Poprad – Nové Zámky 2:3 (po pr.) | B. Bystrica – Lipt. Mikuláš 6:1 (kon.) | Žilina – Martin 1:2 (1:2 po s.n.)
Nitra – Zvolen 4:3 (kon.)
HK Poprad
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
Piatok 27.01.2017, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 41. kolo
    64:59 SAARINEN - 2:3

64:59
    HC Nové Zámky dali gól!
    Nové Zámky spečatili svoju výhru v poslednej sekunde stretnutia! OSSI SAARINEN sa dostal do samostatného úniku a blafákom na bekhend prekonal Šúreka v hodine dvanástej!
    Bez asistencie.
    41:16 JEŽEK - 2:2

41:16
    Poprad dal gól!
    Domáci na začiatku tretiny vyrovnávajú stav! Svitanovu delovku od modrej čiary šikovne spred bránkoviska tečoval ALEŠ JEŽEK a puk skončil v bráne!
    Asistencie: Patrik Svitana, Radoslav Suchý.
    24:51 DRTINA - 1:2

24:51
    Kamzíci sa z vyrovnania dlho netešili! Ich akciu potiahol po pravom krídle Paulovič, ktorý prihral medzi kruhy voľnému MAREKOVI DRTINOVI, ktorý len zamieril a švihom vymietil ľavý horný roh Šúrekovej bránky!
    Asistencie: Matej Paulovič, Ossi Saarinen.
    20:29 ZAGRAPAN - 1:1

20:29
    Nástup Popradčanov do druhej tretiny ako hrom! Henderson šikovne od mantinelu prihral krížom pred bránku, kde Zagrapan iba z prvej dorazil!
    Asistencie: Kevin Henderson, Lukáš Hvila.
    03:38 MCPARLAND - 0:1

03:38
    Nové Zámky idú do vedenia! Guliajevovi sa nepodarilo odpratať puk spred bránky. Cardwell ho teda poslal na hokejku NICKA MCPARLANDA, ktorý pohotovo dorazil pod hornú žrď!
    Asistencie: Kamil Brabenec, Jake Cardwell.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 21. Zagrapan (Henderson, Hvila), 42. Ježek (Svitana, Suchý) – 4. McParland (Cardwell, Brabenec), 25. Drtina (Paulovič, Saarinen), 65. Saarinen

HK Poprad: Šúrek (Pajpach) – Guliajev, Fabian (A), Suchý (A), Dinda, Pokovič, Ježek, Postnikov, Chaloupka – Henderson, Zagrapan, Hvila – Kroták (C), Troliga, Matúš Paločko – Bondra, Murček, Vorobjev – Svitana, Lichanec, Štrauch
    HC MIKRON Nové Zámky: Lundström (J. Chovan) – Sandgren, Čížek, Drtina, Cardwell, Mäkinen, M. Chovan (A), Pitule, Maier – McParland, Brabenec (A), Fábry – Saarinen, Kytnár (C), Paulovič – Lavrovs, Čaládi, Lelkeš – Dubec, Rehák, Tibenský

Rozhodca: Lauff, Jura – Riš, Bogdaň

Diváci: 1 278