Mladá Boleslav – Liberec 4:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
4:1 (2:0)
FC Slovan Liberec
cz Nedeľa 15.01.2017, 11:00 • Městský stadion Mladá Boleslav • Tipsport liga • Skupina B

Další zápas Tipsport ligy je za námi. Toto střetnutí zvládli lépe domácí, kteří jednoznačně přehráli hostující tým z Liberce 4:1. (12:46:37)

90+1

90
    Mareš trefil jen dobře postavenou zeď, ale domácí i tak zůstávají u míče.

89
    Mladá Boleslav bude zahrávat volný přímý kop z nebezpečné vzdálenosti.

88
    Po nepovedeném rohovém kopu zůstávají domácí hráči u míče a stále nebezpečně kombinují kolem vápna soupeře. Liberec už se soustředí jen na obranu.

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ FABIÁN se těsně před velkým vápnem z ničeho nic dostal k míči a parádní střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci. Stav utkání 4:1

83
    Hráči Liberce drží míč na svých kopačkách a snaží se v posledních minutách ještě alespoň snížit.

80
    Právě probíhá osmdesátá minuta a u míče jsou hráči Mladé Boleslavi, kteří kombinují na své půlce.

77
    Liberec opět v šanci. Šulc se dostal do úniku a celou situaci chtěl vyřešit patičkou na Bartla, celou situaci ale přerušil Fleišman.

75
    Přímý kop byl odvrácen na rohový kop, po kterém se ke střele dostal Ubong, míč ale skončil v Šedově náruči.

74
    Šulc výborně unikl všem obráncům a řítil se proti Šedovi na poslední chvíli jej ale dohnal Přikryl a tvrdě jej složil na zem. Následovat bude volný přímý kop.