Boston – Detroit 4:3 (po pr.) | NJ Devils – LA Kings 1:3 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:2 (kon.)
Pittsburgh – St. Louis 0:3 (kon.) | Montreal – Calgary 5:1 (kon.) | Ottawa – Washington 3:0 (kon.)
Winnipeg – San Jose 3:4 (kon.) | Nashville – Buffalo 4:5 (po pr.) | Chicago – Tampa Bay 2:5 (kon.)
Dallas – Minnesota 2:3 (2:3 po s.n.)
New Jersey Devils
1:3 (0:3, 0:0, 1:0)
Los Angeles Kings
cz Streda 25.01.2017, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu nejprestižnější hokejové soutěže NHL mezi New Jersey Devils a Los Angeles Kings.

New Jersey Devils se momentálně nachází v tabulce Východní konference na dvanácté příčce s devětačtyřiceti body. Po osmačtyřiceti odehraných zápasech má na svém kontě 12 výher v normální hrací době, 8 výher po prodloužení či nájezdech, 9 proher po prodloužení či nájezdech a 19 proher v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím New Jersey odehrálo dvacet zápasů, ze kterých 7x vyhrálo v normální hrací době, 3x vyhrálo po prodloužení či nájezdech, 3x prohrálo po prodloužení či nájezdech a 7x prohrálo v normální hrací době.

Posledních 5 zápasů

Philadelphia Flyers – New Jersey Devils 1:4
    New Jersey Devils – Montreal Canadiens 1:3
    Minnesota Wild – New Jersey Devils 3:4
    Vancouver Canucks – New Jersey Devils 1:2 po prodloužení
    Calgary Flames – New Jersey Devils 1:2

Los Angeles Kings se momentálně nachází v tabulce Západní konference na desáté příčce s osmačtyřiceti body. Po sedmačtyřiceti odehraných zápasech má na svém kontě 12 výher v normální hrací době, 10 výher po prodloužení či nájezdech, 4 prohry po prodloužení či nájezdech a 21 proher v normální hrací době. Venku zatím Los Angeles odehrálo čtyřiadvacet zápasů, ze kterých 5x vyhrálo v normální hrací době, 3x vyhrálo po prodloužení či nájezdech, 3x prohrálo po prodloužení či nájezdech a 13x prohrálo v normální hrací době.

New Jersey Devils – Los Angeles Kings 1:0

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Severson, Quincey, Lovejoy, Merrill, Santini, Stollery – Palmieri, Zajac (A), Hall – Cammalleri (C), Henrique (A), Wood – Parenteau, Josefson, Zacha – Kalinin, Fiddler, Gazdic.

Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – Doughty (A), Muzzin, Martinez, McNabb, Gravel, Forbort – Gáborík, Kopitar (C), King – D. Brown, J. Carter (A), Pearson – Lewis, Dowd, Andreoff – Nolan, N. Shore, Clifford.

Rozhodčí: Sutherland, McCauley – MacPherson, Alphonso.

Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

00:01

00:05
    Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a s kotoučem se ihned ženou do útočného pásma.

00:20
    Wood se dostal ke střele z velkého úhlu. Budaje ale svou střelou příliš nevyděsil.

00:43
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kyle Quincey – 2 min., držení protihráče).

00:51
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a vedou tak 0:1! ANŽE KOPITAR se dostal ke kotouči v pravém kruhu, odkud vyslal na branku nechytatelnou střelu do levého horního růžku a Scheiderovi nedal sebemenší šanci zasáhnout. Asistence: Jeff Carter a Drew Doughty.
    00:51 Anže KOPITAR - 0:1

01:25
    Kopitar střelou od modré nedokázal překonat Schneidera.
    01:46 Tanner PEARSON - 0:2

01:46
    A rázem je to 0:2! TANNER PEARSON se dostal ke kotouči těsně před Schneiderem, kterého dokázal prostřelit střelou z otočky. Schneider nedokázal rychle zareagovat na tento střelecký pokus a dnes kapituluje již podruhé. Asistence: Jeff Carter a Devin Setoguchi.

02:36
    Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se něco vymyslet směrem dopředu.

03:10
    Gravel jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.

03:27
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Schneiderem.

03:53
    Lovejoy střelou od modré příliš nevyděsil Budaje, který kotouč pohodlně vyrazil do rohu kluziště.

04:15
    Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

04:42
    Zajac se dostal ke střele z pravého kruhu. Branku soupeře ale minul.

