Preteky s hromadným štartom ž, 12,5 km, Anterselva | Vítěz: N. Horchlerová (GER) (kon.) | | | Štafeta mužov 4x7,5 km, Anterselva | Vítěz: Německo (kon.) |
Zjazd žien, Ga-Pa | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) | | | Zjazd mužov, Kitzbühel | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Preteky tímov, HS134, Zakopané | Vítěz: Německo (kon.) |
Ženy 10 km voľne, Ulricehamn | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km voľne, Ulricehamn | Vítěz: A. Harvey (CAN) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Beh 10 km, Chaux-Neuve | Vítěz: J. Rydzek (GER) (kon.) |
koniec udalosti
SP - preteky tímov, HS134, Zakopané
Vítěz: Německo
Jakub Janda
|
||
Roman Koudelka
|
||
Jan Matura
|
||
Viktor Polášek
|
||
Jakub Janda
|
Konečné pořadí závodu
1. Německo 1116,3
2. Polsko 1111,2
3. Slovinsko 1102,7
4. Rakousko 1092,5
5. Norsko 1066,1
6. Česko 1008,0
7. Rusko 984,2
8. Japonsko 954,8
Pořadí po 1. kole:
1. Slovinsko 554,2
2. Německo 553,6
3. Polsko 540,1
4. Rakousko 538,8
5. Norsko 528,6
6. Česko 488,5
7. Rusko 488,2
8. Japonsko 475,9
9. Finsko 447,9
10. USA 413,4
11. Kazachstán 342,8
Startovní listina
1-1. Nikolaj Karpenko (KAZ)
2-1. Michael Glasder (USA)
3-1. Janne Ahonen (FIN)
4-1. Ilmir Chazetdinov (RUS)
5-1. Viktor Polášek (CZE)
6-1. Rjoju Kobajaši (JPN)
7-1. Jurij Tepeš (SLO)
8-1. Johann André Forfang (NOR)
9-1. Markus Eisenbichler (GER)
10-1. Gregor Schlierenzauer (AUT)
11-1. Piotr Żyła (POL)
1-2. Sabiržan Muminov (KAZ)
2-2. Casey Larson (USA)
3-2. Antti Aalto (FIN)
4-2. Roman Trofimov (RUS)
5-2. Jan Matura (CZE)
6-2. Taku Takeuči (JPN)
7-2. Peter Prevc (SLO)
8-2. Tom Hilde (NOR)
9-2. Stephan Leyhe (GER)
10-2. Andreas Kofler (AUT)
11-2. Maciej Kot (POL)
1-3. Sergej Tkačenko (KAZ)
2-3. William Rhoads (USA)
3-3. Ville Larinto (FIN)
4-3. Děnis Kornilov (RUS)
5-3. Roman Koudelka (CZE)
6-3. Daiki Ito (JPN)
7-3. Jernej Damjan (SLO)
8-3. Anders Fannemel (NOR)
9-3. Andreas Wellinger (GER)
10-3. Manuel Fettner (AUT)
11-3. Dawid Kubacki (POL)
1-4. Marat Žaparov (KAZ)
2-4. Kevin Bickner (USA)
3-4. Jarkko Määttä (FIN)
4-4. Jevgenij Klimov (RUS)
5-4. Jakub Janda (CZE)
6-4. Noriaki Kasai (JPN)
7-4. Domen Prevc (SLO)
8-4. Daniel-André Tande (NOR)
9-4. Richard Freitag (GER)
10-4. Michael Hayböck (AUT)
11-4. Kamil Stoch (POL)
1. Německo 1116,3
2. Polsko 1111,2
3. Slovinsko 1102,7
4. Rakousko 1092,5
5. Norsko 1066,1
6. Česko 1008,0
7. Rusko 984,2
8. Japonsko 954,8
Pořadí po 1. kole:
1. Slovinsko 554,2
2. Německo 553,6
3. Polsko 540,1
4. Rakousko 538,8
5. Norsko 528,6
6. Česko 488,5
7. Rusko 488,2
8. Japonsko 475,9
9. Finsko 447,9
10. USA 413,4
11. Kazachstán 342,8
Startovní listina
1-1. Nikolaj Karpenko (KAZ)
2-1. Michael Glasder (USA)
3-1. Janne Ahonen (FIN)
4-1. Ilmir Chazetdinov (RUS)
5-1. Viktor Polášek (CZE)
6-1. Rjoju Kobajaši (JPN)
7-1. Jurij Tepeš (SLO)
8-1. Johann André Forfang (NOR)
9-1. Markus Eisenbichler (GER)
10-1. Gregor Schlierenzauer (AUT)
11-1. Piotr Żyła (POL)
1-2. Sabiržan Muminov (KAZ)
2-2. Casey Larson (USA)
3-2. Antti Aalto (FIN)
4-2. Roman Trofimov (RUS)
5-2. Jan Matura (CZE)
6-2. Taku Takeuči (JPN)
7-2. Peter Prevc (SLO)
8-2. Tom Hilde (NOR)
9-2. Stephan Leyhe (GER)
10-2. Andreas Kofler (AUT)
11-2. Maciej Kot (POL)
1-3. Sergej Tkačenko (KAZ)
2-3. William Rhoads (USA)
3-3. Ville Larinto (FIN)
4-3. Děnis Kornilov (RUS)
5-3. Roman Koudelka (CZE)
6-3. Daiki Ito (JPN)
7-3. Jernej Damjan (SLO)
8-3. Anders Fannemel (NOR)
9-3. Andreas Wellinger (GER)
10-3. Manuel Fettner (AUT)
11-3. Dawid Kubacki (POL)
1-4. Marat Žaparov (KAZ)
2-4. Kevin Bickner (USA)
3-4. Jarkko Määttä (FIN)
4-4. Jevgenij Klimov (RUS)
5-4. Jakub Janda (CZE)
6-4. Noriaki Kasai (JPN)
7-4. Domen Prevc (SLO)
8-4. Daniel-André Tande (NOR)
9-4. Richard Freitag (GER)
10-4. Michael Hayböck (AUT)
11-4. Kamil Stoch (POL)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka