Skalica – Trnava 3:0 (kon.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 5:4 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 7:2 (kon.)
Detva – Michalovce 1:4 (kon.)
HK DOXXbet Detva
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Streda 25.01.2017, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 47. kolo

Máme za sebou aj poslednú tretinu, kde sa v jej úvode podarilo hosťom streliť dva góly a po výsledku 4:1 si tak hostia odvážajú tri body. (20:09:46)

59:04
    Streka Sládka preletela popred bránu, ale cestu do siete si cez Trenčana nenašla.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

56:55
    Gašpar v dobrej pozícii prestrelil bránu.

56:26
    Říha na ľade a Cútt sa z hráčskej lavice radšej pobral do šatne.

55:57
    Patrik Fekiač posunul puk Hrušíkovi,ktorý trafil puk rovno do lapačky Trenčana.

54:26
    Lukáš Říha si v strednom pásme počkal na Cútta a dostáva za napadnutie dve minúty.

52:15
    Opäť vzájomné vylúčenie a opäť sedia na trestnej lavici Mačkovič a Cútt za vzájomné vylúčenie. Obaja dostali dve minúty za sekanie.

51:57
    Videlka sa pokúsil bekhendom zakončiť puk, ale neúspešne.

51:10
    Hostia vyhodili puk len na zakázané uvoľnenie.

49:14
    Prečíslenie domácich dva na jedna nedokázal Gašpar využiť.

47:02
    Chybu Gachulinec mohol potrestať Giľak, ale domáceho brankára sa mu nepodarilo prekonať.

44:54
    Domáci Adrián Mačkovič dostáva dve minúty za krosček a dve minúty za hrubosť. Hosťujúci Radovan Cútt dve minúty za nedovolené bránenie a dve minúty za hrubosť. Hrá sa 5 na 5.

44:54
    Máme tu menšiu šarvátku medzi domácim Mačkovičom a hosťujúcim Cúttom.

43:34
    Poliaček na druhej strane zakončuje puk len do žrde.

42:36
    Dukla Michalovce dala gól!

Naskakujúci ĽUBOŠ FAJČÁK z trestnej lavice sa zapojil do rýchleho brejku. Král ho vysunul a on prekonal Škorváneka.

42:27
    Hostia sú v plnom počte.

42:22
    Gašpar minul bránu a hostia môžu do rýchleho brejku.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 4. Gachulinec (Říha, Torok) – 8. Cútt (Banovský, Giľak), 24. Ščurko (Mráz, Šterbák), 41. Cútt (Giľak, Seluyanov), 43. Fajčák (Král)

HK DOXXbet Detva: Škorvánek (Cibuľa) – Sládok "C", F. Fekiač, Šimon, Gachulinec, Valjent, Mačkovič, Lunter – Škvaridlo, V. Fekiač, Gašpar – Torok, Srnka, Říha – Zorvan, P. Fekiač, Hrušík – Šedivý, Huňady, Poliaček – Videlka.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: A. Trenčan (Dzúr) – Hančák, Dolgoš, Šterbák "C", Kubát, Seluyanov, Polaček, Boboš, Slimák – Giľak, Cútt, Banovský – Mráz, Ščurko, Fajčák – Drotár, Král, Luchnikov – Kohutiar.

Rozhodca: Hatala – Korba, Homola