05:09
    Lewis příliš slabou střelou z levého kruhu nenadělal Schneiderovi větší potíže.

05:32
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Trevor Lewis – 2 min., podražení).

05:35
    Palmieri tvrdou střelou od modré trefil pouze dobře postaveného Budaje.

06:08
    Domácí se vůbec nemohou s kotoučem usadit na delší dobu v útočném pásmu.

06:42
    Domácí po nepřesné přihrávce přišli o kotouč a hosté tak dokázali vyhodit.

07:32

07:43
    Komerční přestávka.

08:12
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Trevor Lewis – 2 min., vražení na hrazení).

08:27
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Anže Kopitar – 2 min., hákování).

08:36
    Cammalleri střelou od modré branku soupeře netrefil.

09:02
    Další střela Cammalleriho od modré. Tentokrát branku trefil, ale Budaje překonat nedokázal.

09:18
    Henrique se dostal zcela osamocen ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus z první ale skončil těsně vedle pravé tyče Budajovy branky!

09:45
    Další střela Henriqueho z pravého kruhu. Tentokrát ale trefil jen tyč!

10:27

10:56

11:01
    Lovejoy vyslal na branku střelu od modré, která ale skončila jen v lapačce připraveného Budaje.

11:06
    Další pokus Lovejoye od modré dokázal Budaj vyrazit mimo tři tyče.

11:46
    Jeden z hostujících hráčů jen nahodil kotouč za branku soupeře, kde se ho ujal jeden z obránců.

12:35
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

12:52
    Pearson vyslal na branku střelu z levého kruhu. Schneidera ale překonat nedokázal.

13:23
    Josefson se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus ale zblokoval jeden z vracejících se obránců mimo tři tyče.

14:14
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Jon Merrill – 2 min., nedovolené bránění).

14:14

14:25
    Domácí dokázali vyhodit a hosté tak musejí začít úplně od znova.

14:45
    Hosté se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

15:05
    Domácí opět vyhazují a mohou tak jít pohodlně vystřídat.

15:43
    Gravel tvrdou střelou z levého kruhu trefil pouze jednoho z domácích hráčů.

16:15
    Hosté zvyšují už na 0:3! ALEC MARTINEZ vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho pokus vyrazil Schneider pouze před sebe, kde se nacházel Shore. Ten ale ještě překonat Schneidera nedokázal. To se povedlo až z dorážky právě MARTINEZOVI, který tak zvyšuje vedení svého týmu na tři branky! Asistence: Marián Gáborík a Nick Shore.
    16:15 Alec MARTINEZ - 0:3

17:55
    Hosté i nadále přehrávají svého soupeře a snaží se vsítit další branky.

18:33
    Josefson ztratil kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou hosté.

19:00
    Poslední minutka první třetiny.

19:17
    Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

20:00

První třetina je za námi. Hosté vstoupili do utkání velice aktivně a už po dvou minutách vedli 0:2! Nejdříve se z přesilové hry trefil Kopitar a následně Pearson, který se prosadil z předbrankového prostoru z otočky. Domácí poté trochu vyrovnali hru, ale ani z dvojnásobné přesilovky, kterou měli k dispozici nedokázali vstřelit branku. Do konce první třetiny se tak prosadili ještě jednou hosté. Martinez se dostal k dorážce těsně před Schneiderem, kterého dokázal celkem v pohodě prostřelit.

Střely na branku: 8 – 13

Další třetina začne přibližně v 2:08.

20:01

20:05
    Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a kotouč ihned nahazují do útočného pásma.

20:10
    Domácí po první třetině vystřídali brankáře! Místo Coryho Schneidera vstupuje do brankoviště jeho náhradník Keith Kinkaid.

20:40
    Hall se dostal ke kotouči zcela osamocen v levém kruhu. Místo střely, ale volil ještě přihrávku, kterou ale zastavil jeden z vracejících se hostujících hráčů.

21:13
    Henrique obkroužil s kotoučem branku soupeře a následně se ho snažil zasunout k levé tyči. Budaj se ale stačil včas přesunout a kotouč vyrazil mimo tři tyče.

21:51
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Budajem.

22:06
    Domácí vstoupili do druhé třetiny velice aktivně a momentálně svého soupeře přehrávají.

22:37
    Muzzin vyslal na branku střelu od modré, kterou ale Kinkaid dobře viděl a kotouč tak v pohodě chytil.

