Preteky s hromadným štartom ž, 12,5 km, Anterselva | Vítěz: N. Horchlerová (GER) (kon.) | | | Štafeta mužov 4x7,5 km, Anterselva | Vítěz: Německo (kon.) |
Zjazd žien, Ga-Pa | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) | | | Zjazd mužov, Kitzbühel | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Preteky tímov, HS134, Zakopané | Vítěz: Německo (kon.) |
Ženy 10 km voľne, Ulricehamn | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km voľne, Ulricehamn | Vítěz: A. Harvey (CAN) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Beh 10 km, Chaux-Neuve | Vítěz: J. Rydzek (GER) (kon.) |
koniec udalosti
SP - muži 15 km voľne, Ulricehamn
Vítěz: A. Harvey (CAN)
Viktor Sandev
Startovní listina:
1. Johan Häggström (SWE)
2. Mickaël Philipot (FRA)
3. Karl-Johan Westberg (SWE)
4. Sebastiano Pellegrin (ITA)
5. Jean Tiberghien (FRA)
6. Lucas Bögl (GER)
7. Sami Jauhojärvi (FIN)
8. Erik Bjornsen (USA)
9. Gustav Eriksson (SWE)
10. Simon Andersson (SWE)
11. Pjotr Sedov (RUS)
12. Thomas Bing (GER)
13. Florian Notz (GER)
14. Robin Norum (SWE)
15. Devon Kershaw (CAN)
16. Mattis Stenshagen (NOR)
17. Dietmar Nöckler (ITA)
18. Anton Lindblad (SWE)
19. Jason Rüesch (SUI)
20. Noah Hoffman (USA)
21. Keišin Jošida (JPN)
22. Martin Johansson (SWE)
23. Anders Svanebo (SWE)
24. Jonas Baumann (SUI)
25. Simen Andreas Sveen (NOR)
26. Daniel Stock (NOR)
27. Calle Halfvarsson (SWE)
28. Giandomenico Salvadori (ITA)
29. Clement Parisse (FRA)
30. Martin Jakš (CZE)
31. Lari Lehtonen (FIN)
32. Andrej Melničenko (RUS)
33. Curdin Perl (SUI)
34. Sergej Turyšev (RUS)
35. Dmitrij Jarapov (RUS)
36. Daniel Richardsson (SWE)
37. Johan Olsson (SWE)
38. Anders Gløersen (NOR)
39. Alexej Poltoranin (KAZ)
40. Robin Duvillard (FRA)
41. Simeon Hamilton (USA)
42. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
43. Len Valjas (CAN)
44. Alex Harvey (CAN)
45. Antti Ojansivu (FIN)
46. Marcus Hellner (SWE)
47. Ville Nousiainen (FIN)
48. Dario Cologna (SUI)
49. Valentin Mättig (GER)
50. Simen Hegstad Krüger (NOR)
51. Gustav Nordström (SWE)
52. Maurice Manificat (FRA)
53. Jevgenij Veličko (KAZ)
54. Andrew Musgrave (GBR)
55. Knute Johnsgaard (CAN)
56. Iivo Niskanen (FIN)
57. Matthew Phillip Gelso (USA)
58. Toni Livers (SUI)
59. Aivar Rehemaa (EST)
60. Andrej Larkov (RUS)
61. Emil Jönsson (SWE)
62. Jean Marc Gaillard (FRA)
63. Karel Tammjärv (EST)
64. Finn Hågen Krogh (NOR)
65. Erwan Käser (SUI)
66. Alexander Bessměrtnych (RUS)
67. Tim Tscharnke (GER)
68. Francesco De Fabiani (ITA)
69. Kaiči Naruse (JPN)
70. Jens Burman (SWE)
71. Nikolaj Čebotko (KAZ)
72. Indulis Bikse (LAT)
73. Děnis Volotka (KAZ)
74. Callum Watson (AUS)
75. Martin Møller (DEN)
76. Lasse Hulgaard (DEN)
77. Leo Brynjar Kristinsson (ISL)
Výsledky závodu mužů na 15km:
1. Alex Harvey (CAN) 32:46,2
2. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +6,0
3. Marcus Hellner (SWE) +14,3
4. Dario Cologna (SUI) +14,7
