Šprint žien, 7,5 km, Ruhpolding | Vítěz: K. Mäkäräinenová (FIN) (kon.) |
Zjazd žien, Altenmarkt | (zruš.) | | | Zjazd mužov, Wengen | (zruš.) |
NFL: Atlanta Falcons - Seattle Seahawks | 36:20 (kon.) |
Muži HS134, Wisla | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Šprinty mužov a žien, Toblach | Vítězové: N. Matvejevová (RUS) a S. B. Skar (NOR) (kon.) |
Tímové preteky, skoky HS134, Val di Fiemme | Vítěz: Německo II (kon.) | | | Tímové preteky, beh 2x7,5 km, Val di Fiemme | Vítěz: Norsko (kon.) |
koniec udalosti
SP - tímové preteky, beh 2x7,5 km, Val di Fiemme
Vítěz: Norsko
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí závodu
1. Norsko (Andersen, Graabak) 35:07,4
2. Česko (Dvořák, Portyk) +0,3
3. Itálie (Pittin, Costa) +0,9
4. Finsko (Hirvonen, Herola) +2,7
5. Německo II (Weber, Riessle) +11,6
6. Německo (Lange, Riessle) +33,9
7. Rakousko (Flaschberger, Gerstgraser) +36,6
8. USA (B. Fletcher, T. Fletcher) +40,0
---
Česko II (Zeman, Daněk) nedokončili
Průběžné pořadí závodu
1. Německo II (Weber, Riessle)
2. Norsko (Andersen, Graabak) +0:05
3. Japoonsko II (Kato, Jamamoto) +0:16
4. Česko (Dvořák, Portyk) +0:18
5. Rakousko II (Rehrl, Denifl) +0:18
6. Finsko (Hirvonen, Herola) +0:19
7. Francie (Gerard, Braud)+0:31
8. Rusko (Borisov, Jachin) +0:32
9. Japonsko (Šimizu, Watanabe) +0:41
10. USA II (Berend, Loomis) +0:44
11. Itálie (Pittin, Costa) +0:59
12. Estonsko (Piho, Ilves) +1:07
13. Německo (Lange, Riessle) +1:14
14. Rakousko (Flaschberger, Gerstgraser) +1:29
15. Finsko II (Mäkiaho, Mutru) +1:36
16. USA (B. Fletcher, T. Fletcher) +1:41
17. Česko II (Zeman, Daněk) +2:48
18. Itálie II (Runggaldier, Maierhofer) +3:08
1. Norsko (Andersen, Graabak) 35:07,4
2. Česko (Dvořák, Portyk) +0,3
3. Itálie (Pittin, Costa) +0,9
4. Finsko (Hirvonen, Herola) +2,7
5. Německo II (Weber, Riessle) +11,6
6. Německo (Lange, Riessle) +33,9
7. Rakousko (Flaschberger, Gerstgraser) +36,6
8. USA (B. Fletcher, T. Fletcher) +40,0
---
Česko II (Zeman, Daněk) nedokončili
Průběžné pořadí závodu
1. Německo II (Weber, Riessle)
2. Norsko (Andersen, Graabak) +0:05
3. Japoonsko II (Kato, Jamamoto) +0:16
4. Česko (Dvořák, Portyk) +0:18
5. Rakousko II (Rehrl, Denifl) +0:18
6. Finsko (Hirvonen, Herola) +0:19
7. Francie (Gerard, Braud)+0:31
8. Rusko (Borisov, Jachin) +0:32
9. Japonsko (Šimizu, Watanabe) +0:41
10. USA II (Berend, Loomis) +0:44
11. Itálie (Pittin, Costa) +0:59
12. Estonsko (Piho, Ilves) +1:07
13. Německo (Lange, Riessle) +1:14
14. Rakousko (Flaschberger, Gerstgraser) +1:29
15. Finsko II (Mäkiaho, Mutru) +1:36
16. USA (B. Fletcher, T. Fletcher) +1:41
17. Česko II (Zeman, Daněk) +2:48
18. Itálie II (Runggaldier, Maierhofer) +3:08
1. Norsko (Andersen, Graabak) 35:07,4
2. Česko (Dvořák, Portyk) +0,3
3. Itálie (Pittin, Costa) +0,9
4. Finsko (Hirvonen, Herola) +2,7
5. Německo II (Weber, Riessle) +11,6
6. Německo (Lange, Riessle) +33,9
7. Rakousko (Flaschberger, Gerstgraser) +36,6
8. USA (B. Fletcher, T. Fletcher) +40,0
---
Česko II (Zeman, Daněk) nedokončili
1. Itálie
2. Německo II +0,7
3. Česko +0,9
4. Finsko +1,4
5. Norsko +3,3
6. Francie +3,8
7. USA +16,1
8. Německo +16,5
9. Rakousko +17,0
10. Japonsko II +33,9
1. Česko
2. Finsko
3. Německo II
4. Norsko
5. Japonsko II
6. Francie
1. Německo II (Weber, Riessle)
2. Norsko (Andersen, Graabak) +0:05
3. Japoonsko II (Kato, Jamamoto) +0:16
4. Česko (Dvořák, Portyk) +0:18
5. Rakousko II (Rehrl, Denifl) +0:18
6. Finsko (Hirvonen, Herola) +0:19
7. Francie (Gerard, Braud)+0:31
8. Rusko (Borisov, Jachin) +0:32
9. Japonsko (Šimizu, Watanabe) +0:41
10. USA II (Berend, Loomis) +0:44
11. Itálie (Pittin, Costa) +0:59
12. Estonsko (Piho, Ilves) +1:07
13. Německo (Lange, Riessle) +1:14
14. Rakousko (Flaschberger, Gerstgraser) +1:29
15. Finsko II (Mäkiaho, Mutru) +1:36
16. USA (B. Fletcher, T. Fletcher) +1:41
17. Česko II (Zeman, Daněk) +2:48
18. Itálie II (Runggaldier, Maierhofer) +3:08