56,6
1. Francie
2. Itálie +4,4
3. Ukrajina +4,4
4. Rusko +5,9
5. USA +9,5
12. Slovensko +1:12,8
17. Česko +1:43,5
1. Rusko 1:14:15,0 (0+3)
2. Francie +5,8 (0+4)
3. Rakousko +20,1 (0+10)
4. Německo +29,6 (0+8)
5. Itálie +1:30,8 (0+5)
6. Ukrajina +1:41,3 (0+10)
7. USA 1:50,5 (0+8 )
8. Norsko +2:22,3 (1+8)
9. Bulharsko +2:50,3 (1+7)
10. Česko +3:10,0 (1+15)
11. Švédskoo +3:10,1 (1+11)
12. Slovensko +3:29,0 (0+9)
13. Kanada +3:35,5 (0+10)
14. Kazachstán +3:46,4 (1+12)
15. Japonsko +3:53,1 (0+12)