5. Daniel Stock (NOR) +16,2
6. Andrew Musgrave (GBR) +18,7
7. Daniel Richardsson (SWE) +25,0
8. Finn Hågen Krogh (NOR) +32,2
9. Pjotr Sedov (RUS) +33,9
10. Keišin Jošida (JPN) +34,2
11. Anders Gløersen (NOR) +35,1
12. Toni Livers (SUI) +39,3
13. Martin Jakš (CZE) +40,8
14. Sergej Turyšev (RUS) +44,9
15. Jason Rüesch (SUI) +45,9
16. Curdin Perl (SUI) +47,6
17. Calle Halfvarsson (SWE) +48,6
18. Florian Notz (GER) +50,0
19. Iivo Niskanen (FIN) +52,4
20. Lari Lehtonen (FIN) +59,1
1. Johan Häggström (SWE)
2. Mickaël Philipot (FRA)
3. Karl-Johan Westberg (SWE)
4. Sebastiano Pellegrin (ITA)
5. Jean Tiberghien (FRA)
6. Lucas Bögl (GER)
7. Sami Jauhojärvi (FIN)
8. Erik Bjornsen (USA)
9. Gustav Eriksson (SWE)
10. Simon Andersson (SWE)
11. Pjotr Sedov (RUS)
12. Thomas Bing (GER)
13. Florian Notz (GER)
14. Robin Norum (SWE)
15. Devon Kershaw (CAN)
16. Mattis Stenshagen (NOR)
17. Dietmar Nöckler (ITA)
18. Anton Lindblad (SWE)
19. Jason Rüesch (SUI)
20. Noah Hoffman (USA)
21. Keišin Jošida (JPN)
22. Martin Johansson (SWE)
23. Anders Svanebo (SWE)
24. Jonas Baumann (SUI)
25. Simen Andreas Sveen (NOR)
26. Daniel Stock (NOR)
27. Calle Halfvarsson (SWE)
28. Giandomenico Salvadori (ITA)
29. Clement Parisse (FRA)
30. Martin Jakš (CZE)
31. Lari Lehtonen (FIN)
32. Andrej Melničenko (RUS)
33. Curdin Perl (SUI)
34. Sergej Turyšev (RUS)
35. Dmitrij Jarapov (RUS)
36. Daniel Richardsson (SWE)
37. Johan Olsson (SWE)
38. Anders Gløersen (NOR)
39. Alexej Poltoranin (KAZ)
40. Robin Duvillard (FRA)
41. Simeon Hamilton (USA)
42. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
43. Len Valjas (CAN)
44. Alex Harvey (CAN)
45. Antti Ojansivu (FIN)
46. Marcus Hellner (SWE)
47. Ville Nousiainen (FIN)
48. Dario Cologna (SUI)
49. Valentin Mättig (GER)
50. Simen Hegstad Krüger (NOR)
51. Gustav Nordström (SWE)
52. Maurice Manificat (FRA)
53. Jevgenij Veličko (KAZ)
54. Andrew Musgrave (GBR)
55. Knute Johnsgaard (CAN)
56. Iivo Niskanen (FIN)
57. Matthew Phillip Gelso (USA)
58. Toni Livers (SUI)
59. Aivar Rehemaa (EST)
60. Andrej Larkov (RUS)
61. Emil Jönsson (SWE)
62. Jean Marc Gaillard (FRA)
63. Karel Tammjärv (EST)
64. Finn Hågen Krogh (NOR)
65. Erwan Käser (SUI)
66. Alexander Bessměrtnych (RUS)
67. Tim Tscharnke (GER)
68. Francesco De Fabiani (ITA)
69. Kaiči Naruse (JPN)
70. Jens Burman (SWE)
71. Nikolaj Čebotko (KAZ)
72. Indulis Bikse (LAT)
73. Děnis Volotka (KAZ)
74. Callum Watson (AUS)
75. Martin Møller (DEN)
76. Lasse Hulgaard (DEN)
77. Leo Brynjar Kristinsson (ISL)
Výsledky závodu mužů na 15km:
1. Alex Harvey (CAN) 32:46,2
2. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +6,0
3. Marcus Hellner (SWE) +14,3
4. Dario Cologna (SUI) +14,7
5. Daniel Stock (NOR) +16,2
6. Andrew Musgrave (GBR) +18,7
7. Daniel Richardsson (SWE) +25,0
8. Finn Hågen Krogh (NOR) +32,2
9. Pjotr Sedov (RUS) +33,9
10. Keišin Jošida (JPN) +34,2
11. Anders Gløersen (NOR) +35,1
