Preteky s hromadným štartom ž, 12,5 km, Anterselva | Vítěz: N. Horchlerová (GER) (kon.) | | | Štafeta mužov 4x7,5 km, Anterselva | Vítěz: Německo (kon.) |
Zjazd žien, Ga-Pa | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) | | | Zjazd mužov, Kitzbühel | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Preteky tímov, HS134, Zakopané | Vítěz: Německo (kon.) |
Ženy 10 km voľne, Ulricehamn | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km voľne, Ulricehamn | Vítěz: A. Harvey (CAN) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Beh 10 km, Chaux-Neuve | Vítěz: J. Rydzek (GER) (kon.) |
koniec udalosti
SP - skoky HS118, Chaux-Neuve
Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
Patrik Sandev
Startovní listina:
1. Tom Balland (FRA)
2. Lilian Vaxelaire (FRA)
3. Nicolas Didier (FRA)
4. Pawel Slowiok (POL)
5. Ben Berend (USA)
6. Vjačeslav Barkov (RUS)
7. Raffaele Buzzi (ITA)
8. Jan Schmid (NOR)
9. Vid Vrhovnik (SLO)
10. Go Jamamoto (JPN)
11. Laurent Muhlethaler (FRA)
12. Aguri Šimizu (JPN)
13. Harald Lemmerer (AUT)
14. Taihei Kato (JPN)
15. Adam Cieslar (POL)
16. Hannu Manninen (FIN)
17. Taylor Fletcher (USA)
18. Tomáš Portyk (CZE)
19. Takehiro Watanabe (JPN)
20. Jakob Lange (GER)
21. Paul Gerstgraser (AUT)
22. Jošito Watabe (JPN)
23. Miroslav Dvořák (CZE)
24. Leevi Mutru (FIN)
25. Jarl Magnus Riiber (NOR)
26. Terence Weber (GER)
27. Antoine Gerard (FRA)
28. Tim Hug (SUI)
29. Magnus Hovdal Moan (NOR)
30. Manuel Faisst (GER)
31. Hideaki Nagai (JPN)
32. Bryan Fletcher (USA)
33. Bernhard Gruber (AUT)
34. Franz-Josef Rehrl (AUT)
35. Magnus Krog (NOR)
36. Philipp Orter (AUT)
37. Samuel Costa (ITA)
38. Francois Braud (FRA)
39. David Pommer (AUT)
40. Ilkka Herola (FIN)
41. Vincenz Geiger (GER)
42. Espen Andersen (NOR)
43. Eero Hirvonen (FIN)
44. Mario Seidl (AUT)
45. Jörgen Graabak (NOR)
46. Akito Watabe (JPN)
47. Björn Kircheisen (GER)
48. Fabian Riessle (GER)
49. Johannes Rydzek (GER)
50. Eric Frenzel (GER)
1. Tom Balland (FRA)
2. Lilian Vaxelaire (FRA)
3. Nicolas Didier (FRA)
4. Pawel Slowiok (POL)
5. Ben Berend (USA)
6. Vjačeslav Barkov (RUS)
7. Raffaele Buzzi (ITA)
8. Jan Schmid (NOR)
9. Vid Vrhovnik (SLO)
10. Go Jamamoto (JPN)
11. Laurent Muhlethaler (FRA)
12. Aguri Šimizu (JPN)
13. Harald Lemmerer (AUT)
14. Taihei Kato (JPN)
15. Adam Cieslar (POL)
16. Hannu Manninen (FIN)
17. Taylor Fletcher (USA)
18. Tomáš Portyk (CZE)
19. Takehiro Watanabe (JPN)
20. Jakob Lange (GER)
21. Paul Gerstgraser (AUT)
22. Jošito Watabe (JPN)
23. Miroslav Dvořák (CZE)
24. Leevi Mutru (FIN)
25. Jarl Magnus Riiber (NOR)
26. Terence Weber (GER)
27. Antoine Gerard (FRA)
28. Tim Hug (SUI)
29. Magnus Hovdal Moan (NOR)
30. Manuel Faisst (GER)
31. Hideaki Nagai (JPN)
32. Bryan Fletcher (USA)
33. Bernhard Gruber (AUT)
34. Franz-Josef Rehrl (AUT)
35. Magnus Krog (NOR)
36. Philipp Orter (AUT)
37. Samuel Costa (ITA)
38. Francois Braud (FRA)
39. David Pommer (AUT)
40. Ilkka Herola (FIN)
41. Vincenz Geiger (GER)
42. Espen Andersen (NOR)
43. Eero Hirvonen (FIN)
44. Mario Seidl (AUT)
45. Jörgen Graabak (NOR)
46. Akito Watabe (JPN)
47. Björn Kircheisen (GER)
48. Fabian Riessle (GER)
49. Johannes Rydzek (GER)
50. Eric Frenzel (GER)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) – 139,0 bodů (0:00)
2. Ben Berend (USA) – 127,5 bodů (+0:46)
3. Eric Frenzel (GER) – 125,8 bodů (+0:53)
4. Franz-Josef Rehrl (AUT) – 124,6 bodů (+0:58)
5. Bernhard Gruber (AUT) – 123,8 bodů (+1:01)
6. Fabian Riessle (GER) – 123,7 bodů (+1:01)
7. Akito Watabe (JPN) – 123,4 bodů (+1:02)
8. Samuel Costa (ITA) – 122,0 bodů (+1:08)
9. Terence Weber (GER) – 121,9 bodů (+1:08)
9. Jan Schmid (NOR) – 121,9 bodů (+1:08)
11. Björn Kircheisen (GER) – 121,8 bodů (+1:09)
12. Johannes Rydzek (GER) – 120,3 bodů (+1:15)
13. Mario Seidl (AUT) – 120,2 bodů (+1:15)
14. Jörgen Graabak (NOR) – 118,6 bodů (+1:22)
15. Taihei Kato (JPN) – 116,2 bodů (+1:31)
...
18. Tomáš Portyk (CZE) – 114,9 bodů (+1:36)
33. Miroslav Dvořák (CZE) – 105,9 bodů (+2:12)