22:58
    Nolan střelou z pravého kruhu branku soupeře minul.

23:31
    Brown vybojoval kotouč v útočném pásmu. Následně vyslal na branku střelu z vrcholu pravého kruhu, kterou ale zablokoval jeden z obránců stojících těsně před Kinkaidem.

24:25
    Pearson jen odevzdal kotouč soupeři.

24:39
    Wood se dostal zcela osamocen ke střele těsně před Budajem. Střela mu ale vůbec nesedla a kotouč tak skončil mimo branku!

25:41
    Brown střelou od modré trefil pouze jednoho z protihráčů.

26:14
    Obrovská strkanice teď vznikla v brankovišti hostů, neboť po nebezpečné střele jednoho z domácích hráčů vypadl kotouč Budajovi v brankovišti. Domácí sice poté vstřelili branku, ale to až poté, co jeden z hostujících hráčů odtlačil branku z jejího postavení! Stav utkání se tak nemění.

26:14

26:14
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jordan Nolan – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

26:27
    Hosté dokázali vyhodit a domácí tak musejí začít od znova.

27:06
    Josefson střelou od modré trefil pouze jednoho z hostujících hráčů.

27:43
    Parenteau napřáhl ke střele od modré. Jeho tvrdý pokus ale zablokoval jeden z protihráčů.

28:15

28:38
    Henrique ztratil kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou hosté.

29:33

29:54
    Setoguchi zůstává ležet na ledě po jednom ze soubojů v útočném pásmu a musí tak být ošetřen.

29:54
    Setoguchi míří rovnou do kabiny a vypadá to, že do dnešního zápasu už nezasáhne.

29:54
    Tak to nebylo po souboji, ale poté, co dostal kotoučem do ucha.

30:47
    Clifford ztratil kotouč za brankou soupeře a dopředu tak mohou domácí.

31:14
    McNabb napřáhl ke střele od modré. Jeho pokus ale Kinkaid dobře viděl a kotouč tak pohodlně vyrazil do rohu kluziště.

31:45
    Nolan jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.

32:18
    Gáborík se dostal ke kotouči těsně před Kinkaidem, kterého ale svou následnou střelou překonat nedokázal! Kinkaid teď podržel svůj tým!

32:40

32:54
    Carter se dostal ke střele z pravého kruhu. Střela mu ale příliš nesedla a Kinkaid si tak na jeho pokusu smlsl a kotouč chytil do své lapačky.

33:08
    Doughty střelou od modré příliš nevyděsil Kinkaida.

33:38
    Hra vysokou holí. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

33:52
    Hall vyslal na branku střelu z mezikruží, kterou ale srazil jeden z obránců do ochranné sítě.

34:10
    Stollery střelou od modré branku soupeře netrefil.

34:22

34:49
    Wood se s kotoučem pěkně prokličkoval až do útočného pásma, kde ale o něj vzápětí přišel.

35:28
    Carter přišel o kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou opět domácí.

36:10
    Zakázané uvolnění hostů. Hra se tak přesune před Budaje.

36:54
    Muzzin napřáhl ke střele od modré. Jeho pokus vyrazil Kinkaid jen na hokejku Nolana, který ale svou následnou dorážkou branku soupeře minul!

37:50
    Martinez se skvěle s kotoučem obtočil kolem pravé tyče Kinkaidovy branky. Kinkaid se ale stačil včas přesunout a kotouč tak v pohodě chytil.

38:12
    Pearson tak dlouho držel kotouč v útočném pásmu, až o něj přišel.

39:00
    Poslední minutka druhé třetiny.

39:05
    Cammalleri vyslal na branku slabou střelu z mezikruží. Jeho pokus ale prošel mezi Kinkaidovými betony, avšak nedoklouzal až za brankovou čáru!

40:00

Druhá třetina je za námi. Ve druhé třetině jsme se nedočkali žádné branky a New Jersey tak stále prohrává 0:3! Domácí byli ve druhé periodě mírně lepším týmem, ale snížit se jim nepodařilo. Uvidíme tedy, zda se jim to povede ve třetí části.

Střely na branku: 16 – 19

Další třetina začne přibližně v 3:04.

40:01

40:05
    Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny a s kotoučem se ihned ženou do útočného pásma.

40:36
    Domácí ztratili kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou hosté.