12. Toni Livers (SUI) +39,3
13. Martin Jakš (CZE) +40,8
14. Sergej Turyšev (RUS) +44,9
15. Jason Rüesch (SUI) +45,9
16. Curdin Perl (SUI) +47,6
17. Calle Halfvarsson (SWE) +48,6
18. Florian Notz (GER) +50,0
19. Iivo Niskanen (FIN) +52,4
20. Lari Lehtonen (FIN) +59,1
1. Johan Häggström (SWE)
2. Mickaël Philipot (FRA)
3. Karl-Johan Westberg (SWE)
4. Sebastiano Pellegrin (ITA)
5. Jean Tiberghien (FRA)
6. Lucas Bögl (GER)
7. Sami Jauhojärvi (FIN)
8. Erik Bjornsen (USA)
9. Gustav Eriksson (SWE)
10. Simon Andersson (SWE)
11. Pjotr Sedov (RUS)
12. Thomas Bing (GER)
13. Florian Notz (GER)
14. Robin Norum (SWE)
15. Devon Kershaw (CAN)
16. Mattis Stenshagen (NOR)
17. Dietmar Nöckler (ITA)
18. Anton Lindblad (SWE)
19. Jason Rüesch (SUI)
20. Noah Hoffman (USA)
21. Keišin Jošida (JPN)
22. Martin Johansson (SWE)
23. Anders Svanebo (SWE)
24. Jonas Baumann (SUI)
25. Simen Andreas Sveen (NOR)
26. Daniel Stock (NOR)
27. Calle Halfvarsson (SWE)
28. Giandomenico Salvadori (ITA)
29. Clement Parisse (FRA)
30. Martin Jakš (CZE)
31. Lari Lehtonen (FIN)
32. Andrej Melničenko (RUS)
33. Curdin Perl (SUI)
34. Sergej Turyšev (RUS)
35. Dmitrij Jarapov (RUS)
36. Daniel Richardsson (SWE)
37. Johan Olsson (SWE)
38. Anders Gløersen (NOR)
39. Alexej Poltoranin (KAZ)
40. Robin Duvillard (FRA)
41. Simeon Hamilton (USA)
42. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
43. Len Valjas (CAN)
44. Alex Harvey (CAN)
45. Antti Ojansivu (FIN)
46. Marcus Hellner (SWE)
47. Ville Nousiainen (FIN)
48. Dario Cologna (SUI)
49. Valentin Mättig (GER)
50. Simen Hegstad Krüger (NOR)
51. Gustav Nordström (SWE)
52. Maurice Manificat (FRA)
53. Jevgenij Veličko (KAZ)
54. Andrew Musgrave (GBR)
55. Knute Johnsgaard (CAN)
56. Iivo Niskanen (FIN)
57. Matthew Phillip Gelso (USA)
58. Toni Livers (SUI)
59. Aivar Rehemaa (EST)
60. Andrej Larkov (RUS)
61. Emil Jönsson (SWE)
62. Jean Marc Gaillard (FRA)
63. Karel Tammjärv (EST)
64. Finn Hågen Krogh (NOR)
65. Erwan Käser (SUI)
66. Alexander Bessměrtnych (RUS)
67. Tim Tscharnke (GER)
68. Francesco De Fabiani (ITA)
69. Kaiči Naruse (JPN)
70. Jens Burman (SWE)
71. Nikolaj Čebotko (KAZ)
72. Indulis Bikse (LAT)
73. Děnis Volotka (KAZ)
74. Callum Watson (AUS)
75. Martin Møller (DEN)
76. Lasse Hulgaard (DEN)
77. Leo Brynjar Kristinsson (ISL)
1. Alex Harvey (CAN) 32:46,2
2. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +6,0
3. Marcus Hellner (SWE) +14,3
4. Dario Cologna (SUI) +14,7
5. Daniel Stock (NOR) +16,2
6. Andrew Musgrave (GBR) +18,7
7. Daniel Richardsson (SWE) +25,0
8. Finn Hågen Krogh (NOR) +32,2
9. Pjotr Sedov (RUS) +33,9
10. Keišin Jošida (JPN) +34,2
11. Anders Gløersen (NOR) +35,1
12. Toni Livers (SUI) +39,3
13. Martin Jakš (CZE) +40,8
14. Sergej Turyšev (RUS) +44,9
15. Jason Rüesch (SUI) +45,9
16. Curdin Perl (SUI) +47,6
17. Calle Halfvarsson (SWE) +48,6
18. Florian Notz (GER) +50,0
19. Iivo Niskanen (FIN) +52,4
20. Lari Lehtonen (FIN) +59,1