Benátky n/J – Most 3:2 (kon.) | Motor ČB – Kadaň 2:0 (kon.) | Litoměřice – Slavia 2:1 (2:1 po s.n.)
Kladno – Jihlava 5:2 (kon.) | Havířov – Třebíč 2:5 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 4:2 (kon.)
Přerov – Ústí n/L 2:3 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
4:2 (3:1, 0:0, 1:1)
HC Frýdek-Místek
cz Pondelok 23.01.2017, 18:00 • Zimní stadion Prostějov • Chance Liga (CZ) • 44. kolo

55:02
    A pozor! Hosté mají dobrou šanci na vyrovnání! Frýdek-Místek si zahraje přesilovou hru. Jan Rudovský dostává dvě minuty za vysokou hůl!

24:58
    Marian Adámek zatáhl za záchranou brzdu a posílá hostující celek do tří. Adámek si odsedí dvě minuty za podražení.

24:31
    Také Prostějov si zahraje přesilovou hru! Jáchym dostává dvě minuty za sekání.

20:55
    Frýdek-Místek si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Rudovský.

14:19
    Také Frýdek-Místek si zahraje svou první přesilovou hru. Dvě minuty za sekání dostává Daniel Kolář.

12:28
    Prostějov si zahraje první přesilovou hru! Dvě minuty za hákování dostává Miha Štebih.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 4. Žálčík (D. Kolář, Matuš), 14. Šlahař (Luňák, Žálčík), 19. Švec (V. Zadražil, Venkrbec), 60. A. Holík – 18. Adámek (Pechanec, Chmielewski), 46. Jašek (Štebih, Rufer)

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Kantor) – Protivný, D. Kolář, Grebeňuk, V. Zadražil, T. Kvapil, A. Holík (A) – Martin Novák, Rudovský, L. Krejčík – Luňák, Venkrbec (C), Švec – Matuš, Šlahař, Žálčík – Augustin, Hozák, Indra – Zabloudil.
    HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Šimboch) – Kania (A), Adámek, Štebih, D. Stránský, M. Jáchym, Bartko, Zahradníček – Jaroš, Chmielewski, Pechanec – Marek Růžička, M. Kovařčík, Jašek – O. Kovařčík, Rufer, Hladonik – Cienciala (A), Půhoný, Klimša (C) – Franek.

Rozhodca: Mikula – Adamec, Ganger