41:18
    Pearson střelou z vrcholu pravého kruhu vyděsil Kinkaida, který ale nakonec kotouč dokázal zkrotit.

42:16
    Doughty střelou od modré trefil pouze jednoho z obránců.

43:10
    Andreoff jen zavezl kotouč do útočného pásma, kde však o něj vzápětí přišel.

43:52
    Kopitar se dostal k odraženému kotouči těsně před Kinkaidem, kterého sice překonat dokázal. Kotouč ale pouze proletěl brankoviště a skončil v rohu kluziště.

44:31
    Hall se s kotoučem obtočil kolem levé tyče Budajovy branky, a ten se jen tak tak stačil ke své levé tyči přesunout!

45:07
    Parenteau slabou střelou z mezikruží nenadělal Budajovi větší potíže.

45:36
    Zacha vyslal na branku střelu z vrcholu levého kruhu. Jeho pokus se ale odrazil od bruslí jednoho z obránců mimo tři tyče.

46:20
    Hra se momentálně pohybuje převážně v pásmu hostů.

47:19
    Devils právě vstřelili branku!
    Domácí snižují na rozdíl dvou branek! KYLE QUINCEY vyslal na branku střelu od modré, která se odrazila od bruslí jednoho z hostujících hráčů přímo mezi betony Budaje. Asistence: Michael Cammalleri a Miles Wood.
    47:19 Kyle QUINCEY - 1:3

48:05
    A mohlo to být už 2:3! Josefson se totiž dostal k odraženému kotouči těsně před Budajem. Ten však proti jeho následní dorážce předvedl fantastický zákrok a podržel tak svůj tým!

48:05

48:31

49:20
    Lewis jen nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z obránců.

49:46
    Fiddler střelou z pravého kruhu příliš nevyděsil Budaje.

50:07

50:07

50:19
    Stollery pouze nahodil kotouč do útočného pásma, kde se ho ujal jeden z hostujících hráčů.

50:48
    Přihrávka rukou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

51:11
    Kopitar tak dlouho držel kotouč v útočném pásmu, až o něj přišel.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:09

52:38
    Shore se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus mířený k pravé tyči orazítkoval jen tyč soupeřovy svatyně!

53:30
    Quincey střelou od modré našel pouze lapačku připraveného Budaje.

53:40
    Brown jen zavezl kotouč do útočného pásma, kde o něj vzápětí přišel.

54:40
    Santini nahozením do útočného pásma nic nevymyslel a hrát tak mohou hosté.

55:20
    Domácí jsou momentálně aktivnějším týmem směrem dopředu, ale vytvořit si nějakou větší šanci se jim zatím nepodařilo.

55:43

56:33
    Hosté momentálně jen vyhazují kotouče z vlastní třetiny a u kotouče jsou tak převážně domácí.

57:16
    Pearson zavezl kotouč do útočného pásma, kde o něj ale vzápětí přišel.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny!

58:05
    Domácí to zkoušejí v šesti!

58:18
    Domácí se ale nemohou usadit s kotoučem v útočném pásmu.

58:55

59:13
    Andreoff zkusil trefit odkrytou klec přes celé kluziště. Kotouč ale poslal daleko vedle odkryté klece.

Dnešní utkání je za námi. Hosté po vydařeném vstupu do utkání nakonec udrželi své tříbrankové vedení a zápas tak skončil 1:3. Domácím se podařilo na začátku třetí třetiny snížit, ale to byla jediná branka, kterou v dnešním utkání dokázali vstřelit, a tak dnešní utkání nakonec prohráli. Za domácí se dnes trefil pouze Quincey. Za hosty se dnes prosadili Kopitar, Pearson a Martinez.

3. Anže Kopitar (LAK) 1 + 0

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek dne a někdy příště opět na shledanou. (03:45:41)

Martin Penker

Góly a asistencie: 48. Quincey (Cammalleri, Wood) – 1. Kopitar (J. Carter, Doughty), 2. Pearson (J. Carter, Setoguchi), 17. Martinez (Gáborík, N. Shore)

Los Angeles Kings: Budaj (Zatkoff) – Doughty (A), Muzzin, Martinez, McNabb, Gravel, Forbort – Gáborík, Kopitar (C), King – D. Brown, J. Carter (A), Pearson – Lewis, Setoguchi, Andreoff – Nolan, N. Shore, Clifford.

Rozhodca: Sutherland, McCauley – MacPherson, Alphonso