0
1
0
0

cz Pondelok 16.01.2017, 03:02Australian Open - muži - Australian Open (tvrdý povrch) • 1. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám hezký vstup do nového pracovního týdne a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (03:52:57)

Italskému tenistovi tedy nedovolilo jeho zranění dále pokračovat v utkání. Tomáš Berdych tak postupuje do druhého kola Australian Open poté, co vyhrál první set 6:1. V tom druhém se stihly odehrát jen dvě výměny a poté Luca Vanni utkání ukončil. Česká tenisová jednička si ve druhém kole zahraje s Ryanem Harrisonem, 89. mužem žebříčku ATP, jenž dnes trochu překvapivě porazil Nicolase Mahuta.

Konec zápasu

Luca Vanni skrečoval utkání, jeho zranění je tedy nejspíše vážnějšího charakteru!

30-0
    Berdychův úder nejprve přizvedla páska, poté udělal Vanni nevynucenou chybu z forhendu!

15-0
    Vanni začíná druhou sadu dvojchybou!

0:0
    Vypadá to, že Ital nakonec bude schopný pokračovat, druhý set tak může začít.

0:0
    Luca Vanni si nechal na kurt zavolat fyzioterapeuta, vypadá to, že se jedná o nějaký problém s pravou dolní končetinou. Doufejme, že bude italský tenista v pořádku.

6:1
    Byl zahlášen těsný aut po forhendovém úderu Vanniho. Tomáš Berdych tak dle očekávání zvládl první set poměrem 6:1!

40-15
    Po dvojchybě ale následuje eso, díky kterému má český tenista i dva setboly!

30-15
    Druhá dvojchyba Tomáše Berdycha v utkání.

30-0
    Na dobrý return soupeře reagoval Berdych ještě lepším úderem, po kterém se dočkal chyby soupeře.

15-0
    Berdych začíná přímým bodem ze servisu.

5:1
    A ten také využívá, aniž by se musel nějak snažit. Vanni totiž předvedl svou druhou dvojchybu a daroval tak podruhé Berdychovi svůj servis! Tomáš půjde servírovat na vítězství v prvním setu!

A-40
    Následně se Vanni vydal po svém servisu na síť, to ale Berdych potrestal přesným prohozem a má brejkbol!

40-40
    Dobrý Berdychův úder do protipohybu soupeře, s touto variantou příliš Vanni nepočítal a tak není divu, že zahrál jen do autu.

40-A
    Přímý bod ze servisu pro italského tenistu.

40-40
    Berdych ale zatím konec šestého gemu nepřipustil, když zahrál svůj vítězný forhend těsně nad sítí.