Trnava – Zlín 2:1 (kon.) | Podbrezová – Poprad 1:1 (kon.) | Slovácko – Prostějov 3:0 (kon.)
Ružomberok – Martin 10:0 (kon.)
1.FC Slovácko
3:0 (1:0)
1. SK Prostějov
cz Utorok 17.01.2017, 17:00Prípravný zápas • Skupina A

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

1.FC Slovácko: Daněk – Rada, Šumulikoski, Daníček, Havlík, Zajíc, Tetteh, Kubala, Machalík, Chyla, Šimko
    Náhradníci: Heča Rezek, Civič, Hofmann, Kalouda, Ťok, Biolek, Sadílek, Reinberk, Kone, Břečka,

1. SK Prostějov: Halouska – Hýbl, Schmidt, Hladík, Schwarczek, Pančochář, Píchal, Čtvrtníček, Rus, Hirsch, Sus
    Náhradníci: Kofroň – Sečkář, Machynek, Fládr, Langer.

-1
    Obě dvě mužstva jsou na umělce, zachvili utkání začne.

1

2
    Píchal podstoupil souboj s Radou u rohového praporku a byl neúspěšný, balon mají hráči Slovácka.

4
    Více na svých kopačkách mají balon Prostějovšti, okupovali branku domácího celku zatím bez úspěchu.

6
    Hra se postupně vyrovnala, zatím se odvíjí mezi šestnáctkami.

8
    Modrobílí zahrávali sérii rohů. Třetí standardní situace byla nebezpečná, když hlavičkoval na přední tyči Zajíc těsně vedle.

11
    Hladík byl faulovaný na polovině Slovácka, Prostějov bude rozehrávat.

12
    Postupný útok se jim nevyvedl, míč mají domácí fotbalisté.

13
    Zajíc se pokusil o nůžky, po centru zleva, balon ale netrefil.

16
    Ke slovu se také dostali hosté, Hirsch napálil míč levou nohou vedle branky.

19
    Schwarczek centroval na hlavu spoluhráče, který poslal míč vedle levé tyče.

20
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    BENJAMIN TETTEH dostal míč na levou stranu, šikovný záložník střílel pravou nohou technicky přesně k levé tyči, brankář Halouska ani nereagoval.

22
    Prostějov se kombinací dostal před branku, kde nedůrazně zakončoval Schmidt do rukou připraveného Daňka.

25
    Tetteh si navedl míč do středu hřiště a poté vystřelil, rána byla sražena balon doputoval do rukavic Halousky.

26
    Slovácko mělo roh, neprosadilo se.

31
    Schwarczek centroval z přímého kopu, obrana Slovacka dobře zafungovala.

33
    Prostějov zahrál roh, branku však neohrozil.

36
    Tetteh centroval, odraženy míč se zjevil před Havlíkem, který mířil jen doprostřed branky.

39
    Havlík centroval z přímého kopu jen do náruče Halousky.

41
    Rada šel do kontaktu se Čtvrníčkem, ten zůstal ležet, hra byla přerušena.

43
    Slovácko zahrávalo roh. Prostějov balon odvrátil, druhý pokus musel Halouska vyrazit.

45

46

46
    Kouč Levý opět vyměnil 11 hráčů.

46
    Slovácko je aktivnější, Kone byl faulovaný na polovině hostí.

47
    Po centru hlavičkoval Břečka, jeho pokus však nezamířil mezi tři tyče.

50
    Sadílek se snažil vystřelit ve vápně, strela byla sražena.

51
    Z následného rohu balon chytil Halouska.

55
    Zatím obě dvě mužstva předvádějí hru po šestnáctku soupeře.

59
    Po centru Reinberka na zadní tyči číhal JAKUB REZEK, který střílel mezi nohy brankáře.

61
    A skoro vzápětí přidává Slovácko třetí branku, LUKÁŠ SADÍLEK dostal přihravku mezi stopery a také zakončoval mezi nohy.

64
    Do úniku šel Biolek, před vápnem vystřelil nad břevno.

68
    Schwarczek centroval z přímého kopu, domácí hráči balon odvrátili.

72
    Biolek šel do otevřené obrany, balon si špičkou kopačky dloubnul kolem vybíhajícího Halousky, míč však centroval z brankové čáry, hosté se stačili vrátit a míč odkopnout.

77
    Po střele Civiče bude zahrávat Slovácko roh.

78
    Ze standardní situace se domácí fotbalisté do zakončení nedostali.

80
    Opět to byl roh v podání Slovácka, po centru hlavičkoval Kone doprostřed svatyně.

84
    Po rohu hlavičkoval opět Kone, tentokrát k tyči, dobrý zákrok předvedl Halouska.

87
    Do třetice Kone, nyní vystřelil k tyči, Halouska nadvakrát balon kryl.

88
    Ještě Slovácko bude kopat roh po akci Reinberka.

89
    Z poslední standardní situace si domácí hráči nic nevytvořili.

90

Slovácko i ve třetím přípravném zápase vyhrálo. Opět si poradilo s mužstvem o soutěž níže Prostějovem 3:0. Prvním poločase se technicky prosadil Tetteh, obměněná sestava Slovácka ještě dvakrát skórovala. V rozmezí dvou minut se mezi střelce zapsali Rezek a Sadílek. (19:10:31)

Tomáš Kučera

Góly: 20. Tetteh, 59. Rezek, 61. Sadílek

1.FC Slovácko: 1. poločas: Daněk – Rada, Šumulikoski, Daníček, Havlík, Zajíc, Tetteh, Kubala, Machalík, Chyla, Šimko
    2. poločas: Heča – Rezek, Civič, Hofmann, Kalouda, Ťok, Biolek, Sadílek, Reinberk, Kone, Břečka

Náhradníci: Heča – Rezek, Civič, Hofmann, Kalouda, Ťok, Biolek, Sadílek, Reinberk, Kone, Břečka

Náhradníci: Kofroň – Sečkář, Machynek, Fládr, Langer