Trnava – Zlín 2:1 (kon.) | Podbrezová – Poprad 1:1 (kon.) | Slovácko – Prostějov 3:0 (kon.)
Ružomberok – Martin 10:0 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
1:1 (0:1)
FK Poprad
Utorok 17.01.2017, 13:00 • Podbrezová - Skalica • Prípravný zápas

90
    Kochan krásnou kolmicou našiel úplne voľného Viazanka v šestnástke, tomu lopta ušla a Malec zasiahol.

78
    Podbrezová dala gól!

Tvorca hry v druhom polčase MATEJ KOCHAN strelou doprava premenil, Malec išiel opačne.

77
    Migaľa dostal kolmicu do šestnástky, po kontakte s protihráčom spadol a píska sa penalta.

69
    Tóth sa z kontry Popradu dostal až pred brankára Vavrúša, ale ten proti nemu vybehol a dobre zasiahol pri zaujímavej možnosti FK.

61
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Ferenc, prichádza Kapláň.

53
    Migaľa našiel kolmicou v šestnástke Káčeríka, ktorý ešte centrom našiel tesne pred bránou Viazanka. Ten zahodil obrovskú možnosť, nakoľko sa pošmykol a trafil obranu na bránkovej čiare.

27
    Po rozohrávke na krátko vystrelil spoza šestnástky Kuzma a jeho dobrú strelu Hric tečoval na roh.

10
    Poprad dal gól!
    VLADIMÍr KUKOĽ prešiel po krídle cez až do šestnástky, kde sa natlačil okolo stopéra a strelou okolo Kuciaka k žrdi skóroval.

Matej Kubove

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Železiarne Podbrezová. Viac informácií tu.

Góly: 78. Kochan – 10. Kukoľ

FK Železiarne Podbrezová: Kuciak – Magda, Vajda, Kostelný, Turňa – Lipčák, Podio – Kuzma, Polievka, Mikuš – Jedinák
    2. polčas: Vavrúš – Migaľa, Kupčík, Krivák, Weiss, Garaj, Kochan, Lukáčik, Káčerík, Lepieš, Viazanko

FK Poprad: Knurovský – Hatok, Paša, Hric, Kica, Daško, Bilaš, Kovačevič, Kukoľ, Kapláň, Šesták
    Náhradníci: Malec – Lupčo, Tóth, Milijantin, Lukáč, Ferenc, Tropp, Maťaš, Vigľaš, Ujčík

Rozhodca: Gemzický – Medveď, Legíň