3 6 6
Dominika Cibulková
1
6 4 4
Sobota 04.02.2017, 14:39WTA Petrohrad - St. Petersburg Ladies Trophy (krytý tvrdý povrch) • Semifinále

Dve hodiny a 22 minút potrebovala kazašská tenistka Julia Putincevová na to, aby zdolala piatu hráčku rebríčka WTA a postúpila do finále. Dominika Cibulková sa tak s ruským Petrohradom lúči. My vám ďakujeme za pozornosť pri sledovaní tohto textového prenosu a želáme vám ešte príjemný zvyšok soboty. (17:02:17)

Koniec zápasu

6:4
    Dominika Cibulková sa do finále nedostane, pretože opäť trafila iba sieť. Víťazkou sa stáva Julia Putincevová.

40-15
    Dominika Cibulková napálila loptičku iba do siete. Julia Putincevová získava dva mečbaly!

30-15
    Dominika Cibulková prepálila hraciu plochu. Bodík získava jej súperka a Slovenka sa dostáva pod psychický tlak.

15-15
    Skóre desiateho gemu rozhodujúceho setu sa vyrovnáva, pretože Putincevová zahrala loptičku za ľavý roh súperkinej polovice.

15-0
    Cibulková útočila bekhendom od svojej základnej čiary, ale loptičku poslala iba do pásky na sieti.

5:4
    Dominika Cibulková zakončila tesne vedľa pravej postrannej čiary na súperkinej polovici a znamená to, že definitívne stratila šancu získať aj tento gem a teraz bude podávať na udržanie sa v zápase.

40-30
    Julia Putincevová podala tak tvrdo, že je z toho priamy bod!

30-30
    Je vyrovnané!

15-30
    Julia Putincevová zachraňovala ťažkú loptičku vo svojom ľavom rohu, no bola neúspešná. Umiestnila ju iba za kurt na opačnej strane.

15-15
    Cibulkovej sa rýchlo podarilo vyrovnať.

15-0
    Loptu získava v úvode deviateho gemu Putincevová.

4:4
    Putincevová bola na príjme vynikajúca. Na Cibulkovej polovicu poslala loptičku, ktorú Slovenka odvrátila už len do siete. Stav rozhodujúceho gemu sa vyrovnáva na 4:4.

40-30
    Dominika Cibulková nekompromisne zakončila do pravého rohu a získala tak gembal.

30-30
    Julia Putincevová dvakrát smečovala od siete. Cibulková si na obe loptičky siahla, ale tú druhú poslala napokon iba do autu.

15-30
    Cibulková ide pri vlastnom servise do vedenia, pretože jej súperka prestrelila hraciu plochu.

15-15
    Putincevová chcela prekvapiť kraťasom, ale loptičku za sieť nedostala. Skóre ôsmeho gemu rozhodujúceho setu sa vyrovnáva.