Boston – Detroit 4:3 (po pr.) | NJ Devils – LA Kings 1:3 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:2 (kon.)
Pittsburgh – St. Louis 0:3 (kon.) | Montreal – Calgary 5:1 (kon.) | Ottawa – Washington 3:0 (kon.)
Winnipeg – San Jose 3:4 (kon.) | Nashville – Buffalo 4:5 (po pr.) | Chicago – Tampa Bay 2:5 (kon.)

Calgary právě vstřelilo branku!
    Calgary také využívá přesilovou hru a připisuje si čestný zákrok. Matthew Tkachuck ze středu nahrál na volného SAMA BENNETTA, který vteřinu před koncem připravil Price o čisté konto! Asistence: Matthew Tkachuk,Dougie Hamilton.

59:10
    Plekanec znovu vypíchl puk Gaudreauovi a ujížděl sám po levém křídle na Johnsona. Hostující gólman si střelu českého útočníka pohlídal.

59:08
    Radulov (MTL) (2 minuty, hákování)

58:12
    Radulov mohl mít hattrick! Pacioretty předložil puk na druhou tyč na Radulova, který nedokázal usměrnit puk do odkryté branky!

57:20
    Byron se prohnal po levém mantinelu až před Johnsona, ale trefil pouze tyč!
    56:17 Alexandr RADULOV - 5:0

56:17
    Montreal právě vstřelil branku!
    Montreal využívá přesilovku a přidává 5. gól! Tomáš Plekanec v levém rohu postrčil puk k ALEXANDRU RADULOVOVI, který z rohu vyjel před branku a backhandovou střelou překonal Johnsona. Asistence: Tomáš Plekanec, Andrew Shaw.

55:30
    Radulov našel křižnou nahrávkou Beaulieua , který minul odkrytou branku!

54:25
    Kulak (CGY) (2 minuty, podražení.)

50:15
    Petry krásnou nahrávkou z vlastní třetiny našel rozjetého Shawa, který upaloval sám na branku. Johnson domácího útočníka skvěle vybruslil a vyrazil puk do rohu.
    48:08 Daniel CARR - 4:0

48:08
    Montreal zvyšuje vedení! Torey Mitchell nejdříve nahodil žabku DANIELU CARROVI do útočné třetiny. Ten ji zadovkou sklepl zpátky na Mitchella, který puk vrátil znovu Carrovi. Domácí útočník ranou z první přidal svou druhou branku sezóny.Asistence: Torey Mitchell.

46:20
    Na druhé straně předvedl další skvělý zákrok Price proti ujíždějícímu Tkachukovovi.

45:50
    Pacioretty našel skvělou nahrávkou u pravého mantinelu osamoceného Radulova. Johnson předvedl fantastický zákrok!

43:30
    Byron s Plekancem se dostali do přečíslení 2 na 1. Kulak si lehl do přihrávky a zmařil šanci domácích.

39:28
    Byron s Danaultem ujížděli 2 na 1. Tkachuk předvedl perfektní obranný zákrok hokejkou!

37:29
    Na ledě vznikla menší potyčka mezi Andrighettem a Engellandem. Oba si půjdou odpočinout na trestnou lavici.

33:25
    Backlund se prohnal obranou Montrealu, ale na Price si backhandovým blafákem nepřišel.

31:55
    De La Rose (2 minuty, sekání.)

30:42
    Petry (MTL) (2 minuty, vysoká hůl.)

30:28
    Obrovskou šanci ke skórování měl Backlund, jeho střelu ale přizvedl Jemelin mimo volnou klec Price.
    29:02 Alexandr RADULOV - 3:0

29:02
    Montreal odskakuje na rozdíl 3 brankek! Shea Weber rozehrál na levý mantinel na Nathan Beaulieua, který přesným kolmým pasem našel na pravém mantinelu osamoceného ALEXANDRA RADULOVA. Ruský útočník uklidil puk pod "víko". Asistence: Nathat Beaulieu, Shea Weber.

27:53
    Stajan (CGY) (2 minuty, hákování.)

27:20
    Danault dostal obloučkem nahrávku od Jemelina a jel sám na Johnsona! Z tohoto duelu vyšel hostující gólman jako vítěz, když si počkal na Danaultovo zakončení.
    24:53 Tomáš PLEKANEC - 2:0

24:53
    Montreal zvyšuje náskok ve vlastním oslabení! TOMÁŠ PLEKANEC vystihl špatnou nahrávku Gaudreaua a s Byronem ujížděli 2 na 1. Český útočník se rozhodl vyřešit sám a střelou mezi betony zvyšuje vedení Habs! Bez asistence.

24:39
    Jemelin (MTL) (2 minuty, držení.)

22:40
    Tlak Calgary je obrovský! Frolík dostal nabito a ze středu hřiště promarnil obrovskou šanci!

21:35
    Střela Brodieho od levého mantinelu mířila nad rameno Price, ten puk se štěstím vytěsnil.

20:42
    Danault (MTL) (2 minuty, nedovolené bránění.)
    19:17 Andrew SHAW - 1:0

19:17
    Domácí se ujímají vedení! Sven Andrighetto se prohnal po levém mantinelu do útočné třetiny, objel branku a nahrál puk ANDREW SHAWOVI, který střelou zápěstím překonal Johnsona! Hostující gólman toho moc neviděl. Asistence: Sven Andrighetto, Jeff Petry.

18:46
    Radulov ze středu našel skvěle postaveného Beaulieho, který pálil na druhou tyč, Johnson předvedl skvělý zákrok!

13:55
    Montreal se usadil ve třetině Calgary, Petryho střela prolétla těsně kolem pravé tyčky Johnsona.

10:10
    Pacioretty střílel backhandem ze středu, jeho střelu Johnson vykopl betonem.

08:55
    Weber minule z dobré pozice od levého mantinelu, jeho střela byla tak prudká, že vyhání domácí tým z útočné třetiny.

07:40
    Uvidíme přesilovku domácích!
    Frolík (CGY) (2 minuty, vysoká hůl.)

01:20
    Beaulieu udělal chybu ve středním pásmu a Backlund s Frolíkem se řítili 2 na 1 na Price. Backlund zakončil celou akci sám, Price si na jeho zakončení počkat a drží domácí tým!

Veronika Loudová

Góly a asistencie: 20. A. Shaw (Andrighetto, Petry), 25. Plekanec, 30. Radulov (Beaulieu, S. Weber), 49. Carr (T. Mitchell), 57. Radulov (Plekanec, A. Shaw) – 60. S. Bennett (Tkachuk, D. Hamilton)

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Jemelin, S. Weber, Barberio, Petry, Beaulieu, Redmond – Pacioretty, Danault, Radulov – Byron, Plekanec, Lehkonen – Andrighetto, Flynn, A. Shaw – Carr, De La Rose, T. Mitchell.
    Calgary Flames: Ch. Johnson (Elliott) – Giordano, D. Hamilton, Brodie, D. Wideman, Kulak, Engelland – J. Gaudreau, Monahan, Chiasson – Tkachuk, Backlund, Frolík – Versteeg, S. Bennett, Brouwer – Bouma, Stajan, F. Hamilton.

Rozhodca: Rank, Charron – Murray, Gibbons

Diváci: 21 288