Saudská Arábia – Čile 26:25 (kon.) | Bahrajn – Argentína 17:26 (kon.) | Nemecko – Chorvátsko 28:21 (kon.)
Švédsko – Egypt 33:26 (kon.) | Bielorusko – Maďarsko 27:25 (kon.) | Katar – Dánsko 29:32 (kon.)
Saudská Arábia
26:25 (13:13)
Čile
cz Piatok 20.01.2017, 14:00 • Kindarena, Rouen • Majstrovstvá sveta mužov • Skupina C

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný zbytek dne. (15:46:33)

Saúdská Arábie – Chile 26:25 (13:13)
    Nejvíce branek: Al-Abbas 9/4, Al-Salem 5, Al-Abdulali 4 – Salinas Muñoz 9/1, Barrientos 4, Feuchtmann 4. Rozhodčí: Ivan Pavičević, Miloš Raznatović (Černá Hora). Sedmimetrové hody: 5/4 – 3/1. Vyloučení: 8:3.

Je dobojováno! Chile mezi 48. a 56. minutou ani jednou neskórovalo a připravilo se o šanci posunout se v tabulce před Bělorusko. Jihoameričané se v závěru zápasu ještě vyburcovali, jenže Erwin Feuchtmann poslední šanci na vyrovnání ze sedmimetrového hodu neproměnil. Saúdové naopak předvedli solidní výkon a nakonec se jim nevymstilo ani šestnáct trestných minut.

Konec zápasu. (26:25)

60
    Technická chyba Saúdské Arábie přišla pro jejich soupeře příliš pozdě, Chile za vteřinu už nemělo šanci vyrovnat. (26:25)

60
    Saúdové kontrolují balón a postupnou kombinací šetří cenné vteřinky. (26:25)

60
    Ještě jeden oddechový čas pro Saúdskou Arábii. (26:25)

60
    Erwin Feuchtmann v posledních minutách táhl svůj tým kterému teď ale vůbec nepomohl, protože nedal nabídnutou sedmičku! (26:25)
    59
    Mahdi Al-Salem z rychlého útoku ale vrací Saúdům nejtěsnější možný náskok! (26:25)
    59
    Erwin Feuchtmann srovnává na 25:25! Chilané opět jsou na postupové pozici! (25:25)
    58
    Gól vstřelil tým Chile (Rodrigo Salinas Muñoz). (25:24)
    58
    Gól vstřelil tým Saúdská Arábie (Abdullah Al-Abbas). (25:23)

58
    Vyloučení v týmu Saúdská Arábie (Abdullah Al-Hammad). (24:23)
    58
    Erwin Feuchtmann opět dramatizuje koncovku zápasu! Nezaujatí fanoušci se nyní rozhodně nenudí. (24:23)
    58
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Saúdská Arábie (Abdullah Al-Abbas).
    (24:22)

57
    Sedmimetrový hod pro Saúdskou Arábii! Zákrokem proti pravidlům se prezentoval Erwin Feuchtmann. (23:22)
    56
    Barrientos zneškodni střelu Al-Abdulaliho a ihned rozehrál na Donosa, který neměl problém trefit prázdnou branku. (23:22)
    56
    Donoso se prosazuje z levé spojky a ještě dává Jihoameričanům jiskřičku naděje. (23:21)